Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baljevac kod Obrenovca - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 20.07.2019.
01:35 02:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 01:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 01:36
dep. 01:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 01:42
dep. 01:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 01:45
dep. 01:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 01:48
dep. 01:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 01:50
dep. 01:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 01:54
dep. 01:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 01:56
dep. 01:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 01:57
dep. 01:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 02:02
dep. 02:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 02:08
dep. 02:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 02:10
dep. 02:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 02:14
dep. 02:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 02:17
dep. 02:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 02:29
dep. 02:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 02:30
37 km
04:40 05:52 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 04:40
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 04:41
dep. 04:41
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 04:43
dep. 04:43
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:45
dep. 04:45
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 04:46
dep. 04:46
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 04:48
dep. 04:48
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 04:50
dep. 04:50
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 04:52
dep. 04:52
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 04:53
dep. 04:53
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 04:55
dep. 04:55
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 04:56
dep. 04:56
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 04:57
dep. 04:57
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 04:59
dep. 04:59
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 05:01
dep. 05:01
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 05:03
dep. 05:03
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 05:04
dep. 05:04
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 05:08
dep. 05:08
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 05:09
dep. 05:09
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 05:10
dep. 05:10
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 05:12
dep. 05:12
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 05:13
dep. 05:13
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
18.7 km
arr. 05:16
dep. 05:16
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 05:18
dep. 05:18
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 05:21
dep. 05:21
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:25
dep. 05:25
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:27
dep. 05:27
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:28
dep. 05:28
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:43
dep. 05:43
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:45
dep. 05:45
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 05:52
42.9 km
05:35 06:18 (00:43)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 05:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:36
dep. 05:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
6.5 km
Meljak, Meljak
arr. 05:45
dep. 05:45
7.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:51
dep. 05:51
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:53
dep. 05:53
13.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:54
dep. 05:54
14.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
23.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:09
dep. 06:09
25.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:11
dep. 06:11
26.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
28.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 06:18
30.2 km
05:46 06:33 (00:47)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 05:46
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Meljak, Meljak
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:21
dep. 06:21
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:25
dep. 06:25
29 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:32
dep. 06:32
29.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:33
37 km
05:50 06:45 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 05:50
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:05
dep. 06:05
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:11
dep. 06:11
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 06:32
dep. 06:32
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
37 km
06:35 07:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 06:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:36
dep. 06:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 06:48
dep. 06:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:57
dep. 06:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:02
dep. 07:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:10
dep. 07:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 07:17
dep. 07:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 07:29
dep. 07:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
37 km
07:20 08:15 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 07:20
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Meljak, Meljak
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:35
dep. 07:35
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:42
dep. 07:42
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:47
dep. 07:47
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:55
dep. 07:55
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:02
dep. 08:02
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:14
dep. 08:14
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
37 km
07:20 08:32 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 07:20
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 07:21
dep. 07:21
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 07:23
dep. 07:23
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 07:26
dep. 07:26
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 07:28
dep. 07:28
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 07:32
dep. 07:32
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 07:33
dep. 07:33
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 07:35
dep. 07:35
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 07:37
dep. 07:37
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 07:39
dep. 07:39
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 07:43
dep. 07:43
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:44
dep. 07:44
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:48
dep. 07:48
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:49
dep. 07:49
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:50
dep. 07:50
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:52
dep. 07:52
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
18.7 km
arr. 07:56
dep. 07:56
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 07:58
dep. 07:58
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:01
dep. 08:01
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:05
dep. 08:05
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:07
dep. 08:07
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:08
dep. 08:08
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:20
dep. 08:20
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:23
dep. 08:23
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:25
dep. 08:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:29
dep. 08:29
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 08:32
42.9 km
07:49 08:44 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 07:49
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
7 km
Meljak, Meljak
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Velika Mostanica, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:08
dep. 08:08
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:09
dep. 08:09
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:20
dep. 08:20
24.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:24
dep. 08:24
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:28
dep. 08:28
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:32
dep. 08:32
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:43
dep. 08:43
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:44
37 km
08:05 09:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 08:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:20
dep. 08:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:26
dep. 08:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:27
dep. 08:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:32
dep. 08:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:38
dep. 08:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:44
dep. 08:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 08:47
dep. 08:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:59
dep. 08:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
37 km
