Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 15.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
55 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:30
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km
Babusnica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:10 10:10 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
dep. 06:00
23 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:05
dep. 06:05
27 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
36 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
50 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
59 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
61 km
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:10
301 km

Naselja Babusnica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~301 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 00min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 05:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.