Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Backa Palanka - Mladenovo timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:34 06:55 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 06:34
Backa Palanka, Nopal
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 06:44
dep. 06:44
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 06:54
dep. 06:54
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 06:55
13 km
06:58 07:38 (00:40)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 06:58
Backa Palanka, Bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 07:19
dep. 07:19
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 07:23
dep. 07:23
7.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 07:34
dep. 07:34
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 07:36
dep. 07:36
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 07:38
17.3 km
07:14 07:35 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 07:14
Backa Palanka, Nopal
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 07:23
dep. 07:23
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 07:24
dep. 07:24
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 07:34
dep. 07:34
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 07:35
13 km
09:24 09:45 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 09:24
Backa Palanka, Nopal
arr. 09:28
dep. 09:28
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 09:33
dep. 09:33
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 09:34
dep. 09:34
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 09:44
dep. 09:44
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 09:45
13 km
10:36 11:04 (00:28)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 10:36
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:52
dep. 10:52
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:53
dep. 10:53
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:56
dep. 10:56
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:57
dep. 10:57
8.6 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:02
dep. 11:02
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:03
dep. 11:03
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 11:04
17.3 km
10:44 11:05 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 10:44
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:53
dep. 10:53
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:54
dep. 10:54
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:03
dep. 11:03
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:04
dep. 11:04
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 11:05
13 km
11:31 11:59 (00:28)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 11:31
Backa Palanka, Bunar
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 11:36
dep. 11:40
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:48
dep. 11:48
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:51
dep. 11:51
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 11:52
dep. 11:52
8.6 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:57
dep. 11:57
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 11:58
dep. 11:58
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 11:59
17.3 km
11:39 12:01 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 11:39
Backa Palanka, Nopal
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 11:48
dep. 11:48
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 11:49
dep. 11:49
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 12:00
dep. 12:00
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 12:01
13 km
12:44 13:05 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 12:44
Backa Palanka, Nopal
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 12:53
dep. 12:53
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 12:54
dep. 12:54
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 13:05
13 km
12:56 13:34 (00:38)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 12:56
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:57
dep. 12:57
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:15
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:23
dep. 13:23
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:26
dep. 13:26
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 13:27
dep. 13:27
8.6 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 13:32
dep. 13:32
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 13:33
dep. 13:33
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 13:34
17.3 km
13:19 13:40 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 13:19
Backa Palanka, Nopal
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 13:28
dep. 13:28
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 13:29
dep. 13:29
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 13:39
dep. 13:39
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 13:40
13 km
13:55 14:34 (00:39)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 13:55
Backa Palanka, Bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 14:22
dep. 14:22
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:23
dep. 14:23
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:26
dep. 14:26
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:27
dep. 14:27
8.6 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 14:32
dep. 14:32
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 14:33
dep. 14:33
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 14:34
17.3 km
14:19 14:40 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 14:19
Backa Palanka, Nopal
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 14:28
dep. 14:28
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 14:29
dep. 14:29
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 14:39
dep. 14:39
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 14:40
13 km
15:14 15:35 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:14
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:23
dep. 15:23
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:24
dep. 15:24
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 15:34
dep. 15:34
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 15:35
13 km
15:18 16:08 (00:50)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 15:18
Backa Palanka, Bunar
arr. 15:20
dep. 15:20
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:40
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:49
dep. 15:49
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:53
dep. 15:53
7.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 16:04
dep. 16:04
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 16:06
dep. 16:06
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 16:08
17.3 km
15:49 16:10 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 15:49
Backa Palanka, Nopal
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 15:59
dep. 15:59
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 16:08
dep. 16:08
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 16:10
13 km
17:04 17:25 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 17:04
Backa Palanka, Nopal
arr. 17:08
dep. 17:08
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 17:13
dep. 17:13
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 17:14
dep. 17:14
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 17:24
dep. 17:24
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 17:25
13 km
17:51 18:29 (00:38)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 17:51
Backa Palanka, Bunar
arr. 17:52
dep. 17:52
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 17:56
dep. 18:10
2.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 18:17
dep. 18:17
4.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 18:18
dep. 18:18
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 18:21
dep. 18:21
7.8 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 18:22
dep. 18:22
8.6 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 18:27
dep. 18:27
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 18:28
dep. 18:28
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 18:29
17.3 km
18:19 18:40 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 18:19
Backa Palanka, Nopal
arr. 18:23
dep. 18:23
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 18:28
dep. 18:28
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 18:29
dep. 18:29
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 18:38
dep. 18:38
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 18:39
dep. 18:39
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 18:40
13 km
18:53 19:43 (00:50)
GrobljeCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Groblje
dep. 18:53
Backa Palanka, Bunar
arr. 18:55
dep. 18:55
0.7 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:15
2.3 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 19:24
dep. 19:24
5.2 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 19:28
dep. 19:28
7.8 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
13.3 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 19:39
dep. 19:39
16.5 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 19:41
dep. 19:41
16.9 km
Mladenovo, Center
arr. 19:43
17.3 km
19:19 19:41 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 19:19
Backa Palanka, Nopal
arr. 19:24
dep. 19:24
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 19:29
dep. 19:29
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 19:30
dep. 19:30
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 19:40
dep. 19:40
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 19:41
13 km
20:34 20:55 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 20:34
Backa Palanka, Nopal
arr. 20:38
dep. 20:38
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 20:43
dep. 20:43
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 20:44
dep. 20:44
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 20:53
dep. 20:53
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 20:54
dep. 20:54
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 20:55
13 km
22:19 22:40 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Backa Palanka, Bus station
dep. 22:19
Backa Palanka, Nopal
arr. 22:23
dep. 22:23
1 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 22:28
dep. 22:28
3.5 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 22:29
dep. 22:29
4.3 km
Karadјordјevo kod Backe Palanke, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kosovska
arr. 22:38
dep. 22:38
12 km
Mladenovo, Raskrsnica Palanacka - Kralja Petra I
arr. 22:39
dep. 22:39
12.5 km
Mladenovo, Center
arr. 22:40
13 km

Naselja Backa Palanka i Mladenovo su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Backa Palanka je u 06:34 h, dok je poslednji polazak u 22:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.