Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Babusnica - Bela Palanka timetable

saturday, 11.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
Babusnica - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km

Naselja Babusnica i Bela Palanka su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 05:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.