Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Arandelovac - Ranilovic timetable

sunday, 26.05.2024.
06:25 07:00 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:25
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 06:27
dep. 06:27
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Misaca, Preseka
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Misaca, Grobici
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Misaca, Bunar
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Misaca, Satra
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 06:51
dep. 06:51
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 06:53
dep. 06:53
14.5 km
Ranilovic
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 07:00
17 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:15
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 11:22
dep. 11:22
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Misaca, Preseka
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Misaca, Grobici
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Misaca, Bunar
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Misaca, Satra
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 11:39
dep. 11:39
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 11:40
dep. 11:40
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 11:41
dep. 11:41
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 11:43
dep. 11:43
14.5 km
Ranilovic
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 11:47
dep. 11:47
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 11:50
17 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 14:37
dep. 14:37
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Misaca, Preseka
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Misaca, Grobici
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Misaca, Bunar
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Misaca, Satra
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 14:58
dep. 14:58
14.5 km
Ranilovic
arr. 15:00
dep. 15:00
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 15:05
17 km
22:25 23:00 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 22:25
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 22:27
dep. 22:27
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 22:30
dep. 22:30
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 22:32
dep. 22:32
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 22:33
dep. 22:33
3 km
Misaca, Preseka
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Misaca, Grobici
arr. 22:37
dep. 22:37
5 km
Misaca, Bunar
arr. 22:39
dep. 22:39
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Misaca, Satra
arr. 22:42
dep. 22:42
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 22:45
dep. 22:45
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 22:48
dep. 22:48
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 22:49
dep. 22:49
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 22:51
dep. 22:51
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 22:53
dep. 22:53
14.5 km
Ranilovic
arr. 22:55
dep. 22:55
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 22:57
dep. 22:57
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 23:00
17 km
Arandelovac - Ranilovic timetable
Departures on: monday, 27.05.2024.
06:25 07:00 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:25
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 06:27
dep. 06:27
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Misaca, Preseka
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Misaca, Grobici
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Misaca, Bunar
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Misaca, Satra
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 06:51
dep. 06:51
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 06:53
dep. 06:53
14.5 km
Ranilovic
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 07:00
17 km
07:20 07:55 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:20
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 07:22
dep. 07:22
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:25
dep. 07:25
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 07:27
dep. 07:27
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Misaca, Preseka
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Misaca, Grobici
arr. 07:32
dep. 07:32
5 km
Misaca, Bunar
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Misaca, Satra
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 07:44
dep. 07:44
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 07:46
dep. 07:46
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 07:48
dep. 07:48
14.5 km
Ranilovic
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 07:52
dep. 07:52
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 07:55
17 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:15
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 11:22
dep. 11:22
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Misaca, Preseka
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Misaca, Grobici
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Misaca, Bunar
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Misaca, Satra
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 11:39
dep. 11:39
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 11:40
dep. 11:40
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 11:41
dep. 11:41
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 11:43
dep. 11:43
14.5 km
Ranilovic
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 11:47
dep. 11:47
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 11:50
17 km
13:20 13:55 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:20
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Misaca, Preseka
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Misaca, Grobici
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Misaca, Bunar
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Misaca, Satra
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 13:44
dep. 13:44
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 13:46
dep. 13:46
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 13:48
dep. 13:48
14.5 km
Ranilovic
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 13:52
dep. 13:52
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 13:55
17 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 14:37
dep. 14:37
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Misaca, Preseka
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Misaca, Grobici
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Misaca, Bunar
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 14:45
dep. 14:45
7 km
Misaca, Satra
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 14:58
dep. 14:58
14.5 km
Ranilovic
arr. 15:00
dep. 15:00
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 15:02
dep. 15:02
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 15:05
17 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:30
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Misaca, Preseka
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Misaca, Grobici
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
Misaca, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Misaca, Satra
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 15:53
dep. 15:53
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 15:54
dep. 15:54
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 15:56
dep. 15:56
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 15:58
dep. 15:58
14.5 km
Ranilovic
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 16:05
17 km
19:45 20:20 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 19:45
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 19:52
dep. 19:52
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 19:53
dep. 19:53
3 km
Misaca, Preseka
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Misaca, Grobici
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Misaca, Bunar
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Misaca, Satra
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 20:08
dep. 20:08
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 20:09
dep. 20:09
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 20:10
dep. 20:10
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 20:11
dep. 20:11
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 20:13
dep. 20:13
14.5 km
Ranilovic
arr. 20:15
dep. 20:15
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 20:20
17 km
22:25 23:00 (00:35)
Bus stationJovanovici
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 22:25
Arandelovac, Zelena pijaca
arr. 22:27
dep. 22:27
0.7 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 22:30
dep. 22:30
2 km
Arandelovac, Subotarska crkva
arr. 22:32
dep. 22:32
2.5 km
Arandelovac, Zivanovici
arr. 22:33
dep. 22:33
3 km
Misaca, Preseka
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Misaca, Grobici
arr. 22:37
dep. 22:37
5 km
Misaca, Bunar
arr. 22:39
dep. 22:39
6 km
Misaca, Nerezije
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Misaca, Satra
arr. 22:42
dep. 22:42
9 km
Ranilovic, Spomenik
arr. 22:45
dep. 22:45
11 km
Ranilovic, Vukovici 1
arr. 22:48
dep. 22:48
12 km
Ranilovic, Vukovici 2
arr. 22:49
dep. 22:49
12.5 km
Ranilovic, Markovići
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Ranilovic, Vusici
arr. 22:51
dep. 22:51
13.5 km
Ranilovic, Gajići
arr. 22:53
dep. 22:53
14.5 km
Ranilovic
arr. 22:55
dep. 22:55
15 km
Ranilovic, Groblje
arr. 22:57
dep. 22:57
15.5 km
Ranilovic, Jovanovici
arr. 23:00
17 km

Naselja Arandelovac i Ranilovic su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.