Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arnajevo - Barajevo timetable

monday, 17.02.2020.
00:04 01:05 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 00:04
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:06
dep. 00:06
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:08
dep. 00:08
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 00:09
dep. 00:09
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 00:10
dep. 00:10
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 00:12
dep. 00:12
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:15
dep. 00:15
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 00:17
dep. 00:17
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:18
dep. 00:18
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:19
dep. 00:19
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 00:20
dep. 00:20
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 00:22
dep. 00:22
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:25
dep. 00:25
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:26
dep. 00:26
11 km
Rozanci, Selo
arr. 00:27
dep. 00:27
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:29
dep. 00:29
12.9 km
arr. 00:30
dep. 00:30
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 00:31
dep. 00:31
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 00:32
dep. 00:32
14.8 km
Manic, Selo
arr. 00:34
dep. 00:34
16.4 km
arr. 00:35
dep. 00:35
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 00:36
dep. 00:36
17.4 km
arr. 00:37
dep. 00:37
17.9 km
Manic, Selo
arr. 00:38
dep. 00:38
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 00:40
dep. 00:40
20 km
Manic, Intersection
arr. 00:41
dep. 00:41
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 00:42
dep. 00:42
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 00:43
dep. 00:43
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 00:44
dep. 00:44
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 00:45
dep. 00:45
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 00:46
dep. 00:46
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 00:49
dep. 00:49
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 00:55
dep. 00:55
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 00:57
dep. 00:57
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 00:59
dep. 00:59
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 01:01
dep. 01:01
29.7 km
arr. 01:02
dep. 01:02
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 01:04
dep. 01:04
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 01:05
32 km
03:49 04:50 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 03:49
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 03:51
dep. 03:51
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 03:53
dep. 03:53
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 03:54
dep. 03:54
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 03:55
dep. 03:55
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 03:57
dep. 03:57
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:00
dep. 04:00
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 04:02
dep. 04:02
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:03
dep. 04:03
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:04
dep. 04:04
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 04:05
dep. 04:05
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 04:07
dep. 04:07
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 04:09
dep. 04:09
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:10
dep. 04:10
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:11
dep. 04:11
11 km
Rozanci, Selo
arr. 04:12
dep. 04:12
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:14
dep. 04:14
12.9 km
arr. 04:15
dep. 04:15
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 04:16
dep. 04:16
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 04:17
dep. 04:17
14.8 km
Manic, Selo
arr. 04:19
dep. 04:19
16.4 km
arr. 04:20
dep. 04:20
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 04:21
dep. 04:21
17.4 km
arr. 04:22
dep. 04:22
17.9 km
Manic, Selo
arr. 04:23
dep. 04:23
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
20 km
Manic, Intersection
arr. 04:26
dep. 04:26
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 04:27
dep. 04:27
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:28
dep. 04:28
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:29
dep. 04:29
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:30
dep. 04:30
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:31
dep. 04:31
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:34
dep. 04:34
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:40
dep. 04:40
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:42
dep. 04:42
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:44
dep. 04:44
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 04:46
dep. 04:46
29.7 km
arr. 04:47
dep. 04:47
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 04:50
32 km
04:54 05:55 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 04:54
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 04:56
dep. 04:56
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 04:58
dep. 04:58
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 04:59
dep. 04:59
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:00
dep. 05:00
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:02
dep. 05:02
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 05:07
dep. 05:07
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:08
dep. 05:08
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:09
dep. 05:09
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:12
dep. 05:12
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:15
dep. 05:15
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:16
dep. 05:16
11 km
Rozanci, Selo
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:19
dep. 05:19
12.9 km
arr. 05:20
dep. 05:20
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
14.8 km
Manic, Selo
arr. 05:24
dep. 05:24
16.4 km
arr. 05:25
dep. 05:25
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 05:26
dep. 05:26
17.4 km
arr. 05:27
dep. 05:27
17.9 km
Manic, Selo
arr. 05:28
dep. 05:28
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Manic, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 05:32
dep. 05:32
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 05:34
dep. 05:34
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:36
dep. 05:36
