Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Athens - Novi Sad timetable

monday, 22.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Athens - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
07:00 01:30 (18:30)
Kondriktonos
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Athens, Kondriktonos
dep. 07:00
arr. 08:00
dep. 08:00
45 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:00
dep. 09:00
167 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 09:30
dep. 09:30
201 km
Velestino, Highway parking
arr. 10:00
dep. 10:00
306 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 11:00
dep. 11:00
342 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 11:15
dep. 11:15
357 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 12:30
dep. 12:30
359 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 12:45
dep. 12:45
369 km
Katerini, Olzmpus Plaza
arr. 13:00
dep. 13:00
435 km
arr. 14:00
dep. 14:00
494 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 15:30
dep. 15:30
573.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 16:00
dep. 16:00
574 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 18:30
dep. 18:30
773.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 19:00
dep. 19:00
774 km
Vranje, Toll booth
arr. 19:30
dep. 19:30
815 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 20:00
dep. 20:00
859 km
arr. 21:00
dep. 21:00
880 km
arr. 21:30
dep. 21:30
934 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 22:00
dep. 22:00
983 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 22:25
dep. 22:25
1017 km
arr. 22:30
dep. 22:30
1034 km
arr. 22:35
dep. 22:35
1040 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 22:45
dep. 22:45
1044 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 23:00
dep. 23:00
1050 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 23:35
dep. 23:35
1060 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 23:45
dep. 23:45
1072 km
arr. 23:50
dep. 23:50
1108 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 00:00
dep. 00:00
1164 km
arr. 01:30
1244 km
Athens - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
12:00 06:30 (18:30)
Kondriktonos
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Athens, Kondriktonos
dep. 12:00
arr. 13:00
dep. 13:00
45 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 14:00
dep. 14:00
167 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 14:30
dep. 14:30
201 km
Velestino, Highway parking
arr. 15:00
dep. 15:00
306 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 16:00
dep. 16:00
342 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 16:15
dep. 16:15
357 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 17:30
dep. 17:30
359 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 17:45
dep. 17:45
369 km
Katerini, Olzmpus Plaza
arr. 18:00
dep. 18:00
435 km
arr. 19:00
dep. 19:00
494 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 20:30
dep. 20:30
573.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 21:00
dep. 21:00
574 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 23:30
dep. 23:30
773.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 00:00
dep. 00:00
774 km
Vranje, Toll booth
arr. 00:30
dep. 00:30
815 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 01:00
dep. 01:00
859 km
arr. 02:00
dep. 02:00
880 km
arr. 02:30
dep. 02:30
934 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 03:00
dep. 03:00
983 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 03:25
dep. 03:25
1017 km
arr. 03:30
dep. 03:30
1034 km
arr. 03:35
dep. 03:35
1040 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 03:45
dep. 03:45
1044 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 04:00
dep. 04:00
1050 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 04:35
dep. 04:35
1060 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 04:45
dep. 04:45
1072 km
arr. 04:50
dep. 04:50
1108 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 05:00
dep. 05:00
1164 km
arr. 06:30
1244 km
Athens - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 01.08.2019.
07:00 01:30 (18:30)
Kondriktonos
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Athens, Kondriktonos
dep. 07:00
arr. 08:00
dep. 08:00
45 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:00
dep. 09:00
167 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 09:30
dep. 09:30
201 km
Velestino, Highway parking
arr. 10:00
dep. 10:00
306 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 11:00
dep. 11:00
342 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 11:15
dep. 11:15
357 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 12:30
dep. 12:30
359 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 12:45
dep. 12:45
369 km
Katerini, Olzmpus Plaza
arr. 13:00
dep. 13:00
435 km
arr. 14:00
dep. 14:00
494 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 15:30
dep. 15:30
573.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 16:00
dep. 16:00
574 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 18:30
dep. 18:30
773.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 19:00
dep. 19:00
774 km
Vranje, Toll booth
arr. 19:30
dep. 19:30
815 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 20:00
dep. 20:00
859 km
arr. 21:00
dep. 21:00
880 km
arr. 21:30
dep. 21:30
934 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 22:00
dep. 22:00
983 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 22:25
dep. 22:25
1017 km
arr. 22:30
dep. 22:30
1034 km
arr. 22:35
dep. 22:35
1040 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 22:45
dep. 22:45
1044 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 23:00
dep. 23:00
1050 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 23:35
dep. 23:35
1060 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 23:45
dep. 23:45
1072 km
arr. 23:50
dep. 23:50
1108 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 00:00
dep. 00:00
1164 km
arr. 01:30
1244 km
Athens - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 03.08.2019.
12:00 06:30 (18:30)
Kondriktonos
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Athens, Kondriktonos
dep. 12:00
arr. 13:00
dep. 13:00
45 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 14:00
dep. 14:00
167 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 14:30
dep. 14:30
201 km
Velestino, Highway parking
arr. 15:00
dep. 15:00
306 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 16:00
dep. 16:00
342 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 16:15
dep. 16:15
357 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 17:30
dep. 17:30
359 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 17:45
dep. 17:45
369 km
Katerini, Olzmpus Plaza
arr. 18:00
dep. 18:00
435 km
arr. 19:00
dep. 19:00
494 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 20:30
dep. 20:30
573.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 21:00
dep. 21:00
574 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 23:30
dep. 23:30
773.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 00:00
dep. 00:00
774 km
Vranje, Toll booth
arr. 00:30
dep. 00:30
815 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 01:00
dep. 01:00
859 km
arr. 02:00
dep. 02:00
880 km
arr. 02:30
dep. 02:30
934 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 03:00
dep. 03:00
983 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 03:25
dep. 03:25
1017 km
arr. 03:30
dep. 03:30
1034 km
arr. 03:35
dep. 03:35
1040 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 03:45
dep. 03:45
1044 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 04:00
dep. 04:00
1050 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 04:35
dep. 04:35
1060 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 04:45
dep. 04:45
1072 km
arr. 04:50
dep. 04:50
1108 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 05:00
dep. 05:00
1164 km
arr. 06:30
1244 km

Naselja Athens i Novi Sad su međusobno udaljena ~1244 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18h i 30min., a najduže 18h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Athens je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Athens - Novi Sad iznosi od 65,00 EUR do 65,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.