Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banatsko Veliko Selo - Kikinda timetable

thursday, 20.02.2020.
04:00 04:30 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 04:00
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 04:02
dep. 04:02
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 04:06
dep. 04:06
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 04:13
dep. 04:13
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 04:21
dep. 04:21
13.8 km
arr. 04:23
dep. 04:23
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 04:25
dep. 04:25
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 04:28
dep. 04:28
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 04:30
18.9 km
04:50 05:20 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 04:50
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 04:52
dep. 04:52
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 04:56
dep. 04:56
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 05:03
dep. 05:03
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 05:13
dep. 05:13
13.8 km
arr. 05:15
dep. 05:15
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 05:16
dep. 05:16
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 05:18
dep. 05:18
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 05:20
18.9 km
05:50 06:20 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 05:50
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 05:52
dep. 05:52
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 06:03
dep. 06:03
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 06:13
dep. 06:13
13.8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 06:20
18.9 km
07:05 07:35 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 07:05
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 07:07
dep. 07:07
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 07:28
dep. 07:28
13.8 km
arr. 07:30
dep. 07:30
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 07:31
dep. 07:31
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 07:33
dep. 07:33
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:35
18.9 km
08:58 09:30 (00:32)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 08:58
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 08:59
dep. 08:59
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 09:11
dep. 09:11
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 09:21
dep. 09:21
13.8 km
arr. 09:23
dep. 09:23
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 09:28
dep. 09:28
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:30
18.9 km
11:28 12:00 (00:32)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 11:28
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 11:29
dep. 11:29
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 11:41
dep. 11:41
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 11:51
dep. 11:51
13.8 km
arr. 11:53
dep. 11:53
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 11:55
dep. 11:55
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 11:58
dep. 11:58
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 12:00
18.9 km
12:40 13:10 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 12:40
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 12:42
dep. 12:42
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 12:53
dep. 12:53
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 13:03
dep. 13:03
13.8 km
arr. 13:05
dep. 13:05
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 13:06
dep. 13:06
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 13:08
dep. 13:08
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:10
18.9 km
12:50 13:20 (00:30)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 12:50
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 12:52
dep. 12:52
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 12:55
dep. 12:55
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 13:02
dep. 13:02
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 13:11
dep. 13:11
13.8 km
arr. 13:15
dep. 13:15
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 13:17
dep. 13:17
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:20
18.9 km
13:45 14:30 (00:45)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 13:45
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 13:49
dep. 13:49
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 13:50
dep. 13:50
2.6 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 13:56
dep. 13:56
6.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.9 km
Novi Kozarci, Park
arr. 13:58
dep. 13:58
7.6 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
8.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
9.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 14:22
dep. 14:22
24.9 km
Kikinda, Bolnica
arr. 14:26
dep. 14:26
25.8 km
Kikinda, Bus station
arr. 14:30
27.3 km
14:40 15:05 (00:25)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 14:40
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 14:43
dep. 14:43
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 14:45
dep. 14:45
2.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 15:01
dep. 15:01
11.1 km
Kikinda, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
12.2 km
Kikinda, Bus station
arr. 15:05
13.7 km
15:45 16:30 (00:45)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 15:45
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 15:56
dep. 15:56
6.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
6.9 km
Novi Kozarci, Park
arr. 15:58
dep. 15:58
7.6 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 15:59
dep. 15:59
8.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
9.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
10.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 16:22
dep. 16:22
24.9 km
Kikinda, Bolnica
arr. 16:26
dep. 16:26
25.8 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:30
27.3 km
17:05 17:50 (00:45)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 17:05
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 17:09
dep. 17:09
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
2.6 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 17:16
dep. 17:16
6.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
6.9 km
Novi Kozarci, Park
arr. 17:18
dep. 17:18
7.6 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 17:19
dep. 17:19
8.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
9.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
10.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 17:42
dep. 17:42
24.9 km
Kikinda, Bolnica
arr. 17:46
dep. 17:46
25.8 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:50
27.3 km
17:58 18:30 (00:32)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
dep. 17:58
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 17:59
dep. 17:59
0.7 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
1.6 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Nakovo, Izlaz
arr. 18:11
dep. 18:11
7.6 km
Nakovo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
8.7 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 18:21
dep. 18:21
13.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
15.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
16.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 18:28
dep. 18:28
17.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:30
18.9 km
19:45 20:30 (00:45)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 19:45
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 19:49
dep. 19:49
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 19:56
dep. 19:56
6.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
6.9 km
Novi Kozarci, Park
arr. 19:58
dep. 19:58
7.6 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 19:59
dep. 19:59
8.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
9.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
10.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 20:22
dep. 20:22
24.9 km
Kikinda, Bolnica
arr. 20:26
dep. 20:26
25.8 km
Kikinda, Bus station
arr. 20:30
27.3 km
20:45 21:10 (00:25)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 20:45
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 20:48
dep. 20:48
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 20:50
dep. 20:50
2.6 km
Kikinda, Mlin
arr. 21:06
dep. 21:06
11.1 km
Kikinda, Bolnica
arr. 21:08
dep. 21:08
12.2 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:10
13.7 km
22:55 23:40 (00:45)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
dep. 22:55
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
1 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 22:59
dep. 22:59
1.9 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 23:00
dep. 23:00
2.6 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 23:06
dep. 23:06
6.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 23:07
dep. 23:07
6.9 km
Novi Kozarci, Park
arr. 23:08
dep. 23:08
7.6 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 23:09
dep. 23:09
8.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 23:12
dep. 23:12
9.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
10.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 23:32
dep. 23:32
24.9 km
Kikinda, Bolnica
arr. 23:36
dep. 23:36
25.8 km
Kikinda, Bus station
arr. 23:40
27.3 km

Naselja Banatsko Veliko Selo i Kikinda su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banatsko Veliko Selo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 22:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.