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:39
dep. 05:39
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:45
dep. 05:45
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:47
dep. 05:47
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:49
dep. 05:49
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 05:51
dep. 05:51
29.7 km
arr. 05:52
dep. 05:52
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 05:55
32 km
06:44 07:45 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 06:44
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 06:49
dep. 06:49
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:52
dep. 06:52
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 06:58
dep. 06:58
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 06:59
dep. 06:59
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Rozanci, Selo
arr. 07:07
dep. 07:07
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
12.9 km
arr. 07:10
dep. 07:10
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
14.8 km
Manic, Selo
arr. 07:14
dep. 07:14
16.4 km
arr. 07:15
dep. 07:15
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 07:16
dep. 07:16
17.4 km
arr. 07:17
dep. 07:17
17.9 km
Manic, Selo
arr. 07:18
dep. 07:18
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Manic, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 07:22
dep. 07:22
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:24
dep. 07:24
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:26
dep. 07:26
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:29
dep. 07:29
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:35
dep. 07:35
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:37
dep. 07:37
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:39
dep. 07:39
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 07:41
dep. 07:41
29.7 km
arr. 07:42
dep. 07:42
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:45
32 km
09:35 10:09 (00:34)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 09:35
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 09:38
dep. 09:38
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 09:40
dep. 09:40
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 09:42
dep. 09:42
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 09:43
dep. 09:43
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 09:44
dep. 09:44
4.7 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 09:45
dep. 09:45
5.5 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
6.3 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:52
dep. 09:52
8 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:56
dep. 09:56
11 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 09:58
dep. 09:58
11.8 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 10:00
dep. 10:00
12.5 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 10:01
dep. 10:01
13 km
Lisovic, Pogled
arr. 10:03
dep. 10:03
13.7 km
arr. 10:04
dep. 10:04
14.3 km
arr. 10:06
dep. 10:06
14.9 km
Barajevo, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
16.1 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:09
16.6 km
10:55 11:29 (00:34)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 10:55
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 10:58
dep. 10:58
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 11:00
dep. 11:00
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 11:02
dep. 11:02
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 11:03
dep. 11:03
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 11:04
dep. 11:04
4.7 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 11:05
dep. 11:05
5.5 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
6.3 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:12
dep. 11:12
8 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 11:18
dep. 11:18
11.8 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 11:20
dep. 11:20
12.5 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:23
dep. 11:23
13.7 km
arr. 11:24
dep. 11:24
14.3 km
arr. 11:26
dep. 11:26
14.9 km
Barajevo, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
16.1 km
Barajevo, Bus station
arr. 11:29
16.6 km
13:54 14:55 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 13:54
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 13:56
dep. 13:56
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 13:59
dep. 13:59
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 14:02
dep. 14:02
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:08
dep. 14:08
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:09
dep. 14:09
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 14:12
dep. 14:12
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 14:14
dep. 14:14
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:15
dep. 14:15
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Rozanci, Selo
arr. 14:17
dep. 14:17
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:19
dep. 14:19
12.9 km
arr. 14:20
dep. 14:20
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
14.8 km
Manic, Selo
arr. 14:24
dep. 14:24
16.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 14:26
dep. 14:26
17.4 km
arr. 14:27
dep. 14:27
17.9 km
Manic, Selo
arr. 14:28
dep. 14:28
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Manic, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 14:32
dep. 14:32
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:34
dep. 14:34
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:36
dep. 14:36
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:39
dep. 14:39
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:45
dep. 14:45
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:47
dep. 14:47
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:49
dep. 14:49
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 14:51
dep. 14:51
29.7 km
arr. 14:52
dep. 14:52
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:55
32 km
16:15 16:49 (00:34)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 16:15
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 16:18
dep. 16:18
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 16:22
dep. 16:22
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 16:24
dep. 16:24
4.7 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 16:25
dep. 16:25
5.5 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
6.3 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:36
dep. 16:36
11 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
11.8 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 16:40
