Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Badovinci - Sremska Mitrovica timetable

monday, 18.02.2019.
06:05 07:30 (01:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 06:05
Salas Crnobarski, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
28 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
46 km
07:00 08:19 (01:19)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 07:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
40 km
09:26 10:30 (01:04)
Gorno Polje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorno Polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
48 km
13:00 14:08 (01:08)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 13:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
39.1 km
15:45 16:49 (01:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 15:45
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
11.4 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
18.6 km
Glusci, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
22.8 km
Nocaj, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
28 km
Salas Nocajski, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:49
41.1 km
16:04 17:09 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
44.3 km
18:15 19:19 (01:04)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 18:15
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
16 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
21 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
40 km

Naselja Badovinci i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Badovinci je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.