Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Arandelovac - Lazarevac timetable

saturday, 17.11.2018.
05:35 06:39 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:39
dep. 05:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Darosava
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:09
dep. 06:09
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:13
dep. 06:13
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
38.2 km
12:10 13:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:14
dep. 12:14
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
4.1 km
Darosava
arr. 12:25
dep. 12:25
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
13.8 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:02
29.6 km
13:35 14:39 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:39
dep. 13:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
4.1 km
Darosava
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:09
dep. 14:09
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:13
dep. 14:13
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
38.2 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:04
dep. 14:04
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
4.1 km
Darosava
arr. 14:15
dep. 14:15
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:34
dep. 14:34
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:38
dep. 14:38
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
38.2 km
16:23 17:33 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:23
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
4.1 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13.8 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
18.2 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
38.2 km
18:45 19:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
4.1 km
Darosava
arr. 19:00
dep. 19:00
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:19
dep. 19:19
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:23
dep. 19:23
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
38.2 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
05:35 06:39 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 05:39
dep. 05:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Darosava
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:09
dep. 06:09
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:13
dep. 06:13
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
38.2 km
12:10 13:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:10
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:14
dep. 12:14
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
4.1 km
Darosava
arr. 12:25
dep. 12:25
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
13.8 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:02
29.6 km
13:35 14:39 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:35
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 13:39
dep. 13:39
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
4.1 km
Darosava
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:09
dep. 14:09
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:13
dep. 14:13
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
38.2 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:00
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:04
dep. 14:04
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
4.1 km
Darosava
arr. 14:15
dep. 14:15
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:34
dep. 14:34
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:38
dep. 14:38
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
38.2 km
16:23 17:33 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:23
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
4.1 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13.8 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
18.2 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
38.2 km
18:45 19:49 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
4.1 km
Darosava
arr. 19:00
dep. 19:00
9.5 km
Progoreoci, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
11.9 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
13.8 km
Rudovci, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
19.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:19
dep. 19:19
22.6 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:23
dep. 19:23
25.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
31.2 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
38.2 km

Naselja Arandelovac i Lazarevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.