Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bac - Novi Sad timetable

saturday, 15.12.2018.
05:00 06:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 05:00
Bac, Bunar
arr. 05:03
dep. 05:03
0 km
arr. 05:05
dep. 05:05
0 km
Bac, Vranjak
arr. 05:06
dep. 05:06
0 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 05:11
dep. 05:11
0 km
Tovarisevo, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
0 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 05:13
dep. 05:13
0 km
arr. 05:16
dep. 05:16
0 km
Obrovac, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
0 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 05:21
dep. 05:21
0 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 05:22
dep. 05:22
0 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 05:25
dep. 05:25
0 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 05:26
dep. 05:26
21.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:45
23.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
0 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
0 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
35.2 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:04
dep. 06:04
39.2 km
Begec, II
arr. 06:12
dep. 06:12
46.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
0 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
62.2 km
arr. 06:50
65.2 km
07:15 08:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 07:15
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
36 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
38 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
arr. 08:30
62 km
09:55 11:28 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 09:55
Tovarisevo, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
14 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:16
dep. 10:16
17.8 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
18.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:20
dep. 10:20
21.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
21.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
23.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
24 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
24.8 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:43
dep. 10:43
33.7 km
Celarevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
34.6 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:46
dep. 10:46
35.6 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:50
dep. 10:50
38.6 km
Begec, II
arr. 10:57
dep. 10:57
45.4 km
arr. 11:04
dep. 11:04
51.3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
56.2 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
61.8 km
arr. 11:28
64.5 km
11:45 13:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 11:45
Tovarisevo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Obrovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
36 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Begec, II
arr. 12:50
dep. 12:50
47 km
arr. 12:54
dep. 12:54
51 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
57 km
arr. 13:10
66 km
15:23 16:50 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 15:23
Tovarisevo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Obrovac, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
36 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
40 km
arr. 16:28
dep. 16:28
49 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
54 km
arr. 16:50
66 km
 
Departures on: sunday, 16.12.2018.
05:00 06:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 05:00
Bac, Bunar
arr. 05:03
dep. 05:03
0 km
arr. 05:05
dep. 05:05
0 km
Bac, Vranjak
arr. 05:06
dep. 05:06
0 km
Tovarisevo, Kafana Lovac
arr. 05:11
dep. 05:11
0 km
Tovarisevo, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
0 km
Tovarisevo, Kudeljara
arr. 05:13
dep. 05:13
0 km
arr. 05:16
dep. 05:16
0 km
Obrovac, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
0 km
Obrovac, Masinska radionica
arr. 05:18
dep. 05:18
0 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 05:21
dep. 05:21
0 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 05:22
dep. 05:22
0 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 05:25
dep. 05:25
0 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 05:26
dep. 05:26
21.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:45
23.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 05:47
dep. 05:47
0 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 05:49
dep. 05:49
0 km
Celarevo, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
35.2 km
Glozan, Centar 1
arr. 06:04
dep. 06:04
39.2 km
Begec, II
arr. 06:12
dep. 06:12
46.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
0 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
0 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 06:30
dep. 06:30
62.2 km
arr. 06:50
65.2 km
07:15 08:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 07:15
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
36 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
38 km
Futog
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
arr. 08:30
62 km
09:55 11:28 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 09:55
Tovarisevo, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
9.1 km
Obrovac, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
14 km
Backa Palanka, Naselje Telep
arr. 10:16
dep. 10:16
17.8 km
Backa Palanka, Naselje Novi Majur
arr. 10:17
dep. 10:17
18.6 km
Backa Palanka, Nopal
arr. 10:20
dep. 10:20
21.3 km
Backa Palanka, Kod pruge
arr. 10:21
dep. 10:21
21.8 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
23.2 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 10:33
dep. 10:33
24 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 10:34
dep. 10:34
24.8 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 10:43
dep. 10:43
33.7 km
Celarevo, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
34.6 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 10:46
dep. 10:46
35.6 km
Glozan, Centar 1
arr. 10:50
dep. 10:50
38.6 km
Begec, II
arr. 10:57
dep. 10:57
45.4 km
arr. 11:04
dep. 11:04
51.3 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 11:11
dep. 11:11
56.2 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 11:19
dep. 11:19
61.8 km
arr. 11:28
64.5 km
11:45 13:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 11:45
Tovarisevo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Obrovac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Celarevo, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
36 km
Glozan, Centar 1
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Begec, II
arr. 12:50
dep. 12:50
47 km
arr. 12:54
dep. 12:54
51 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:00
dep. 13:00
57 km
arr. 13:10
66 km
15:23 16:50 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bac, Bus station
dep. 15:23
Tovarisevo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Obrovac, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
36 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
40 km
arr. 16:28
dep. 16:28
49 km
Futog
arr. 16:35
dep. 16:35
54 km
arr. 16:50
66 km

Naselja Bac i Novi Sad su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 15:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.