Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backo Dobro Polje - Novi Sad timetable

sunday, 18.08.2019.
04:45 05:21 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 04:45
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 04:46
dep. 04:46
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 04:47
dep. 04:47
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 04:51
dep. 04:51
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 04:52
dep. 04:52
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 04:53
dep. 04:53
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
10.9 km
arr. 05:05
dep. 05:05
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
26.2 km
arr. 05:21
34.2 km
05:35 06:11 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 05:35
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 05:36
dep. 05:36
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 05:37
dep. 05:37
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 05:41
dep. 05:41
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 05:48
dep. 05:48
10.9 km
arr. 05:55
dep. 05:55
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
26.2 km
arr. 06:11
34.2 km
08:10 08:46 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 08:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 08:11
dep. 08:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 08:12
dep. 08:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 08:16
dep. 08:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 08:18
dep. 08:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 08:23
dep. 08:23
10.9 km
arr. 08:30
dep. 08:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
26.2 km
arr. 08:46
34.2 km
08:50 09:26 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 08:50
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 08:51
dep. 08:51
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 08:52
dep. 08:52
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 08:56
dep. 08:56
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 08:58
dep. 08:58
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
9.4 km
arr. 09:10
dep. 09:10
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
26.2 km
arr. 09:26
34.2 km
10:10 10:46 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 10:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 10:11
dep. 10:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 10:12
dep. 10:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 10:16
dep. 10:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 10:18
dep. 10:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
10.9 km
arr. 10:30
dep. 10:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
26.2 km
arr. 10:46
34.2 km
13:10 13:46 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 13:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 13:11
dep. 13:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 13:16
dep. 13:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 13:18
dep. 13:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 13:23
dep. 13:23
10.9 km
arr. 13:30
dep. 13:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
26.2 km
arr. 13:46
34.2 km
16:10 16:46 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 16:10
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 16:12
dep. 16:12
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
10.9 km
arr. 16:30
dep. 16:30
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
26.2 km
arr. 16:46
34.2 km
18:34 19:10 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 18:34
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 18:35
dep. 18:35
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 18:36
dep. 18:36
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 18:40
dep. 18:40
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 18:41
dep. 18:41
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 18:42
dep. 18:42
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
10.9 km
arr. 18:54
dep. 18:54
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
26.2 km
arr. 19:10
34.2 km
20:36 21:12 (00:36)
Marsala Tita 78MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 78
dep. 20:36
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 122 - centar
arr. 20:37
dep. 20:37
0.6 km
Backo Dobro Polje, Marsala Tita 156
arr. 20:38
dep. 20:38
1.1 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 2
arr. 20:42
dep. 20:42
5.4 km
Zmajevo, Ive Lole Ribara 1
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Zmajevo, Vojvodanska 122
arr. 20:44
dep. 20:44
6.8 km
Stepanovicevo, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
9.4 km
Stepanovicevo, Ulaz
arr. 20:49
dep. 20:49
10.9 km
arr. 20:56
dep. 20:56
19.2 km
Rumenka, Center
arr. 21:03
dep. 21:03
26.2 km
arr. 21:12
34.2 km

Naselja Backo Dobro Polje i Novi Sad su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backo Dobro Polje je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.