Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Arandelovac - Topola timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:25 06:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 06:50
16 km
07:25 07:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:35 08:01 (00:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:35
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:44
dep. 07:44
4.5 km
Banja kod Arandelovca, Selo
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 08:01
16.4 km
10:25 10:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 10:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 10:50
16 km
12:25 12:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 12:50
16 km
13:25 13:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 13:50
16 km
14:25 14:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 14:50
16 km
17:25 17:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 17:27
dep. 17:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 17:28
dep. 17:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
16 km
17:40 17:59 (00:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.09.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:40
Topola, Bus station
arr. 17:59
16.1 km
17:40 17:59 (00:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.09.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:40
Topola, Bus station
arr. 17:59
16.1 km

Naselja Arandelovac i Topola su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.