Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Backo Dobro Polje - Novi Sad timetable

monday, 18.02.2019.
04:45 05:21 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 04:45
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 04:46
dep. 04:46
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 04:47
dep. 04:47
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 04:51
dep. 04:51
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 04:53
dep. 04:53
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
10.9 km
arr. 05:05
dep. 05:05
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
26.2 km
arr. 05:21
34.2 km
06:10 06:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 06:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 06:11
dep. 06:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 06:18
dep. 06:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
10.9 km
arr. 06:30
dep. 06:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
26.2 km
arr. 06:46
34.2 km
06:19 06:55 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 06:19
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 06:20
dep. 06:20
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 06:21
dep. 06:21
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 06:27
dep. 06:27
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 06:32
dep. 06:32
10.9 km
arr. 06:39
dep. 06:39
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
26.2 km
arr. 06:55
34.2 km
06:55 07:31 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 06:55
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 06:56
dep. 06:56
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 06:57
dep. 06:57
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 07:03
dep. 07:03
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:08
dep. 07:08
10.9 km
arr. 07:15
dep. 07:15
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
26.2 km
arr. 07:31
34.2 km
07:30 08:06 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 07:30
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 07:36
dep. 07:36
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 07:38
dep. 07:38
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
10.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
26.2 km
arr. 08:06
34.2 km
08:10 08:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 08:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 08:11
dep. 08:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 08:12
dep. 08:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 08:16
dep. 08:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 08:18
dep. 08:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:23
dep. 08:23
10.9 km
arr. 08:30
dep. 08:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
26.2 km
arr. 08:46
34.2 km
08:50 09:26 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 08:50
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 08:52
dep. 08:52
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 08:56
dep. 08:56
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 08:58
dep. 08:58
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
9.4 km
arr. 09:10
dep. 09:10
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
26.2 km
arr. 09:26
34.2 km
10:10 10:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 10:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 10:11
dep. 10:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 10:12
dep. 10:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 10:16
dep. 10:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 10:18
dep. 10:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
10.9 km
arr. 10:30
dep. 10:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26.2 km
arr. 10:46
34.2 km
12:10 12:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 12:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 12:12
dep. 12:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 12:16
dep. 12:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 12:18
dep. 12:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
10.9 km
arr. 12:30
dep. 12:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
26.2 km
arr. 12:46
34.2 km
13:10 13:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 13:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 13:16
dep. 13:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 13:18
dep. 13:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
10.9 km
arr. 13:30
dep. 13:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
26.2 km
arr. 13:46
34.2 km
14:05 14:41 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 14:05
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 14:06
dep. 14:06
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 14:07
dep. 14:07
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 14:11
dep. 14:11
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 14:13
dep. 14:13
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
10.9 km
arr. 14:25
dep. 14:25
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
26.2 km
arr. 14:41
34.2 km
14:22 14:58 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 14:22
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 14:23
dep. 14:23
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 14:24
dep. 14:24
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 14:28
dep. 14:28
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 14:30
dep. 14:30
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
10.9 km
arr. 14:42
dep. 14:42
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
26.2 km
arr. 14:58
34.2 km
15:35 16:11 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 15:35
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 15:36
dep. 15:36
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 15:37
dep. 15:37
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 15:43
dep. 15:43
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
10.9 km
arr. 15:55
dep. 15:55
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
26.2 km
arr. 16:11
34.2 km
16:10 16:46 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 16:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 16:12
dep. 16:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
10.9 km
arr. 16:30
dep. 16:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
26.2 km
arr. 16:46
34.2 km
18:22 18:58 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 18:22
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 18:23
dep. 18:23
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 18:24
dep. 18:24
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 18:28
dep. 18:28
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 18:30
dep. 18:30
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:35
dep. 18:35
10.9 km
arr. 18:42
dep. 18:42
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
26.2 km
arr. 18:58
34.2 km
18:34 19:10 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 18:34
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 18:35
dep. 18:35
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 18:36
dep. 18:36
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 18:40
dep. 18:40
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 18:41
dep. 18:41
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 18:42
dep. 18:42
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
10.9 km
arr. 18:54
dep. 18:54
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
26.2 km
arr. 19:10
34.2 km
20:36 21:12 (00:36)
Marsala Tita 78
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 20:36
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 20:37
dep. 20:37
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 20:42
dep. 20:42
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 20:44
dep. 20:44
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
10.9 km
arr. 20:56
dep. 20:56
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
26.2 km
arr. 21:12
34.2 km

Naselja Backo Dobro Polje i Novi Sad su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backo Dobro Polje je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.