Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Backa Palanka - Pivnice timetable

wednesday, 08.07.2020.
08:55 09:55 (01:00)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 08:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
16.3 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 09:55
37.4 km
14:55 15:55 (01:00)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 14:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 15:14
dep. 15:14
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
16.3 km
Silbas, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 15:55
37.4 km
16:40 17:35 (00:55)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 16:40
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.3 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 17:35
37.4 km
21:57 23:00 (01:03)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 21:57
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
16.3 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 23:00
37.4 km
Backa Palanka - Pivnice timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
08:55 09:55 (01:00)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 08:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 09:14
dep. 09:14
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
16.3 km
Silbas, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 09:55
37.4 km
14:55 15:55 (01:00)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 14:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 15:14
dep. 15:14
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
16.3 km
Silbas, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 15:55
37.4 km
16:40 17:35 (00:55)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 16:40
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 16:54
dep. 16:54
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
16.3 km
Silbas, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 17:35
37.4 km
21:57 23:00 (01:03)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 21:57
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
2.3 km
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 22:19
dep. 22:19
3.7 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
13.4 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
16.3 km
Silbas, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
21.8 km
Despotovo, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
31.3 km
Pivnice, Center
arr. 23:00
37.4 km

Naselja Backa Palanka i Pivnice su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 08:55 h, dok je poslednji polazak u 21:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.