Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arandelovac - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
06:25 06:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 06:50
16 km
07:25 07:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:35 08:01 (00:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:35
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:44
dep. 07:44
4.5 km
Banja kod Arandelovca, Selo - Romi
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 08:01
16.4 km
09:59 10:22 (00:23)
Fabrika SamotBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Fabrika Samot
dep. 09:59
Arandelovac, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 10:09
dep. 10:09
6.3 km
arr. 10:16
dep. 10:16
13.5 km
Topola, Bus station
arr. 10:22
18.2 km
10:25 10:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 10:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 10:50
16 km
12:25 12:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 12:50
16 km
13:25 13:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 13:50
16 km
14:25 14:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 14:50
16 km
17:25 17:50 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:25
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 17:27
dep. 17:27
1 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 17:28
dep. 17:28
2 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Arandelovac, Romi (Marinovac)
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Topola, Bus station
arr. 17:50
16 km

Naselja Arandelovac i Topola su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Arandelovac - Topola iznosi od 0,88 EUR do 1,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.