Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Topola - Zemun (Beograd) timetable

thursday, 27.02.2020.
06:15 09:18 (03:03)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 06:15
Mali Idjos, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Lovcenac, Mlin
arr. 06:29
dep. 06:29
15 km
Lovcenac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Feketic, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
35 km
arr. 07:12
dep. 07:12
46 km
arr. 07:35
dep. 07:50
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
141 km
08:02 10:30 (02:28)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 08:02
Mali Idjos, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Lovcenac, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
17 km
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
35 km
arr. 08:57
dep. 08:57
46 km
arr. 09:20
dep. 09:30
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
141 km
10:55 13:30 (02:35)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 10:55
Mali Idjos, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Lovcenac, Mlin
arr. 11:05
dep. 11:05
15 km
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
35 km
arr. 11:45
dep. 11:45
46 km
arr. 12:07
dep. 12:20
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
141 km
13:32 16:21 (02:49)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:32
Mali Idjos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
35 km
arr. 14:27
dep. 14:27
46 km
arr. 14:50
dep. 15:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
141 km
14:50 17:15 (02:25)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 14:50
Feketic, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
arr. 15:55
dep. 16:00
66 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
140 km
15:32 18:11 (02:39)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 15:32
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
arr. 16:27
dep. 16:27
46 km
arr. 16:50
dep. 16:50
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
73 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
80 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
87 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
90 km
arr. 17:21
dep. 17:21
94 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
141 km
16:32 19:21 (02:49)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 16:32
Mali Idjos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
35 km
arr. 17:27
dep. 17:27
46 km
arr. 17:50
dep. 18:00
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
73 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
80 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
87 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
90 km
arr. 18:31
dep. 18:31
94 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
104 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
114 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
121 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
127 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
141 km
18:32 21:21 (02:49)
Bus stationRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 18:32
Mali Idjos, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Lovcenac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
35 km
arr. 19:27
dep. 19:27
46 km
arr. 19:50
dep. 20:00
67 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
141 km

Naselja Backa Topola i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Topola je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.