Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Badovinci - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 14.08.2018.
04:45 07:25 (02:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 04:45
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
17 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
22 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
30 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
arr. 07:10
dep. 07:10
129 km
arr. 07:15
dep. 07:15
132 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:25
139 km
06:05 08:55 (02:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 06:05
Salas Crnobarski, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
28 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
46 km
arr. 08:45
dep. 08:45
112 km
arr. 08:50
dep. 08:50
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
117 km
07:00 09:25 (02:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 07:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
40 km
arr. 09:17
dep. 09:17
113 km
arr. 09:20
dep. 09:20
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
117 km
13:00 15:06 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 13:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
39.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
106.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
109.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
112.7 km
18:15 20:25 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 18:15
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
16 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
21 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
40 km
arr. 20:18
dep. 20:18
113 km
arr. 20:20
dep. 20:20
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
117 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
04:45 07:25 (02:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 04:45
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
17 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
22 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
30 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
45 km
arr. 07:10
dep. 07:10
129 km
arr. 07:15
dep. 07:15
132 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:25
139 km
06:05 08:55 (02:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 06:05
Salas Crnobarski, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
28 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
38 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
46 km
arr. 08:45
dep. 08:45
112 km
arr. 08:50
dep. 08:50
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
117 km
07:00 09:25 (02:25)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 07:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
40 km
arr. 09:17
dep. 09:17
113 km
arr. 09:20
dep. 09:20
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
117 km
13:00 15:06 (02:06)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 13:00
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
21 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
39.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
106.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
109.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
112.7 km
18:15 20:25 (02:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Badovinci, Center
dep. 18:15
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
5 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
16 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
21 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
30 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
36 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
40 km
arr. 20:18
dep. 20:18
113 km
arr. 20:20
dep. 20:20
114 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
117 km

Naselja Badovinci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~121 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 06min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Badovinci je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.