Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babe - Sopot timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:28 07:16 (00:48)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 06:28
Babe, Novicici
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Babe, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Babe, Selo
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Babe, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
4 km
Babe, Bazen
arr. 06:43
dep. 06:43
5.5 km
Babe, Duboko
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:48
7.5 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
9 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:54
dep. 06:54
11.3 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
12.3 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:59
dep. 06:59
13.6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 07:01
dep. 07:01
15.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
16.6 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
17.7 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 07:08
dep. 07:08
19.1 km
Ropocevo, Venac
arr. 07:10
dep. 07:10
20.2 km
Ropocevo, Most
arr. 07:12
dep. 07:12
21.1 km
Sopot, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
31.2 km
Sopot, Bus station
arr. 07:16
32.5 km
06:52 07:04 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 06:52
Babe, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 07:00
dep. 07:00
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 07:04
6.2 km
11:53 13:00 (01:07)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 11:53
Babe, Novicici
arr. 11:55
dep. 11:55
1.4 km
Babe, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
2.5 km
Babe, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
4 km
Babe, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
5.5 km
Babe, Bazen
arr. 12:08
dep. 12:08
6.8 km
Babe, Duboko
arr. 12:10
dep. 12:10
7.8 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
11.1 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:19
dep. 12:19
12.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
13.1 km
Parcani, Most
arr. 12:23
dep. 12:23
14.5 km
Parcani, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
15.4 km
Parcani, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
16.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Parcani, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
17.2 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
18.2 km
Parcani, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
19.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:33
dep. 12:33
19.6 km
Parcani, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
20.2 km
Parcani, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Parcani, Most
arr. 12:37
dep. 12:37
21.9 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
23.3 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
23.8 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:42
dep. 12:42
24.6 km
Popovic, Drumine
arr. 12:44
dep. 12:44
25.8 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:47
dep. 12:47
27.8 km
Durinci, Karinac
arr. 12:50
dep. 12:50
29.8 km
Durinci, Durinci
arr. 12:53
dep. 12:53
31.8 km
Durinci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
32.1 km
Sopot, Vojska
arr. 12:56
dep. 12:56
33.3 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
35.3 km
Sopot, Bus station
arr. 13:00
35.8 km
12:22 12:34 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 12:22
Babe, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 12:28
dep. 12:28
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 12:30
dep. 12:30
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 12:31
dep. 12:31
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 12:34
6.2 km
13:45 13:54 (00:09)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Intersection
dep. 13:45
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 13:48
dep. 13:48
1.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Sopot, Bus station
arr. 13:54
4.5 km
14:22 14:34 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 14:22
Babe, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 14:28
dep. 14:28
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 14:30
dep. 14:30
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 14:31
dep. 14:31
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 14:34
6.2 km
14:53 15:07 (00:14)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 14:53
Babe, Novicici
arr. 14:55
dep. 14:55
1.4 km
Babe, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
2.3 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:01
dep. 15:01
3.9 km
Ropocevo, Aminac
arr. 15:03
dep. 15:03
4.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:04
dep. 15:04
5.3 km
Sopot, Bus station
arr. 15:07
6.8 km
16:07 17:01 (00:54)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 16:07
Babe, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
1.7 km
Babe, Novicici
arr. 16:13
dep. 16:13
2.8 km
Babe, Morak
arr. 16:15
dep. 16:15
4.2 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 16:17
dep. 16:17
5.3 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:35
dep. 16:35
15.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:21
dep. 16:21
7.1 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:22
dep. 16:22
7.9 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:23
dep. 16:23
8.4 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:25
dep. 16:25
9.9 km
arr. 16:27
dep. 16:27
10.9 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 16:29
dep. 16:29
11.9 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 16:31
dep. 16:31
13.4 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 16:32
dep. 16:32
13.9 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 16:33
dep. 16:33
14.7 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:37
dep. 16:37
16.3 km
Stojnik kod Sopota, Okretnica
arr. 16:39
dep. 16:39
17.2 km
Stojnik kod Sopota, Jaruga
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 16:43
dep. 16:43
18.8 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 16:45
dep. 16:45
19.7 km
Babe, Morak
arr. 16:47
dep. 16:47
20.8 km
Babe, Novicici
arr. 16:49
dep. 16:49
22.2 km
Babe, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
23.3 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 16:55
dep. 16:55
24.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 16:58
dep. 16:58
26.3 km
Sopot, Bus station
arr. 17:01
27.8 km
19:55 20:07 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 19:55
Babe, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 20:04
dep. 20:04
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 20:07
6.2 km
21:23 21:37 (00:14)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 21:23
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
1.4 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
2.3 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
3.9 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
4.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
5.3 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
6.8 km
21:23 21:37 (00:14)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 21:23
Babe, Novicici
arr. 21:25
dep. 21:25
1.4 km
Babe, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
2.3 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
3.9 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:33
dep. 21:33
4.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:34
dep. 21:34
5.3 km
Sopot, Bus station
arr. 21:37
6.8 km

Naselja Babe i Sopot su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babe je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 21:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.