Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Badovinci - Novi Sad timetable

monday, 17.01.2022.
09:26 11:45 (02:19)
Gorne poljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorne polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
09:26 11:45 (02:19)
Gorne poljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorne polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 19.01.2022.
09:26 11:45 (02:19)
Gorne poljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorne polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 20.01.2022.
09:26 11:45 (02:19)
Gorne poljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorne polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km

Naselja Badovinci i Novi Sad su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 02h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Badovinci je u 09:26 h, dok je poslednji polazak u 16:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.