Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bajina Basta - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:00 09:00 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 05:00
Crvica
arr. 05:05
dep. 05:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 05:40
dep. 05:40
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 05:45
dep. 05:45
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 05:52
dep. 05:52
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 05:57
dep. 05:57
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 06:00
dep. 06:10
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 06:15
dep. 06:15
38 km
Vujinovaca
arr. 06:25
dep. 06:25
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 06:35
dep. 06:35
50 km
Stubo
arr. 06:43
dep. 06:43
55 km
Balinovic
arr. 06:46
dep. 06:46
57 km
Jovanja
arr. 06:52
dep. 06:52
61 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:45
dep. 08:45
159 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
167 km
06:15 10:10 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 06:15
Ovcinja, Aleksici
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 07:15
dep. 07:25
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Vujinovaca
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Stubo
arr. 07:58
dep. 07:58
55 km
Balinovic
arr. 08:00
dep. 08:00
57 km
Jovanja
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:25
dep. 08:25
69 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:45
dep. 09:45
159 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
167 km
07:30 12:50 (05:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 07:30
Crvica
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Ovcinja
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Gvozdac
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Okletac, Reka
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 08:08
dep. 08:08
31 km
Drlace
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Vrhpolje
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Ljubovija, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
51 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
55 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
57 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
67 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
71 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
79 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
82 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
94 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
102 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
105 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
114 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
121 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
131 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
146 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
152 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
163 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
174 km
Platicevo
arr. 11:35
dep. 11:35
188 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
194 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
260 km
09:00 13:00 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 09:00
Crvica
arr. 09:08
dep. 09:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 09:30
dep. 09:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 09:55
dep. 09:55
31 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 10:00
dep. 10:00
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 10:03
dep. 10:03
36 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:10
dep. 10:10
38 km
Vujinovaca
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Stubo
arr. 10:38
dep. 10:38
55 km
Balinovic
arr. 10:45
dep. 10:45
57 km
Jovanja
arr. 10:50
dep. 10:50
61 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:48
dep. 12:48
159 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
167 km
15:00 18:45 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 15:00
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
21 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
55 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
57 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
71 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:15
dep. 17:15
83 km
arr. 17:25
dep. 17:25
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
99 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
106 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
161 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
167 km
17:00 20:45 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 17:00
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
16 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
26 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
50 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
55 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
57 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
61 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
71 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
83 km
arr. 19:20
dep. 19:20
91 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
99 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
167 km
18:15 22:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bajina Basta, Bus station
dep. 18:15
Crvica
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 18:53
dep. 18:53
20 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 19:00
dep. 19:00
24 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 19:04
dep. 19:04
26 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 19:12
dep. 19:12
30 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 19:20
dep. 19:40
35 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 19:45
dep. 19:45
38 km
Vujinovaca
arr. 19:55
dep. 19:55
43 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 20:05
dep. 20:05
50 km
Stubo
arr. 20:13
dep. 20:13
55 km
Balinovic
arr. 20:16
dep. 20:16
57 km
Jovanja
arr. 20:22
dep. 20:22
61 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
159 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
167 km

Naselja Bajina Basta i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~181 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 05h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bajina Basta je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.