Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arnajevo - Veliki Crljeni timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:35 06:00 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 05:35
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
10.5 km
06:29 06:45 (00:16)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Ulaz
dep. 06:29
Arnajevo, Selo
arr. 06:30
dep. 06:30
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
1.6 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:33
dep. 06:33
2.7 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:35
dep. 06:35
3.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:45
10.4 km
08:00 08:25 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 08:00
Arnajevo, Mlekara
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 08:12
dep. 08:12
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 08:18
dep. 08:18
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:25
10.5 km
12:00 12:25 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 12:00
Arnajevo, Mlekara
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 12:12
dep. 12:12
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:25
10.5 km
13:45 14:10 (00:25)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Skola
dep. 13:45
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:57
dep. 13:57
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 14:03
dep. 14:03
7 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:10
10.5 km
13:54 14:10 (00:16)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Ulaz
dep. 13:54
Arnajevo, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
1.6 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:58
dep. 13:58
2.7 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:00
dep. 14:00
3.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:04
dep. 14:04
5.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 14:10
10.4 km
19:34 19:50 (00:16)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Ulaz
dep. 19:34
Arnajevo, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:36
dep. 19:36
1.6 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:38
dep. 19:38
2.7 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:44
dep. 19:44
5.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:50
10.4 km

Naselja Arnajevo i Veliki Crljeni su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arnajevo je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 19:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.