08:35 09:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 08:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:36
dep. 08:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 08:48
dep. 08:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:50
dep. 08:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:54
dep. 08:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:56
dep. 08:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:57
dep. 08:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:08
dep. 09:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:10
dep. 09:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:14
dep. 09:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:17
dep. 09:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:29
dep. 09:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
37 km
08:45 09:28 (00:43)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 08:45
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 08:50
dep. 08:50
4.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
arr. 08:53
dep. 08:53
6.5 km
Meljak, Meljak
arr. 08:55
dep. 08:55
7.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:57
dep. 08:57
8.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:01
dep. 09:01
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:03
dep. 09:03
13.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:04
dep. 09:04
14.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:16
dep. 09:16
23.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:19
dep. 09:19
25.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:21
dep. 09:21
26.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:25
dep. 09:25
28.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 09:28
30.2 km
09:05 10:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 09:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:06
dep. 09:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 09:18
dep. 09:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:20
dep. 09:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:27
dep. 09:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:32
dep. 09:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:38
dep. 09:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:40
dep. 09:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:44
dep. 09:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 09:47
dep. 09:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 09:59
dep. 09:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
37 km
09:35 10:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 09:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 09:36
dep. 09:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 09:42
dep. 09:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 09:48
dep. 09:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:50
dep. 09:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:54
dep. 09:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:57
dep. 09:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:08
dep. 10:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:10
dep. 10:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:14
dep. 10:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 10:17
dep. 10:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 10:29
dep. 10:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
37 km
10:00 11:12 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 10:00
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 10:01
dep. 10:01
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 10:08
dep. 10:08
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 10:10
dep. 10:10
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 10:12
dep. 10:12
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 10:13
dep. 10:13
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 10:15
dep. 10:15
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 10:16
dep. 10:16
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 10:19
dep. 10:19
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 10:21
dep. 10:21
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 10:23
dep. 10:23
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:24
dep. 10:24
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 10:25
dep. 10:25
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:28
dep. 10:28
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:29
dep. 10:29
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:30
dep. 10:30
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:32
dep. 10:32
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:33
dep. 10:33
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
18.7 km
arr. 10:36
dep. 10:36
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 10:38
dep. 10:38
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:41
dep. 10:41
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:45
dep. 10:45
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:47
dep. 10:47
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:48
dep. 10:48
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:00
dep. 11:00
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:03
dep. 11:03
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:05
dep. 11:05
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:09
dep. 11:09
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 11:12
42.9 km
10:35 11:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 10:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 10:36
dep. 10:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 10:48
dep. 10:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:50
dep. 10:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:54
dep. 10:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:56
dep. 10:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:57
dep. 10:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:02
dep. 11:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:08
dep. 11:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:10
dep. 11:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:14
dep. 11:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:17
dep. 11:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:29
dep. 11:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
37 km
11:05 12:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 11:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:20
dep. 11:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:26
dep. 11:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:27
dep. 11:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:32
dep. 11:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:38
dep. 11:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:40
dep. 11:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 11:47
dep. 11:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 11:59
dep. 11:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
37 km
11:35 12:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 11:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:36
dep. 11:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:50
dep. 11:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:56
dep. 11:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:57
dep. 11:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:08
dep. 12:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:10
dep. 12:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:17
dep. 12:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:29
dep. 12:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
37 km
11:55 12:38 (00:43)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 11:55
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 11:56
dep. 11:56
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:00
dep. 12:00
4.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
arr. 12:03
dep. 12:03
6.5 km
Meljak, Meljak
arr. 12:05
dep. 12:05
7.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:07
dep. 12:07
8.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:11
dep. 12:11
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:13
dep. 12:13
13.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:14
dep. 12:14
14.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:26
dep. 12:26
23.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:29
dep. 12:29
25.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:31
dep. 12:31
26.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
28.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 12:38
30.2 km
12:05 13:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 12:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:06
dep. 12:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:20
dep. 12:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:26
dep. 12:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:27
dep. 12:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:32
dep. 12:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:38
dep. 12:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:44
dep. 12:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 12:47
dep. 12:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 12:59
dep. 12:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
37 km
12:20 13:15 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 12:20
