Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Palanka - Pivnice timetable

monday, 17.02.2020.
06:30 07:15 (00:45)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 06:30
Backa Palanka, Crkva
arr. 06:33
dep. 06:33
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 06:39
dep. 06:39
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 06:41
dep. 06:41
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 06:49
dep. 06:49
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 06:51
dep. 06:51
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 06:54
dep. 06:54
19.4 km
Silbas, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
20.3 km
Silbas, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
21.3 km
Despotovo, Mlin
arr. 07:04
dep. 07:04
29.2 km
Despotovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Despotovo, Drapsin
arr. 07:07
dep. 07:07
31 km
Pivnice, Cesma
arr. 07:11
dep. 07:11
35.6 km
Pivnice, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
36.7 km
Pivnice, Lovac
arr. 07:15
37.9 km
08:55 09:55 (01:00)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 08:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
16.3 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 09:55
37.4 km
09:10 10:10 (01:00)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 09:10
Backa Palanka, Crkva
arr. 09:12
dep. 09:12
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 09:18
dep. 09:18
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 09:20
dep. 09:20
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 09:23
dep. 09:23
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 09:28
dep. 09:28
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 09:30
dep. 09:30
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 09:35
dep. 09:35
19.4 km
Silbas, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
31.3 km
Parage, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
25.8 km
Silbas, Groblje
arr. 09:50
dep. 09:50
32.4 km
Despotovo, Mlin
arr. 09:58
dep. 09:58
40.3 km
Despotovo, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
41.1 km
Despotovo, Drapsin
arr. 10:00
dep. 10:00
42.1 km
Pivnice, Cesma
arr. 10:07
dep. 10:07
46.7 km
Pivnice, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
47.8 km
Pivnice, Lovac
arr. 10:10
49 km
14:20 15:05 (00:45)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:20
Backa Palanka, Crkva
arr. 14:23
dep. 14:23
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 14:25
dep. 14:25
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 14:29
dep. 14:29
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 14:31
dep. 14:31
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 14:39
dep. 14:39
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 14:41
dep. 14:41
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 14:44
dep. 14:44
19.4 km
Silbas, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
20.3 km
Silbas, Groblje
arr. 14:47
dep. 14:47
21.3 km
Despotovo, Mlin
arr. 14:54
dep. 14:54
29.2 km
Despotovo, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
30 km
Despotovo, Drapsin
arr. 14:57
dep. 14:57
31 km
Pivnice, Cesma
arr. 15:01
dep. 15:01
35.6 km
Pivnice, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
36.7 km
Pivnice, Lovac
arr. 15:05
37.9 km
14:20 15:20 (01:00)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:20
Backa Palanka, Crkva
arr. 14:22
dep. 14:22
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 14:24
dep. 14:24
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 14:28
dep. 14:28
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 14:30
dep. 14:30
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 14:38
dep. 14:38
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 14:40
dep. 14:40
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 14:45
dep. 14:45
19.4 km
Silbas, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
31.3 km
Parage, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
25.8 km
Silbas, Groblje
arr. 15:00
dep. 15:00
32.4 km
Despotovo, Mlin
arr. 15:08
dep. 15:08
40.3 km
Despotovo, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
41.1 km
Despotovo, Drapsin
arr. 15:10
dep. 15:10
42.1 km
Pivnice, Cesma
arr. 15:17
dep. 15:17
46.7 km
Pivnice, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
47.8 km
Pivnice, Lovac
arr. 15:20
49 km
16:40 17:35 (00:55)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 16:40
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.3 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 17:35
37.4 km
16:50 17:50 (01:00)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 16:50
Backa Palanka, Crkva
arr. 16:52
dep. 16:52
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 16:58
