Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babusnica - Bela Palanka timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 05:10
Izvor kod Babusnice
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Provaljenik, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
4 km
Donji Strizevac
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Gornji Strizevac
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 05:24
dep. 05:24
7 km
Resnik kod Babusnice
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Beziste
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Gornja Koritnica
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Divljana
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:55
23 km
06:55 07:42 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 06:55
Babusnica, Ukras
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Provaljenik
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Beziste
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Gornja Koritnica
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
Donja Koritnica
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Divljana
arr. 07:29
dep. 07:29
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 07:33
dep. 07:33
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 07:42
24 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 08:15
Babusnica, Ukras
arr. 08:17
dep. 08:17
0.7 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
1.2 km
Izvor kod Babusnice
arr. 08:20
dep. 08:20
2.4 km
Donji Strizevac
arr. 08:24
dep. 08:24
5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
6.1 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 08:28
dep. 08:28
7.4 km
Resnik kod Babusnice
arr. 08:30
dep. 08:30
8.6 km
Beziste
arr. 08:33
dep. 08:33
10.7 km
Gornja Koritnica
arr. 08:42
dep. 08:42
13.9 km
Donja Koritnica
arr. 08:46
dep. 08:46
15.9 km
Divljana
arr. 08:50
dep. 08:50
18.2 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 08:56
dep. 08:56
22.4 km
Mokra, Tri mosta
arr. 08:58
dep. 08:58
23.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:00
24.8 km
11:10 12:01 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 11:10
Babusnica, Tek.
arr. 11:11
dep. 11:11
0.5 km
Babusnica, Ukras
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Provaljenik
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Donji Strizevac
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 11:23
dep. 11:23
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Beziste
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Gornja Koritnica
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Donja Koritnica
arr. 11:39
dep. 11:39
15 km
Divljana
arr. 11:45
dep. 11:45
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 11:47
dep. 11:47
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 11:49
dep. 11:49
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 12:01
24 km
13:20 14:12 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 13:20
Babusnica, Ukras
arr. 13:21
dep. 13:21
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Provaljenik
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Donji Strizevac
arr. 13:29
dep. 13:29
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 13:33
dep. 13:33
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Beziste
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Gornja Koritnica
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Donja Koritnica
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Divljana
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 13:59
dep. 13:59
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:10
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:12
24 km
16:30 17:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 16:30
Babusnica, Ukras
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Provaljenik
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Donji Strizevac
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Resnik kod Babusnice
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Beziste
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Gornja Koritnica
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Donja Koritnica
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Divljana
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 17:07
dep. 17:07
19 km
Mokra, Tri mosta
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:25
23 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:26
24 km
19:40 20:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Babusnica, Bus station
dep. 19:40
Babusnica, Ukras
arr. 19:42
dep. 19:42
0.7 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
1.2 km
Izvor kod Babusnice
arr. 19:45
dep. 19:45
2.4 km
Donji Strizevac
arr. 19:49
dep. 19:49
5 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
6.1 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 19:53
dep. 19:53
7.4 km
Resnik kod Babusnice
arr. 19:55
dep. 19:55
8.6 km
Beziste
arr. 19:58
dep. 19:58
10.7 km
Gornja Koritnica
arr. 20:07
dep. 20:07
13.9 km
Donja Koritnica
arr. 20:11
dep. 20:11
15.9 km
Divljana
arr. 20:15
dep. 20:15
18.2 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 20:21
dep. 20:21
22.4 km
Mokra, Tri mosta
arr. 20:23
dep. 20:23
23.6 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
24.8 km

Naselja Babusnica i Bela Palanka su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babusnica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.