dep. 16:40
12.5 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 16:41
dep. 16:41
13 km
Lisovic, Pogled
arr. 16:43
dep. 16:43
13.7 km
arr. 16:44
dep. 16:44
14.3 km
arr. 16:46
dep. 16:46
14.9 km
Barajevo, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
16.1 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:49
16.6 km
17:29 18:30 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 17:29
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 17:31
dep. 17:31
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 17:33
dep. 17:33
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 17:34
dep. 17:34
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 17:37
dep. 17:37
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:40
dep. 17:40
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:43
dep. 17:43
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:44
dep. 17:44
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 17:45
dep. 17:45
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 17:47
dep. 17:47
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Rozanci, Selo
arr. 17:52
dep. 17:52
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
12.9 km
arr. 17:55
dep. 17:55
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
14.8 km
Manic, Selo
arr. 17:59
dep. 17:59
16.4 km
arr. 18:00
dep. 18:00
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 18:01
dep. 18:01
17.4 km
arr. 18:02
dep. 18:02
17.9 km
Manic, Selo
arr. 18:03
dep. 18:03
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Manic, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 18:08
dep. 18:08
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 18:09
dep. 18:09
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 18:11
dep. 18:11
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 18:14
dep. 18:14
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 18:20
dep. 18:20
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 18:22
dep. 18:22
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 18:24
dep. 18:24
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 18:26
dep. 18:26
29.7 km
arr. 18:27
dep. 18:27
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 18:30
32 km
19:34 20:35 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 19:34
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 19:36
dep. 19:36
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 19:39
dep. 19:39
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:42
dep. 19:42
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:45
dep. 19:45
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:49
dep. 19:49
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 19:52
dep. 19:52
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:55
dep. 19:55
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:56
dep. 19:56
11 km
Rozanci, Selo
arr. 19:57
dep. 19:57
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
12.9 km
arr. 20:00
dep. 20:00
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
14.8 km
Manic, Selo
arr. 20:04
dep. 20:04
16.4 km
arr. 20:05
dep. 20:05
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 20:06
dep. 20:06
17.4 km
arr. 20:07
dep. 20:07
17.9 km
Manic, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 20:10
dep. 20:10
20 km
Manic, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 20:12
dep. 20:12
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:14
dep. 20:14
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:16
dep. 20:16
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:19
dep. 20:19
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:25
dep. 20:25
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:27
dep. 20:27
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:29
dep. 20:29
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 20:31
dep. 20:31
29.7 km
arr. 20:32
dep. 20:32
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:35
32 km
22:34 23:35 (01:01)
MlekaraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arnajevo, Mlekara
dep. 22:34
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:36
dep. 22:36
0.8 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:38
dep. 22:38
1.9 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:39
dep. 22:39
2.7 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:40
dep. 22:40
3.5 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:42
dep. 22:42
4.7 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
5.9 km
Rozanci, Selo
arr. 22:47
dep. 22:47
7 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:48
dep. 22:48
7.8 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:49
dep. 22:49
8.4 km
Rozanci, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
8.9 km
Rozanci, Okretnica
arr. 22:52
dep. 22:52
9.4 km
Rozanci, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
9.9 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:55
dep. 22:55
10.4 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:56
dep. 22:56
11 km
Rozanci, Selo
arr. 22:57
dep. 22:57
11.8 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
12.9 km
arr. 23:00
dep. 23:00
13.7 km
Manic, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
14.2 km
Manic, Ulaz
arr. 23:02
dep. 23:02
14.8 km
Manic, Selo
arr. 23:04
dep. 23:04
16.4 km
arr. 23:05
dep. 23:05
16.9 km
Manic, Okretnica
arr. 23:06
dep. 23:06
17.4 km
arr. 23:07
dep. 23:07
17.9 km
Manic, Selo
arr. 23:08
dep. 23:08
18.4 km
Manic, Ulaz
arr. 23:10
dep. 23:10
20 km
Manic, Intersection
arr. 23:11
dep. 23:11
20.6 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 23:12
dep. 23:12
21.1 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
21.7 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 23:14
dep. 23:14
22.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
23.1 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:16
dep. 23:16
23.8 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:19
dep. 23:19
24.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:25
dep. 23:25
27.8 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:27
dep. 23:27
28.5 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:29
dep. 23:29
29.1 km
Lisovic, Servis
arr. 23:31
dep. 23:31
29.7 km
arr. 23:32
dep. 23:32
30.3 km
Barajevo, Center
arr. 23:34
dep. 23:34
31.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 23:35
32 km

Naselja Arnajevo i Barajevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arnajevo je u 00:04 h, dok je poslednji polazak u 22:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.