Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Badovinci - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
09:26 11:45 (02:19)
Gorno PoljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorno Polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
09:26 11:45 (02:19)
Gorno PoljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorno Polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:30 18:50 (02:20)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:30
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Glusci, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
26 km
Nocaj, 5
arr. 17:17
dep. 17:17
31 km
Salas Nocajski, 5
arr. 17:22
dep. 17:22
35 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
38 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
41 km
Voganj, Pošta
arr. 17:50
dep. 17:50
52 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
59 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 18:05
dep. 18:05
61 km
arr. 18:40
dep. 18:40
93.2 km
arr. 18:50
100 km
Badovinci - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
09:26 11:45 (02:19)
Gorno PoljeMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Gorno Polje
dep. 09:26
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
16 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
22 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
28 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
66 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
78 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
81 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
dep. 11:16
85 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:29
dep. 11:29
93 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
97 km
arr. 11:45
107 km
16:04 18:16 (02:12)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 16:04
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
18.7 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
28.1 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
33.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
41.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
dep. 17:09
44.3 km
Voganj, Pošta
arr. 17:20
dep. 17:20
54.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
59.9 km
Irig, Bus station
arr. 17:37
dep. 17:37
70.8 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 17:39
dep. 17:39
71.9 km
Irig, Hopovo
arr. 17:42
dep. 17:42
74.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
92 km
arr. 18:16
94.9 km

Naselja Badovinci i Novi Sad su međusobno udaljena ~101 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 12min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Badovinci je u 09:26 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.