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Meljak, Meljak
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:35
dep. 12:35
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:39
dep. 12:39
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:41
dep. 12:41
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:42
dep. 12:42
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:53
dep. 12:53
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:55
dep. 12:55
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:02
dep. 13:02
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:14
dep. 13:14
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:15
37 km
12:35 13:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 12:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 12:48
dep. 12:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:50
dep. 12:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:57
dep. 12:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:02
dep. 13:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:08
dep. 13:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:14
dep. 13:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 13:17
dep. 13:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 13:29
dep. 13:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
37 km
12:40 13:52 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 12:40
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 12:41
dep. 12:41
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 12:46
dep. 12:46
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 12:48
dep. 12:48
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 12:50
dep. 12:50
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 12:52
dep. 12:52
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 12:53
dep. 12:53
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 12:55
dep. 12:55
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 12:57
dep. 12:57
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 12:59
dep. 12:59
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 13:01
dep. 13:01
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:04
dep. 13:04
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 13:05
dep. 13:05
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 13:09
dep. 13:09
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 13:10
dep. 13:10
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 13:12
dep. 13:12
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
18.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:21
dep. 13:21
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:25
dep. 13:25
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:27
dep. 13:27
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:28
dep. 13:28
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:40
dep. 13:40
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:43
dep. 13:43
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:45
dep. 13:45
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:49
dep. 13:49
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 13:52
42.9 km
13:54 14:49 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 13:54
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 13:55
dep. 13:55
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:01
dep. 14:01
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
7 km
Meljak, Meljak
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Velika Mostanica, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:25
dep. 14:25
24.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:26
dep. 14:26
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:33
dep. 14:33
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 14:37
dep. 14:37
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 14:48
dep. 14:48
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:49
37 km
14:35 15:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 14:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 14:36
dep. 14:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:50
dep. 14:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:57
dep. 14:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:10
dep. 15:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:17
dep. 15:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:29
dep. 15:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
37 km
15:00 15:55 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 15:00
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Meljak, Meljak
arr. 15:13
dep. 15:13
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:15
dep. 15:15
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:19
dep. 15:19
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:21
dep. 15:21
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:22
dep. 15:22
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:33
dep. 15:33
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:35
dep. 15:35
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:39
dep. 15:39
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 15:42
dep. 15:42
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 15:54
dep. 15:54
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:55
37 km
15:05 15:48 (00:43)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 15:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:06
dep. 15:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
arr. 15:13
dep. 15:13
6.5 km
Meljak, Meljak
arr. 15:15
dep. 15:15
7.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:17
dep. 15:17
8.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:21
dep. 15:21
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:23
dep. 15:23
13.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:24
dep. 15:24
14.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:36
dep. 15:36
23.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:39
dep. 15:39
25.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:41
dep. 15:41
26.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:45
dep. 15:45
28.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 15:48
30.2 km
15:20 16:32 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 15:20
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 15:21
dep. 15:21
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 15:28
dep. 15:28
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 15:30
dep. 15:30
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 15:32
dep. 15:32
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 15:33
dep. 15:33
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 15:37
dep. 15:37
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 15:39
dep. 15:39
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 15:41
dep. 15:41
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 15:43
dep. 15:43
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 15:44
dep. 15:44
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 15:45
dep. 15:45
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 15:48
dep. 15:48
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 15:49
dep. 15:49
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 15:50
dep. 15:50
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 15:52
dep. 15:52
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
18.7 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:01
dep. 16:01
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:05
dep. 16:05
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:08
dep. 16:08
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:20
dep. 16:20
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:23
dep. 16:23
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:25
dep. 16:25
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:29
dep. 16:29
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 16:32
42.9 km
15:35 16:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 15:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 15:36
dep. 15:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:56
dep. 15:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:57
dep. 15:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:02
dep. 16:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:08
dep. 16:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:10
dep. 16:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 16:29
dep. 16:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
37 km
16:50 17:45 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 16:50
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 16:51
dep. 16:51
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Meljak, Meljak
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:05
dep. 17:05
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:09
dep. 17:09
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:12
dep. 17:12
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:17
dep. 17:17
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:25
dep. 17:25
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:32
dep. 17:32
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:44
dep. 17:44
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:45
37 km
17:05 18:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 17:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:06
dep. 17:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:12
