Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Babe - Sopot timetable

monday, 22.04.2024.
06:28 07:16 (00:48)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 06:28
Babe, Novicici
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Babe, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Babe, Selo
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Babe, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
4 km
Babe, Bazen
arr. 06:43
dep. 06:43
5.5 km
Babe, Duboko
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:48
7.5 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
9 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 06:54
dep. 06:54
11.3 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
12.3 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:59
dep. 06:59
13.6 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 07:01
dep. 07:01
15.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
16.6 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
17.7 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 07:08
dep. 07:08
19.1 km
Ropocevo, Venac
arr. 07:10
dep. 07:10
20.2 km
Ropocevo, Most
arr. 07:12
dep. 07:12
21.1 km
Sopot, Groblje
arr. 07:14
dep. 07:14
31.2 km
Sopot, Bus station
arr. 07:16
32.5 km
06:52 07:04 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 06:52
Babe, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 07:00
dep. 07:00
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 07:04
6.2 km
11:48 12:55 (01:07)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 11:48
Babe, Novicici
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
Babe, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
2.6 km
Babe, Groblje
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Babe, Selo
arr. 11:56
dep. 11:56
4.3 km
Babe, Groblje
arr. 11:58
dep. 11:58
5.4 km
Babe, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
6 km
Babe, Bazen
arr. 12:02
dep. 12:02
7.6 km
Babe, Duboko
arr. 12:04
dep. 12:04
8.7 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanska
arr. 12:07
dep. 12:07
10.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:08
10.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Ralja kod Sopota, Livnica
arr. 12:12
dep. 12:12
13.1 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
14.4 km
Parcani, Most
arr. 12:17
dep. 12:17
15.9 km
Parcani, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
16.6 km
Parcani, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
17.4 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:22
dep. 12:22
17.9 km
Parcani, Groblje
arr. 12:23
dep. 12:23
18.2 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:24
dep. 12:24
18.7 km
Parcani, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
19.2 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:26
dep. 12:26
19.5 km
Parcani, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
20.1 km
Parcani, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
20.7 km
Parcani, Most
arr. 12:30
dep. 12:30
21.6 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
22.9 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
23.3 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:38
dep. 12:38
24.3 km
Popovic, Drumine
arr. 12:40
dep. 12:40
25.4 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:44
dep. 12:44
27.8 km
Durinci, Karinac
arr. 12:46
dep. 12:46
29.4 km
Durinci, Durinci
arr. 12:49
dep. 12:49
31.3 km
Durinci, Zel. stanica
arr. 12:50
dep. 12:50
31.9 km
Sopot, Vojska
arr. 12:52
dep. 12:52
33.4 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:54
dep. 12:54
34.3 km
Sopot, Bus station
arr. 12:55
34.9 km
12:22 12:34 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 12:22
Babe, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 12:28
dep. 12:28
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 12:30
dep. 12:30
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 12:31
dep. 12:31
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 12:34
6.2 km
13:45 13:54 (00:09)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Intersection
dep. 13:45
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 13:48
dep. 13:48
1.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Sopot, Bus station
arr. 13:54
4.5 km
14:42 14:54 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 14:42
Babe, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 14:48
dep. 14:48
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 14:50
dep. 14:50
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 14:51
dep. 14:51
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 14:54
6.2 km
14:57 15:09 (00:12)
MorakBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 14:57
Babe, Novicici
arr. 14:59
dep. 14:59
0.9 km
Babe, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
2.5 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:03
dep. 15:03
3.9 km
Ropocevo, Aminac
arr. 15:05
dep. 15:05
4.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:06
dep. 15:06
5.2 km
Sopot, Bus station
arr. 15:09
6.5 km
15:55 16:40 (00:45)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 15:55
Babe, Novicici
arr. 15:57
dep. 15:57
0.8 km
Babe, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
2.4 km
Babe, Groblje
arr. 16:00
dep. 16:00
2.9 km
Babe, Selo
arr. 16:02
dep. 16:02
4.1 km
Guberevac kod Sopota, Izvor - Pruten
arr. 16:08
dep. 16:08
8.1 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 16:09
dep. 16:09
8.8 km
Guberevac kod Sopota, Zivkovica kraj
arr. 16:10
dep. 16:10
9.4 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 16:11
dep. 16:11
9.8 km
Guberevac kod Sopota, Staro selo
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 16:13
dep. 16:13
10.8 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 16:17
dep. 16:17
12 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
15.4 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 16:20
dep. 16:20
13.2 km
Guberevac kod Sopota, Staro selo
arr. 16:21
dep. 16:21
13.5 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 16:22
dep. 16:22
14.1 km
Guberevac kod Sopota, Zivkovica kraj
arr. 16:23
dep. 16:23
14.7 km
Guberevac kod Sopota, Izvor - Pruten
arr. 16:25
dep. 16:25
15.9 km
Babe, Selo
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Babe, Groblje
arr. 16:33
dep. 16:33
21.2 km
Babe, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
21.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 16:36
dep. 16:36
23.1 km
Ropocevo, Aminac
arr. 16:37
dep. 16:37
23.7 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 16:38
dep. 16:38
24.4 km
Sopot, Bus station
arr. 16:40
25.7 km
19:55 20:07 (00:12)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Selo
dep. 19:55
Babe, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
1.7 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
3.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 20:04
dep. 20:04
4.7 km
Sopot, Bus station
arr. 20:07
6.2 km
21:27 21:39 (00:12)
MorakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Babe, Morak
dep. 21:27
Babe, Novicici
arr. 21:29
dep. 21:29
0.9 km
Babe, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
2.5 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 21:33
dep. 21:33
3.9 km
Ropocevo, Aminac
arr. 21:35
dep. 21:35
4.6 km
Ropocevo, Ropocevo
arr. 21:36
dep. 21:36
5.2 km
Sopot, Bus station
arr. 21:39
6.5 km

Naselja Babe i Sopot su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Babe je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 21:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.