Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Arandelovac - Topola timetable

monday, 19.11.2018.
05:45 06:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:45
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 05:54
dep. 05:54
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 05:59
dep. 05:59
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 06:11
16.4 km
06:25 06:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 06:50
16 km
07:25 07:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:35 08:01 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:35
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:44
dep. 07:44
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 08:01
16.4 km
08:59 09:21 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 08:59
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 09:01
dep. 09:01
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 09:05
dep. 09:05
4.5 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 09:21
16.4 km
10:25 10:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 10:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 10:50
16 km
11:10 11:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:10
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:14
dep. 11:14
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 11:36
16.4 km
12:25 12:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 12:50
16 km
13:25 13:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 13:50
16 km
14:25 14:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 14:50
16 km
15:15 15:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:15
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 15:29
dep. 15:29
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 15:41
16.4 km
17:25 17:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 17:27
dep. 17:27
1 km
Arandelovac, Ciglana
arr. 17:28
dep. 17:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
16 km
17:30 17:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Topola, Bus station
arr. 17:50
16 km

Naselja Arandelovac i Topola su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Arandelovac - Topola iznosi od 0,85 EUR do 0,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.