dep. 17:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:20
dep. 17:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:26
dep. 17:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:27
dep. 17:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:44
dep. 17:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 17:47
dep. 17:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 17:59
dep. 17:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
37 km
17:35 18:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 17:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:36
dep. 17:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 17:48
dep. 17:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:50
dep. 17:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:57
dep. 17:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:02
dep. 18:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:08
dep. 18:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:10
dep. 18:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:17
dep. 18:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:29
dep. 18:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
37 km
18:00 19:12 (01:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Okretnica
dep. 18:00
Baljevac kod Obrenovca, Zivanovici
arr. 18:01
dep. 18:01
0.9 km
Baljevac kod Obrenovca, Potok
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Baljevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
2.8 km
Baljevac kod Obrenovca, Osredak
arr. 18:06
dep. 18:06
3.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lukici
arr. 18:08
dep. 18:08
4.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovici
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 18:12
dep. 18:12
6.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovica kraj
arr. 18:13
dep. 18:13
7.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Stublincevica kraj
arr. 18:15
dep. 18:15
8.4 km
Drazevac kod Obrenovca, Rankovica kraj
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Drazevac kod Obrenovca, Selo
arr. 18:17
dep. 18:17
9.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Pantica kraj
arr. 18:19
dep. 18:19
10.7 km
Drazevac kod Obrenovca, Lazareva kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
11.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj - prodavnica
arr. 18:23
dep. 18:23
12.4 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 18:24
dep. 18:24
13.1 km
Vranić kod Barajeva, Ulaz
arr. 18:25
dep. 18:25
13.8 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
14.9 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 18:28
dep. 18:28
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 18:29
dep. 18:29
16.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 18:30
dep. 18:30
16.7 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 18:32
dep. 18:32
17.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 18:33
dep. 18:33
18 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
18.7 km
arr. 18:36
dep. 18:36
19.2 km
Meljak, Meljak
arr. 18:38
dep. 18:38
20 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:41
dep. 18:41
22.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:45
dep. 18:45
25.1 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:47
dep. 18:47
26.1 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:48
dep. 18:48
26.9 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:00
dep. 19:00
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:03
dep. 19:03
38.1 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:05
dep. 19:05
39.1 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:09
dep. 19:09
41.1 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 19:12
42.9 km
18:05 19:00 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 18:05
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:06
dep. 18:06
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
7 km
Meljak, Meljak
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:20
dep. 18:20
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:26
dep. 18:26
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:27
dep. 18:27
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:32
dep. 18:32
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:44
dep. 18:44
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 18:47
dep. 18:47
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 18:59
dep. 18:59
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
37 km
18:15 18:58 (00:43)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 18:15
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:16
dep. 18:16
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:20
dep. 18:20
4.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
6 km
arr. 18:23
dep. 18:23
6.5 km
Meljak, Meljak
arr. 18:25
dep. 18:25
7.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:27
dep. 18:27
8.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:31
dep. 18:31
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:33
dep. 18:33
13.4 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:34
dep. 18:34
14.2 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:46
dep. 18:46
23.8 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:49
dep. 18:49
25.4 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:51
dep. 18:51
26.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:55
dep. 18:55
28.4 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 18:58
30.2 km
18:35 19:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 18:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 18:36
dep. 18:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 18:42
dep. 18:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 18:48
dep. 18:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:50
dep. 18:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:56
dep. 18:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:57
dep. 18:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:02
dep. 19:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:08
dep. 19:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:10
dep. 19:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:14
dep. 19:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 19:17
dep. 19:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 19:29
dep. 19:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
37 km
19:35 20:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 19:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 19:36
dep. 19:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 19:48
dep. 19:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:54
dep. 19:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:56
dep. 19:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:57
dep. 19:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:02
dep. 20:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:08
dep. 20:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:10
dep. 20:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:14
dep. 20:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 20:17
dep. 20:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 20:29
dep. 20:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
37 km
20:35 21:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 20:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 20:48
dep. 20:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:50
dep. 20:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:54
dep. 20:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:56
dep. 20:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:57
dep. 20:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:02
dep. 21:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:10
dep. 21:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:14
dep. 21:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 21:17
dep. 21:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 21:29
dep. 21:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:30
37 km
21:35 22:30 (00:55)
Baljevac - Ibarska
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
dep. 21:35
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 21:36
dep. 21:36
1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
3 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 21:42
dep. 21:42
5 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
7 km
Meljak, Meljak
arr. 21:48
dep. 21:48
9 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:50
dep. 21:50
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:54
dep. 21:54
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:56
dep. 21:56
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:57
dep. 21:57
15.8 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:02
dep. 22:02
19.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 22:08
dep. 22:08
25 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:10
dep. 22:10
26 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:14
dep. 22:14
29 km
Beograd (Belgrade), MZ Cukaricka padina
arr. 22:17
dep. 22:17
31 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 22:29
dep. 22:29
36.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
37 km

Naselja Baljevac kod Obrenovca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baljevac kod Obrenovca je u 01:35 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.