Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Palanka - Obrovac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:15 06:32 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 06:15
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 06:22
dep. 06:22
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 06:23
dep. 06:23
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 06:26
dep. 06:26
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 06:27
dep. 06:27
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 06:30
dep. 06:30
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
10.1 km
arr. 06:32
10.6 km
09:00 09:10 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 09:00
Obrovac, Center
arr. 09:10
9 km
09:20 09:37 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 09:20
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 09:27
dep. 09:27
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 09:28
dep. 09:28
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 09:31
dep. 09:31
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 09:32
dep. 09:32
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 09:35
dep. 09:35
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
10.1 km
arr. 09:37
10.6 km
12:11 12:37 (00:26)
GrobljeRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 12:11
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:12
dep. 12:12
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:16
dep. 12:20
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 12:27
dep. 12:27
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 12:28
dep. 12:28
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 12:31
dep. 12:31
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 12:32
dep. 12:32
8.6 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 12:35
dep. 12:35
11.4 km
Obrovac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
12.4 km
arr. 12:37
12.9 km
13:20 13:37 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 13:20
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:27
dep. 13:27
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:28
dep. 13:28
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:31
dep. 13:31
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 13:32
dep. 13:32
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 13:35
dep. 13:35
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
10.1 km
arr. 13:37
10.6 km
14:20 14:37 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:20
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:27
dep. 14:27
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:28
dep. 14:28
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:31
dep. 14:31
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:32
dep. 14:32
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 14:35
dep. 14:35
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
10.1 km
arr. 14:37
10.6 km
15:15 15:28 (00:13)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:15
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:21
dep. 15:21
4.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:25
dep. 15:25
7.2 km
Obrovac, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
8.2 km
arr. 15:28
8.8 km
15:17 15:47 (00:30)
GrobljeRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 15:17
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 15:37
dep. 15:37
5.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:38
dep. 15:38
5.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:41
dep. 15:41
8.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:42
dep. 15:42
9.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 15:45
dep. 15:45
12.1 km
Obrovac, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
13.1 km
arr. 15:47
13.6 km
16:07 16:36 (00:29)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 16:07
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:08
dep. 16:08
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:20
2.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 16:31
dep. 16:31
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 16:32
dep. 16:32
8.6 km
Obrovac, Center
arr. 16:36
12.4 km
18:15 18:32 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 18:15
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 18:22
dep. 18:22
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 18:23
dep. 18:23
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 18:26
dep. 18:26
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 18:27
dep. 18:27
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 18:30
dep. 18:30
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
10.1 km
arr. 18:32
10.6 km
18:25 18:34 (00:09)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 18:25
Obrovac, Center
arr. 18:34
7 km
19:20 19:37 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 19:20
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 19:27
dep. 19:27
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 19:28
dep. 19:28
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 19:31
dep. 19:31
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 19:32
dep. 19:32
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 19:35
dep. 19:35
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
10.1 km
arr. 19:37
10.6 km
20:22 20:46 (00:24)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 20:22
Backa Palanka, Bunar
arr. 20:23
dep. 20:23
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:30
2.3 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:41
dep. 20:41
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:42
dep. 20:42
8.6 km
Obrovac, Center
arr. 20:46
12.4 km
22:20 22:37 (00:17)
Bus stationRaskrsnica Kralja Petra I - Dunavska
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 22:20
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 22:27
dep. 22:27
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 22:28
dep. 22:28
2.9 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 22:31
dep. 22:31
5.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 22:32
dep. 22:32
6.3 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 22:35
dep. 22:35
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
10.1 km
arr. 22:37
10.6 km

Naselja Backa Palanka i Obrovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.