Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Topola - Gornja Rogatica timetable

thursday, 20.02.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 07:00
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 07:19
dep. 07:19
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 07:22
dep. 07:22
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 07:35
25 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:45
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 11:57
dep. 11:57
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 12:07
dep. 12:07
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 12:20
25 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:30
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 13:41
dep. 13:41
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 13:42
dep. 13:42
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 13:45
dep. 13:45
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 13:49
dep. 13:49
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 13:52
dep. 13:52
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 14:05
25 km
19:05 19:40 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 19:05
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 19:16
dep. 19:16
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 19:17
dep. 19:17
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 19:24
dep. 19:24
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 19:27
dep. 19:27
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 19:40
25 km
Backa Topola - Gornja Rogatica timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 07:00
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 07:19
dep. 07:19
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 07:22
dep. 07:22
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 07:35
25 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 11:45
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 11:57
dep. 11:57
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 12:07
dep. 12:07
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 12:20
25 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 13:30
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 13:41
dep. 13:41
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 13:42
dep. 13:42
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 13:45
dep. 13:45
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 13:49
dep. 13:49
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 13:52
dep. 13:52
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 14:05
25 km
19:05 19:40 (00:35)
Bus stationEkonomija Granicar
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Topola, Bus station
dep. 19:05
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Tomislavci, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4.8 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 19:16
dep. 19:16
9.4 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 19:17
dep. 19:17
10.1 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
13.4 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 19:24
dep. 19:24
15.5 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 19:27
dep. 19:27
17.5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
19 km
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 19:32
dep. 19:32
20 km
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
arr. 19:40
25 km

Naselja Backa Topola i Gornja Rogatica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Topola je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.