Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babusnica - Pirot timetable

monday, 24.02.2020.
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 06:00
Babusnica, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Donji Strizevac
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Donje Krnjino
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Gornje Krnjino
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Vojnici
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Blato kod Pirota
arr. 06:27
dep. 06:27
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Pirot, Kale
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Pirot, Bus station
arr. 06:45
25 km
06:50 07:35 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 06:50
Babusnica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Donji Strizevac
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Donje Krnjino
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Gornje Krnjino
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Vojnici
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Blato kod Pirota
arr. 07:17
dep. 07:17
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Pirot, Kale
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Pirot, Bus station
arr. 07:35
25 km
07:05 07:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 07:05
Babusnica, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Donji Strizevac
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Donje Krnjino
arr. 07:17
dep. 07:17
7 km
Gornje Krnjino
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Vojnici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Blato kod Pirota
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 07:35
dep. 07:35
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
20 km
Pirot, Kale
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Pirot, Bus station
arr. 07:50
25 km
08:00 08:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:00
Babusnica, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 08:10
dep. 08:10
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 08:12
dep. 08:12
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Vojnici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 08:26
dep. 08:26
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:29
dep. 08:29
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
22 km
Pirot, Bus station
arr. 08:44
26 km
08:45 09:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:45
Babusnica, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:50
dep. 08:50
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
4 km
Donji Strizevac
arr. 08:54
dep. 08:54
5 km
Donje Krnjino
arr. 08:57
dep. 08:57
7 km
Gornje Krnjino
arr. 09:00
dep. 09:00
9 km
Vojnici
arr. 09:02
dep. 09:02
10 km
Blato kod Pirota
arr. 09:12
dep. 09:12
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 09:15
dep. 09:15
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
20 km
Pirot, Kale
arr. 09:25
dep. 09:25
23 km
Pirot, Bus station
arr. 09:30
25 km
09:55 10:39 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 09:55
Babusnica, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:01
dep. 10:01
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 10:07
dep. 10:07
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
8.7 km
Vojnici
arr. 10:12
dep. 10:12
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 10:21
dep. 10:21
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:24
dep. 10:24
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Pirot, Bus station
arr. 10:39
26 km
09:55 10:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 09:55
Izvor kod Babusnice
arr. 10:00
dep. 10:00
2 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Donje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Gornje Krnjino
arr. 10:14
dep. 10:14
8 km
Blato kod Pirota
arr. 10:32
dep. 10:32
17 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:37
dep. 10:37
20 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
21 km
Pirot, Kale
arr. 10:42
dep. 10:42
23 km
Pirot, Bus station
arr. 10:45
25 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:15
Babusnica, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Donji Strizevac
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Donje Krnjino
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Gornje Krnjino
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Vojnici
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Blato kod Pirota
arr. 11:42
dep. 11:42
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
20 km
Pirot, Kale
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Pirot, Bus station
arr. 12:00
25 km
11:35 12:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:35
Babusnica, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:41
dep. 11:41
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 11:45
dep. 11:45
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 11:47
dep. 11:47
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Vojnici
arr. 11:52
dep. 11:52
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 12:02
dep. 12:02
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:05
dep. 12:05
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22 km
Pirot, Bus station
arr. 12:20
26 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 12:00
Babusnica, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Donji Strizevac
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Donje Krnjino
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Gornje Krnjino
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Vojnici
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Blato kod Pirota
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Pirot, Kale
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Pirot, Bus station
arr. 12:45
25 km
12:20 13:05 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 12:20
Babusnica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Donje Krnjino
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Gornje Krnjino
