Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Banja Koviljaca - Novi Sad timetable

monday, 13.07.2020.
06:09 09:15 (03:06)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 06:09
Loznica, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
14.8 km
Jelav, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
18.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
24.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:50
dep. 06:50
27.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
32.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
35.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
38.8 km
Duvaniste, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
45.5 km
Slepcevic, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
49.7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
58.5 km
Nikinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
82.4 km
Budanovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
89.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
138.6 km
arr. 09:15
141.5 km
07:59 11:45 (03:46)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 07:59
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
13.1 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
17.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
23.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
26.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
31.1 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
36.1 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
43.1 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
48.1 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
52.1 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
58.1 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
64.1 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
69.1 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
74.1 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
78.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
84.1 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
95.1 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
102.1 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
114.1 km
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
121.1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
129.1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
133.1 km
arr. 11:45
143.1 km
11:26 14:00 (02:34)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 11:26
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
17 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
24 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
35 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
37 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
45 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
49 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
60 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
73 km
arr. 12:59
dep. 12:59
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
84 km
arr. 14:00
136 km
16:10 19:00 (02:50)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 16:10
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
35 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
38 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
49 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
60 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
73 km
arr. 17:57
dep. 17:57
80 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
89 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
96 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
110 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
127 km
arr. 19:00
137 km
18:59 22:40 (03:41)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 18:59
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
12.9 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
16.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
22.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
25.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
30.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
33.8 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
36.9 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
43.6 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
47.8 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
62.7 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
79.5 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
86.4 km
arr. 22:30
dep. 22:30
135.7 km
arr. 22:40
138.6 km
Banja Koviljaca - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
06:09 09:15 (03:06)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 06:09
Loznica, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
14.8 km
Jelav, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
18.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
24.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:50
dep. 06:50
27.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
32.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
35.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
38.8 km
Duvaniste, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
45.5 km
Slepcevic, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
49.7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
58.5 km
Nikinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
82.4 km
Budanovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
89.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
138.6 km
arr. 09:15
141.5 km
07:59 11:45 (03:46)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 07:59
Loznica, Bus station
arr. 08:09
dep. 08:45
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
13.1 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
17.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
23.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
26.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
31.1 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
36.1 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
43.1 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
48.1 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
52.1 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
58.1 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
64.1 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
69.1 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
74.1 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
78.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
84.1 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
95.1 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
102.1 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
114.1 km
arr. 11:12
dep. 11:12
117.1 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
121.1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
129.1 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
133.1 km
arr. 11:45
143.1 km
11:26 14:00 (02:34)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 11:26
Loznica, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
14 km
Jelav, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
17 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
24 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
35 km
Petlovaca, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
37 km
Duvaniste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
45 km
Slepcevic, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
49 km
Sabac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
60 km
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:51
dep. 12:51
73 km
arr. 12:59
dep. 12:59
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
84 km
arr. 14:00
136 km
16:10 19:00 (02:50)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 16:10
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
35 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
38 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
49 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
60 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
69 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
73 km
arr. 17:57
dep. 17:57
80 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
89 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
96 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
110 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
127 km
arr. 19:00
137 km
18:59 22:40 (03:41)
Centar - Stara ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 18:59
Loznica, Bus station
arr. 19:09
dep. 19:30
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
12.9 km
Jelav, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
16.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
22.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:55
dep. 19:55
25.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
30.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
33.8 km
Petlovaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
36.9 km
Duvaniste, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
43.6 km
Slepcevic, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
47.8 km
Sabac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:55
62.7 km
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
79.5 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
86.4 km
arr. 22:30
dep. 22:30
135.7 km
arr. 22:40
138.6 km

Naselja Banja Koviljaca i Novi Sad su međusobno udaljena ~140 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 34min., a najduže 03h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Koviljaca je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 18:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.