Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bajina Basta - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 15.08.2020.
06:15 10:10 (03:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:15
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 07:15
dep. 07:25
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:10
167 km
07:30 12:50 (05:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 07:30
Crvica, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Ovcinja
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Gvozdac
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Okletac, Reka
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
31 km
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
51 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
55 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
57 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
67 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
71 km
Culine, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
79 km
Budisic, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
82 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 09:35
dep. 09:35
94 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
102 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
105 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
114 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
121 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
131 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
146 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
152 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
163 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
174 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
188 km
arr. 11:41
dep. 11:41
194 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
260 km
15:00 18:45 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:00
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
71 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
arr. 17:25
dep. 17:25
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
99 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
106 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
161 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
167 km
17:00 20:45 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 17:00
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
16 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
71 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
83 km
arr. 19:20
dep. 19:20
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
99 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
167 km
18:15 22:20 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 18:15
Crvica, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 19:04
dep. 19:04
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 19:20
dep. 19:40
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 20:05
dep. 20:05
50 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
61 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:20
167 km
Bajina Basta - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
06:15 10:10 (03:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:15
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 07:15
dep. 07:25
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:10
167 km
07:30 12:50 (05:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 07:30
Crvica, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Ovcinja
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Gvozdac
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Okletac, Reka
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
31 km
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
51 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
55 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
57 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
67 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
71 km
Culine, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
79 km
Budisic, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
82 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 09:35
dep. 09:35
94 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
102 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
105 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
114 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
121 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
131 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
146 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
152 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
163 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
174 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
188 km
arr. 11:41
dep. 11:41
194 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
260 km
15:00 18:45 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:00
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
71 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
arr. 17:25
dep. 17:25
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
99 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
106 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
161 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
167 km
17:00 20:45 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 17:00
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
16 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
71 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
83 km
arr. 19:20
dep. 19:20
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
99 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
167 km
18:15 22:20 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 18:15
Crvica, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
24 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 19:04
dep. 19:04
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
30 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 19:20
dep. 19:40
35 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
38 km
Vujinovaca, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
43 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 20:05
dep. 20:05
50 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
55 km
Balinovic, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
57 km
Jovanja, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
61 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
159 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:20
167 km

Naselja Bajina Basta i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~186 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 05h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bajina Basta - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,97 EUR do 9,97 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.