Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arilje - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:20 08:40 (03:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 05:20
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
dep. 07:20
52 km
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
56 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
58 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
80 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
108 km
10:35 13:00 (02:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:35
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
52 km
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
56 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
58 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
80 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
108 km
Arilje - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:20 08:40 (03:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 05:20
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
dep. 07:20
52 km
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
56 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
58 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
80 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
108 km
10:35 13:00 (02:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:35
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
52 km
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
56 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
58 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
80 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
108 km
Arilje - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
05:20 08:40 (03:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 05:20
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
dep. 07:20
52 km
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
56 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
58 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
80 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
108 km
10:35 13:00 (02:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:35
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
52 km
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
56 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
58 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
80 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
108 km
Arilje - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
05:20 08:40 (03:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 05:20
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
dep. 07:20
52 km
Konjevici
arr. 07:25
dep. 07:25
56 km
Preljina
arr. 07:30
dep. 07:30
58 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:40
dep. 07:40
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
80 km
Knic
arr. 08:10
dep. 08:10
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
dep. 08:25
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
108 km
10:35 13:00 (02:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arilje, Center
dep. 10:35
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
52 km
Konjevici
arr. 11:45
dep. 11:45
56 km
Preljina
arr. 11:50
dep. 11:50
58 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:00
dep. 12:00
64 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
67 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
76 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
80 km
Knic
arr. 12:30
dep. 12:30
82 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
93 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
96 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
99 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
108 km

Naselja Arilje i Kragujevac su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arilje je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 10:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.