Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backo Gradiste - Novi Sad timetable

saturday, 23.02.2019.
04:43 05:34 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 04:43
Nadalj, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
12.4 km
Nadalj, Center
arr. 04:54
dep. 04:54
9.9 km
Temerin, VII - Telep
arr. 05:06
dep. 05:06
22 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:10
dep. 05:10
23.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:13
dep. 05:13
25.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:16
dep. 05:16
27.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:29
dep. 05:29
40.1 km
arr. 05:34
41.9 km
06:00 06:50 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 20.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 06:00
Nadalj, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
37 km
arr. 06:50
38 km
06:07 06:46 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 06:07
Nadalj, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
7.3 km
Temerin, Čarda
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
18.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
23.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
28.9 km
arr. 06:46
38 km
06:15 06:50 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 06:15
Nadalj, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
arr. 06:50
38 km
06:40 07:25 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 06:40
Nadalj, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
7.3 km
arr. 07:25
36.8 km
06:41 07:30 (00:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 06:41
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
19 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
arr. 07:30
38 km
07:10 08:00 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 07:10
Nadalj, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:33
dep. 07:33
21 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
arr. 08:00
38 km
07:53 08:40 (24:47)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika, business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 07:53
Nadalj, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
7.3 km
Nadalj, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
9.9 km
Turija kod Srbobrana, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
16.8 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:05
23.1 km
arr. 08:40
56.1 km
08:55 09:35 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 08:55
Nadalj, Intersection
arr. 09:02
dep. 09:02
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:20
dep. 09:20
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:33
dep. 09:33
37 km
arr. 09:35
38 km
10:07 10:46 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 10:07
Nadalj, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
7.3 km
Temerin, Čarda
arr. 10:19
dep. 10:19
11.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
18.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
23.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
28.9 km
arr. 10:46
38 km
10:57 11:55 (00:58)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 10:57
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
37 km
arr. 11:55
38 km
12:32 13:17 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 12:32
Nadalj, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Temerin, VI - Cilag
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:55
dep. 12:55
21 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:15
dep. 13:15
37 km
arr. 13:17
38 km
15:17 15:55 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 15:17
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
37 km
arr. 15:55
38 km
15:41 16:30 (00:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 15:41
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
19 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
arr. 16:30
38 km
16:07 16:46 (00:39)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 16:07
Nadalj, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
7.3 km
Temerin, Čarda
arr. 16:19
dep. 16:19
11.6 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
18.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
23.2 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
28.9 km
arr. 16:46
38 km
17:11 17:55 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 17:11
Nadalj, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:31
dep. 17:31
19 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
arr. 17:55
38 km
17:44 18:46 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 17:44
arr. 18:46
38 km
19:55 20:35 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 19:55
Nadalj, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:20
dep. 20:20
23 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:33
dep. 20:33
37 km
arr. 20:35
38 km
20:11 21:00 (00:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Gradiste, Center
dep. 20:11
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
23 km
arr. 21:00
38 km

Naselja Backo Gradiste i Novi Sad su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 24h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backo Gradiste je u 04:43 h, dok je poslednji polazak u 20:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.