Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bacina - Krusevac timetable

monday, 15.07.2019.
05:28 06:30 (01:02)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Izlaz
dep. 05:28
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
2 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
2.5 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
7 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
7.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
8.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
12 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
16 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
16.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
23.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
25.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
29.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
30.5 km
08:10 09:00 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina
dep. 08:10
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
6 km
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
24 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
31 km
08:30 09:30 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 08:30
Bacina, M
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Bacina, Ek
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Varvarin, AMB
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Varvarin, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
6.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 08:48
dep. 08:48
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 08:50
dep. 08:50
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:57
dep. 08:57
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
15.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
20 km
Gavez, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:24
dep. 09:24
26.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:28
dep. 09:28
28.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:29
dep. 09:29
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
29.5 km
09:23 10:30 (01:07)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Izlaz
dep. 09:23
Bacina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Bacina, M
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Bacina, Ek
arr. 09:27
dep. 09:27
2.5 km
Varvarin, Farma
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Varvarin, Brojler
arr. 09:32
dep. 09:32
5 km
Varvarin, AMB
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Varvarin, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:45
7 km
arr. 09:47
dep. 09:47
8.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
13 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
arr. 09:58
dep. 09:58
15 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
18 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
dep. 10:06
20 km
Mrzenica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
21.5 km
arr. 10:11
dep. 10:11
23 km
Makresane, 3
arr. 10:16
dep. 10:16
25.5 km
Makresane, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
26.5 km
Makresane, 1
arr. 10:21
dep. 10:21
28 km
Dedina, FAG
arr. 10:23
dep. 10:23
29 km
Dedina, DR
arr. 10:24
dep. 10:24
29.5 km
Dedina, M
arr. 10:26
dep. 10:26
30 km
Bivolje, Bivolje
arr. 10:28
dep. 10:28
31.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
32.5 km
11:00 12:00 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 11:00
Bacina, M
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Bacina, Ek
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Varvarin, AMB
arr. 11:13
dep. 11:13
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
6.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
13 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Gavez, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:54
dep. 11:54
26.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:58
dep. 11:58
28.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:59
dep. 11:59
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
29.5 km
15:08 15:55 (00:47)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 15:08
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
1.5 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
6.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
29.5 km
Bacina - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
05:28 06:30 (01:02)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Izlaz
dep. 05:28
Bacina, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Bacina, M
arr. 05:32
dep. 05:32
2 km
Bacina, Ek
arr. 05:33
dep. 05:33
2.5 km
Varvarin, Farma
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Varvarin, Brojler
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Varvarin, AMB
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Varvarin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
7 km
Varvarin, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
7.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
8.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Maskare, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
12 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
16 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
16.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
23.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
25.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
29.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
30.5 km
08:10 09:00 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina
dep. 08:10
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
6 km
Maskare, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
24 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
31 km
08:30 09:30 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 08:30
Bacina, M
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Bacina, Ek
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Varvarin, AMB
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Varvarin, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
6.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 08:48
dep. 08:48
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 08:50
dep. 08:50
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:57
dep. 08:57
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
15.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
20 km
Gavez, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:24
dep. 09:24
26.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:28
dep. 09:28
28.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:29
dep. 09:29
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
29.5 km
09:23 10:30 (01:07)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Izlaz
dep. 09:23
Bacina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Bacina, M
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Bacina, Ek
arr. 09:27
dep. 09:27
2.5 km
Varvarin, Farma
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Varvarin, Brojler
arr. 09:32
dep. 09:32
5 km
Varvarin, AMB
arr. 09:34
dep. 09:34
6 km
Varvarin, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:45
7 km
arr. 09:47
dep. 09:47
8.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
13 km
Cicevac, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
arr. 09:58
dep. 09:58
15 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:03
dep. 10:03
18 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:06
dep. 10:06
20 km
Mrzenica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
21.5 km
arr. 10:11
dep. 10:11
23 km
Makresane, 3
arr. 10:16
dep. 10:16
25.5 km
Makresane, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
26.5 km
Makresane, 1
arr. 10:21
dep. 10:21
28 km
Dedina, FAG
arr. 10:23
dep. 10:23
29 km
Dedina, DR
arr. 10:24
dep. 10:24
29.5 km
Dedina, M
arr. 10:26
dep. 10:26
30 km
Bivolje, Bivolje
arr. 10:28
dep. 10:28
31.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
32.5 km
11:00 12:00 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 11:00
Bacina, M
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Bacina, Ek
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Varvarin, AMB
arr. 11:13
dep. 11:13
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Varvarin, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
6.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
13 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
20 km
Gavez, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:54
dep. 11:54
26.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:58
dep. 11:58
28.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:59
dep. 11:59
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
29.5 km
15:08 15:55 (00:47)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bacina, Center
dep. 15:08
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
1.5 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
6 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
6.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
7.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Maskare, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
11 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
24.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
29.5 km

Naselja Bacina i Krusevac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bacina je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 15:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.