Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Babusnica - Pirot timetable

tuesday, 14.07.2020.
08:00 08:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:00
Babusnica, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 08:10
dep. 08:10
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 08:12
dep. 08:12
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Vojnici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 08:26
dep. 08:26
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:29
dep. 08:29
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
22 km
Pirot, Bus station
arr. 08:44
26 km
09:55 10:39 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 09:55
Babusnica, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:01
dep. 10:01
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 10:07
dep. 10:07
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
8.7 km
Vojnici
arr. 10:12
dep. 10:12
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 10:21
dep. 10:21
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:24
dep. 10:24
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Pirot, Bus station
arr. 10:39
26 km
11:35 12:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:35
Babusnica, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:41
dep. 11:41
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 11:45
dep. 11:45
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 11:47
dep. 11:47
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Vojnici
arr. 11:52
dep. 11:52
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 12:02
dep. 12:02
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:05
dep. 12:05
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22 km
Pirot, Bus station
arr. 12:20
26 km
Babusnica - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
08:00 08:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:00
Babusnica, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 08:10
dep. 08:10
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 08:12
dep. 08:12
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Vojnici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 08:26
dep. 08:26
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:29
dep. 08:29
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
22 km
Pirot, Bus station
arr. 08:44
26 km
09:55 10:39 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 09:55
Babusnica, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:01
dep. 10:01
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 10:07
dep. 10:07
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
8.7 km
Vojnici
arr. 10:12
dep. 10:12
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 10:21
dep. 10:21
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:24
dep. 10:24
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Pirot, Bus station
arr. 10:39
26 km
11:35 12:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:35
Babusnica, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:41
dep. 11:41
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 11:45
dep. 11:45
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 11:47
dep. 11:47
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Vojnici
arr. 11:52
dep. 11:52
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 12:02
dep. 12:02
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:05
dep. 12:05
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22 km
Pirot, Bus station
arr. 12:20
26 km
Babusnica - Pirot timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
08:00 08:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:00
Babusnica, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 08:10
dep. 08:10
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 08:12
dep. 08:12
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Vojnici
arr. 08:17
dep. 08:17
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 08:26
dep. 08:26
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 08:29
dep. 08:29
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
22 km
Pirot, Bus station
arr. 08:44
26 km
09:55 10:39 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 09:55
Babusnica, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:01
dep. 10:01
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 10:05
dep. 10:05
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 10:07
dep. 10:07
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 10:10
dep. 10:10
8.7 km
Vojnici
arr. 10:12
dep. 10:12
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 10:21
dep. 10:21
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 10:24
dep. 10:24
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
22 km
Pirot, Bus station
arr. 10:39
26 km
11:35 12:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:35
Babusnica, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
0.7 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:41
dep. 11:41
2.5 km
Provaljenik, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
4.2 km
Donji Strizevac
arr. 11:45
dep. 11:45
5.1 km
Donje Krnjino
arr. 11:47
dep. 11:47
6.7 km
Gornje Krnjino
arr. 11:50
dep. 11:50
8.7 km
Vojnici
arr. 11:52
dep. 11:52
9.9 km
Blato kod Pirota
arr. 12:02
dep. 12:02
17.5 km
Veliki Suvodol, Sadikov bunar
arr. 12:05
dep. 12:05
19.7 km
Gnjilan, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22 km
Pirot, Bus station
arr. 12:20
26 km

Naselja Babusnica i Pirot su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 11:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.