Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banja Koviljaca - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 26.02.2020.
05:15 07:45 (02:30)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 05:15
Loznica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
14 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
35 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
49 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
73 km
arr. 06:55
dep. 06:55
80 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
150 km
06:36 09:30 (02:54)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 06:36
Loznica, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
12.9 km
Jelav, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
16.8 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
22.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
25.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
30.8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
33.8 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
36.9 km
Duvaniste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
43.6 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
47.8 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
62.6 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
71.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:14
dep. 08:14
75.6 km
arr. 08:21
dep. 08:21
82.6 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:26
dep. 08:26
86.6 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
91.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
152.6 km
07:47 11:46 (03:59)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Railway station
dep. 07:47
Loznica, Fabrika
arr. 07:50
dep. 07:51
4 km
Loznica, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:56
6 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
12 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 08:09
dep. 08:10
19 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
24 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
27 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
30 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
36 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
38 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
47 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
55 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
59 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
62 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
67 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
76 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
81 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
87 km
arr. 09:57
dep. 10:12
99 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
132 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
141 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
147 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
173 km
arr. 11:46
173 km
07:55 10:20 (02:25)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 07:55
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
32 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
46 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
49 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
60 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
74 km
arr. 09:15
dep. 09:15
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
146 km
08:50 12:00 (03:10)
Centar - Stara ASDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 08:50
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
6.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
31.1 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
59.1 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
65.1 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
72.1 km
arr. 10:51
dep. 10:51
79.1 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
83.1 km
arr. 11:50
dep. 11:50
144.1 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:00
154.1 km
10:10 12:50 (02:40)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 10:10
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
38 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
49 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
74 km
arr. 11:41
dep. 11:41
80 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
146 km
11:59 14:45 (02:46)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 11:59
Loznica, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:30
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
13.1 km
Jelav, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
17.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
23.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 12:53
dep. 12:53
26.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
31.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
149.1 km
13:05 15:30 (02:25)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 13:05
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
32 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
38 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
46 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
49 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
74 km
arr. 14:25
dep. 14:25
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
146 km
13:59 16:50 (02:51)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 13:59
Loznica, Bus station
arr. 14:09
dep. 14:30
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
13.1 km
Jelav, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
17.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
23.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
26.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
31.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
34.1 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
37.1 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
44.1 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
48.1 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
59.1 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
65.1 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
72.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
79.1 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
83.1 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
90.1 km
arr. 16:42
dep. 16:42
143.1 km
arr. 16:44
dep. 16:44
146.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
149.1 km
14:20 17:00 (02:40)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 14:20
arr. 16:45
dep. 16:45
143.2 km
arr. 16:50
dep. 16:50
146.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
149.8 km
15:59 18:50 (02:51)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 15:59
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
6.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
13.1 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
17.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
23.1 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
26.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
31.1 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
34.1 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
44.1 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
48.1 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
59.1 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
65.1 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
72.1 km
arr. 17:50
dep. 17:50
79.1 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
83.1 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
90.1 km
arr. 18:42
dep. 18:42
143.1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
146.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
149.1 km
17:55 20:20 (02:25)
Centar - Stara ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 17:55
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
32 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
38 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
49 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
60 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
74 km
arr. 19:15
dep. 19:15
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
146 km

Naselja Banja Koviljaca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Koviljaca je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.