Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajina Basta - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
13:45 19:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:45
Crvica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Ovcinja
arr. 14:10
dep. 14:10
15.7 km
Gvozdac
arr. 14:13
dep. 14:13
17.6 km
Okletac
arr. 14:20
dep. 14:20
22.1 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:30
dep. 14:30
29.8 km
Drlace
arr. 14:40
dep. 14:40
36.4 km
Vrhpolje
arr. 14:45
dep. 14:45
41.1 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
49.7 km
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
54.7 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
56.7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
59.7 km
Crnca
arr. 15:16
dep. 15:16
65.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
69.7 km
Culine, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
77.7 km
Amajic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
80.7 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:50
dep. 15:50
92.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
97.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
100.7 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
103.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
112.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
119.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
123.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
130.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
136.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
144.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
147.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
150.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
156.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
161.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
172.7 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
181.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
185.7 km
arr. 17:57
dep. 17:57
192.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
196.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
201.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
208.7 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
222.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
239.7 km
arr. 19:00
249.7 km
15:30 21:15 (05:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:30
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
89 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
115 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
160 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
184 km
arr. 21:15
245 km
Bajina Basta - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:45 19:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:45
Crvica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Ovcinja
arr. 14:10
dep. 14:10
15.7 km
Gvozdac
arr. 14:13
dep. 14:13
17.6 km
Okletac
arr. 14:20
dep. 14:20
22.1 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:30
dep. 14:30
29.8 km
Drlace
arr. 14:40
dep. 14:40
36.4 km
Vrhpolje
arr. 14:45
dep. 14:45
41.1 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
49.7 km
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
54.7 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
56.7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
59.7 km
Crnca
arr. 15:16
dep. 15:16
65.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
69.7 km
Culine, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
77.7 km
Amajic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
80.7 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:50
dep. 15:50
92.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
97.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
100.7 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
103.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
112.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
119.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
123.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
130.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
136.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
144.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
147.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
150.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
156.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
161.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
172.7 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
181.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
185.7 km
arr. 17:57
dep. 17:57
192.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
196.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
201.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
208.7 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
222.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
239.7 km
arr. 19:00
249.7 km
15:30 21:15 (05:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:30
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
89 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
115 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
160 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
184 km
arr. 21:15
245 km
Bajina Basta - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:45 19:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:45
Crvica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Ovcinja
arr. 14:10
dep. 14:10
15.7 km
Gvozdac
arr. 14:13
dep. 14:13
17.6 km
Okletac
arr. 14:20
dep. 14:20
22.1 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:30
dep. 14:30
29.8 km
Drlace
arr. 14:40
dep. 14:40
36.4 km
Vrhpolje
arr. 14:45
dep. 14:45
41.1 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
49.7 km
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
54.7 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
56.7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
59.7 km
Crnca
arr. 15:16
dep. 15:16
65.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
69.7 km
Culine, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
77.7 km
Amajic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
80.7 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:50
dep. 15:50
92.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
97.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
100.7 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
103.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
112.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
119.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
123.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
130.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
136.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
144.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
147.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
150.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
156.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
161.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
172.7 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
181.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
185.7 km
arr. 17:57
dep. 17:57
192.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
196.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
201.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
208.7 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
222.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
239.7 km
arr. 19:00
249.7 km
15:30 21:15 (05:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:30
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
89 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
115 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
160 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
184 km
arr. 21:15
245 km
Bajina Basta - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
13:45 19:00 (05:15)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 13:45
Crvica
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Ovcinja
arr. 14:10
dep. 14:10
15.7 km
Gvozdac
arr. 14:13
dep. 14:13
17.6 km
Okletac
arr. 14:20
dep. 14:20
22.1 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 14:30
dep. 14:30
29.8 km
Drlace
arr. 14:40
dep. 14:40
36.4 km
Vrhpolje
arr. 14:45
dep. 14:45
41.1 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
49.7 km
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
54.7 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
56.7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
59.7 km
Crnca
arr. 15:16
dep. 15:16
65.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
69.7 km
Culine, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
77.7 km
Amajic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
80.7 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:50
dep. 15:50
92.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
97.7 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
100.7 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:05
dep. 16:05
103.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
112.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
119.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
123.7 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
130.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
136.7 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
144.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
147.7 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
150.7 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
156.7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
161.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
172.7 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
181.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
185.7 km
arr. 17:57
dep. 17:57
192.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
196.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
201.7 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
208.7 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
222.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
239.7 km
arr. 19:00
249.7 km
15:30 21:15 (05:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:30
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
89 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
115 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
160 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
184 km
arr. 21:15
245 km

Naselja Bajina Basta i Novi Sad su međusobno udaljena ~248 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 05h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 13:45 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.