Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajina Basta - Cacak timetable

monday, 17.02.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
99 km
14:20 16:55 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 14:20
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Kostojevici
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Dub
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Zlodol
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Zaglavak
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
45 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Cacak, Bus station
arr. 16:55
115 km
20:50 17:20 (-03:3)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 20:50
Cacak, Bus station
arr. 17:20
0 km
Bajina Basta - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
99 km
14:20 16:55 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 14:20
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Kostojevici
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Dub
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Zlodol
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Zaglavak
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
45 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Cacak, Bus station
arr. 16:55
115 km
20:50 17:20 (-03:3)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 20:50
Cacak, Bus station
arr. 17:20
0 km
Bajina Basta - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:30 08:55 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:30
Pilica
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Zlodol
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Zaglavak
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
29 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
63 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
99 km
14:20 16:55 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 14:20
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Kostojevici
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Dub
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Zlodol
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Zaglavak
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
45 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
55 km
Cacak, Bus station
arr. 16:55
115 km
20:50 17:20 (-03:3)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 20:50
Cacak, Bus station
arr. 17:20
0 km

Naselja Bajina Basta i Cacak su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -03h i 3min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.