dep. 16:58
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 17:00
dep. 17:00
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 17:03
dep. 17:03
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 17:08
dep. 17:08
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 17:10
dep. 17:10
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 17:15
dep. 17:15
19.4 km
Silbas, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
31.3 km
Parage, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
25.8 km
Silbas, Groblje
arr. 17:30
dep. 17:30
32.4 km
Despotovo, Mlin
arr. 17:38
dep. 17:38
40.3 km
Despotovo, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
41.1 km
Despotovo, Drapsin
arr. 17:40
dep. 17:40
42.1 km
Pivnice, Cesma
arr. 17:47
dep. 17:47
46.7 km
Pivnice, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
47.8 km
Pivnice, Lovac
arr. 17:50
49 km
19:10 20:10 (01:00)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 19:10
Backa Palanka, Crkva
arr. 19:12
dep. 19:12
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 19:14
dep. 19:14
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 19:18
dep. 19:18
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 19:20
dep. 19:20
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 19:23
dep. 19:23
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 19:28
dep. 19:28
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 19:30
dep. 19:30
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 19:35
dep. 19:35
19.4 km
Silbas, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
31.3 km
Parage, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
25.8 km
Silbas, Groblje
arr. 19:50
dep. 19:50
32.4 km
Despotovo, Mlin
arr. 19:58
dep. 19:58
40.3 km
Despotovo, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
41.1 km
Despotovo, Drapsin
arr. 20:00
dep. 20:00
42.1 km
Pivnice, Cesma
arr. 20:07
dep. 20:07
46.7 km
Pivnice, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
47.8 km
Pivnice, Lovac
arr. 20:10
49 km
21:57 23:00 (01:03)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 21:57
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
16.3 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 23:00
37.4 km
22:15 23:07 (00:52)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 22:15
Backa Palanka, Crkva
arr. 22:17
dep. 22:17
1.6 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:18
dep. 22:18
2.2 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 22:22
dep. 22:22
5.9 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 22:25
dep. 22:25
7.8 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 22:28
dep. 22:28
10.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
12.1 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 22:33
dep. 22:33
14.6 km
Gajdobra, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
15.3 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 22:37
dep. 22:37
16.1 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 22:40
dep. 22:40
20.1 km
Silbas, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
21 km
Silbas, Groblje
arr. 22:44
dep. 22:44
22 km
Despotovo, Mlin
arr. 22:56
dep. 22:56
30.4 km
Despotovo, Center
arr. 22:57
dep. 22:57
30.7 km
Despotovo, Drapsin
arr. 22:59
dep. 22:59
31.7 km
Pivnice, Cesma
arr. 23:03
dep. 23:03
36.3 km
Pivnice, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
37.4 km
Pivnice, Lovac
arr. 23:07
38.6 km
22:15 23:15 (01:00)
Bus stationLovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 22:15
Backa Palanka, Crkva
arr. 22:17
dep. 22:17
0.9 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
1.5 km
Backa Palanka, Ekonomija Buducnost
arr. 22:23
dep. 22:23
5.2 km
Backa Palanka, Sedmi kilometar - Kekeric
arr. 22:25
dep. 22:25
7.1 km
Nova Gajdobra, Raskrsnica Proleterska
arr. 22:28
dep. 22:28
10 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
11.4 km
Gajdobra, Kod pogona Majevica
arr. 22:33
dep. 22:33
13.9 km
Gajdobra, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
14.6 km
Gajdobra, Kod Jele
arr. 22:35
dep. 22:35
15.4 km
Silbas, Kafana Sindelic
arr. 22:40
dep. 22:40
19.4 km
Silbas, Center
arr. 22:53
dep. 22:53
31.3 km
Parage, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
25.8 km
Silbas, Groblje
arr. 22:55
dep. 22:55
32.4 km
Despotovo, Mlin
arr. 23:03
dep. 23:03
40.3 km
Despotovo, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
41.1 km
Despotovo, Drapsin
arr. 23:05
dep. 23:05
42.1 km
Pivnice, Cesma
arr. 23:12
dep. 23:12
46.7 km
Pivnice, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
47.8 km
Pivnice, Lovac
arr. 23:15
49 km

Naselja Backa Palanka i Pivnice su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.