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Vojnici
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Blato kod Pirota
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:50
dep. 12:50
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Pirot, Kale
arr. 13:00
dep. 13:00
23 km
Pirot, Bus station
arr. 13:05
25 km
13:10 13:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 13:10
Babusnica, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Donji Strizevac
arr. 13:19
dep. 13:19
5 km
Donje Krnjino
arr. 13:22
dep. 13:22
7 km
Gornje Krnjino
arr. 13:25
dep. 13:25
9 km
Vojnici
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Blato kod Pirota
arr. 13:37
dep. 13:37
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
20 km
Pirot, Kale
arr. 13:50
dep. 13:50
23 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
25 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 14:30
Babusnica, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donji Strizevac
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Donje Krnjino
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Gornje Krnjino
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Vojnici
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Blato kod Pirota
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Pirot, Kale
arr. 15:10
dep. 15:10
23 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
25 km
14:45 16:08 (01:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 14:45
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
1.2 km
Izvor kod Babusnice
arr. 14:50
dep. 14:50
2.4 km
Provaljenik, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
4.1 km
Donji Strizevac
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 14:59
dep. 14:59
7.4 km
Resnik kod Babusnice
arr. 15:01
dep. 15:01
8.6 km
Beziste
arr. 15:04
dep. 15:04
10.7 km
Gornja Koritnica
arr. 15:13
dep. 15:13
13.9 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
15.9 km
Divljana
arr. 15:20
dep. 15:20
18.2 km
Divljana, Jezero
arr. 15:26
dep. 15:26
22.4 km
Mokra, Tri mosta
arr. 15:28
dep. 15:28
23.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24.8 km
Bela Palanka, Doktora Zamenhova
arr. 15:31
dep. 15:31
25.4 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
28.8 km
Ljubatovica
arr. 15:38
dep. 15:38
33.4 km
Sinjac
arr. 15:41
dep. 15:41
36.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
39.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
41.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
43.5 km
Pirot, Bus station
arr. 16:08
55.7 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 15:15
Babusnica, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Donji Strizevac
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Donje Krnjino
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Gornje Krnjino
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Vojnici
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Blato kod Pirota
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Pirot, Kale
arr. 15:55
dep. 15:55
23 km
Pirot, Bus station
arr. 16:00
25 km
16:10 16:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 16:10
Babusnica, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Donji Strizevac
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Donje Krnjino
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Gornje Krnjino
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Vojnici
arr. 16:27
dep. 16:27
10 km
Blato kod Pirota
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
20 km
Pirot, Kale
arr. 16:50
dep. 16:50
23 km
Pirot, Bus station
arr. 16:55
25 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 17:15
Izvor kod Babusnice
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Donji Strizevac
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Donje Krnjino
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Gornje Krnjino
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Blato kod Pirota
arr. 17:52
dep. 17:52
17 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Gnjilan, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Pirot, Kale
arr. 18:02
dep. 18:02
23 km
Pirot, Bus station
arr. 18:05
25 km
18:05 18:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 18:05
Babusnica, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Provaljenik, Intersection
arr. 18:12
dep. 18:12
4 km
Donji Strizevac
arr. 18:14
dep. 18:14
5 km
Donje Krnjino
arr. 18:17
dep. 18:17
7 km
Gornje Krnjino
arr. 18:20
dep. 18:20
9 km
Vojnici
arr. 18:22
dep. 18:22
10 km
Blato kod Pirota
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Gnjilan, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
20 km
Pirot, Kale
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Pirot, Bus station
arr. 18:50
25 km
20:10 21:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 20:10
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
1.2 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:15
dep. 20:15
2.4 km
Provaljenik, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
4.1 km
Donji Strizevac
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 20:24
dep. 20:24
7.4 km
Resnik kod Babusnice
arr. 20:26
dep. 20:26
8.6 km
Beziste
arr. 20:29
dep. 20:29
10.7 km
Gornja Koritnica
arr. 20:38
dep. 20:38
13.9 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
15.9 km
Divljana
arr. 20:45
dep. 20:45
18.2 km
Divljana, Jezero
arr. 20:51
dep. 20:51
22.4 km
Mokra, Tri mosta
arr. 20:53
dep. 20:53
23.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
24.8 km
Bela Palanka, Doktora Zamenhova
arr. 21:01
dep. 21:01
25.4 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 21:05
dep. 21:05
28.8 km
Ljubatovica
arr. 21:09
dep. 21:09
33.4 km
Sinjac
arr. 21:12
dep. 21:12
36.2 km
Crnokliste, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
39.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
41.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
43.5 km
Pirot, Bus station
arr. 21:40
55.7 km

Naselja Babusnica i Pirot su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.