Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Banja Koviljaca - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 23.05.2019.
05:15 07:45 (02:30)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 05:15
Loznica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
14 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
32 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
35 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
49 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
73 km
arr. 06:55
dep. 06:55
80 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
150 km
05:29 08:50 (03:21)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 05:29
Loznica, Bus station
arr. 05:39
dep. 06:00
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
0 km
Jelav, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:23
dep. 06:23
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
arr. 08:44
dep. 08:44
174.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
177.6 km
06:36 09:30 (02:54)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 06:36
Loznica, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
0 km
Jelav, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
0 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
0 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
0 km
Duvaniste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
0 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
0 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
83.1 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
92.1 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:14
dep. 08:14
0 km
arr. 08:21
dep. 08:21
0 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:26
dep. 08:26
0 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
0 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
173.1 km
07:55 10:20 (02:25)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 07:55
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
32 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
38 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
46 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
49 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
60 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
74 km
arr. 09:15
dep. 09:15
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
84 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
146 km
08:50 11:25 (02:35)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 08:50
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
68.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
121.3 km
arr. 11:11
dep. 11:11
201.9 km
arr. 11:16
dep. 11:16
204.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
208.5 km
10:10 12:50 (02:40)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 10:10
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
38 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
49 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
60 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
74 km
arr. 11:41
dep. 11:41
80 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
146 km
11:59 14:45 (02:46)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 11:59
Loznica, Bus station
arr. 12:09
dep. 12:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
0 km
Jelav, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
0 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
169.6 km
13:05 15:30 (02:25)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 13:05
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
32 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
38 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
46 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
49 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
60 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
74 km
arr. 14:25
dep. 14:25
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
146 km
13:59 16:50 (02:51)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 13:59
Loznica, Bus station
arr. 14:09
dep. 14:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
0 km
Jelav, Dom
arr. 14:43
dep. 14:43
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
0 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
0 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
0 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
0 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
0 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
79.6 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
0 km
arr. 15:50
dep. 15:50
0 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
0 km
arr. 16:42
dep. 16:42
163.6 km
arr. 16:44
dep. 16:44
166.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
169.6 km
14:20 17:00 (02:40)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 14:20
arr. 16:45
dep. 16:45
143.2 km
arr. 16:50
dep. 16:50
146.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
149.8 km
15:59 18:50 (02:51)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 15:59
Loznica, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:30
26.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
0 km
Jelav, Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
0 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
0 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
0 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
0 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
0 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
0 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
0 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
0 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
79.6 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
85.6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
0 km
arr. 17:50
dep. 17:50
0 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
0 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
0 km
arr. 18:42
dep. 18:42
163.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
166.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
169.6 km
17:55 20:20 (02:25)
Centar - Stara AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
dep. 17:55
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
18 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
24 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
32 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
38 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
49 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
60 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
66 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
74 km
arr. 19:15
dep. 19:15
80 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
146 km

Naselja Banja Koviljaca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~163 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Koviljaca je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.