Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Arandelovac - Kragujevac timetable

thursday, 15.11.2018.
05:45 07:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:45
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 05:54
dep. 05:54
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 05:59
dep. 05:59
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 06:11
dep. 06:11
16.4 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 06:24
dep. 06:24
27.9 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:31
dep. 06:31
32.6 km
Cumic, Posta
arr. 06:36
dep. 06:36
36.5 km
Luznice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
41.9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
44.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
47.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:10
56.7 km
07:35 09:02 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:35
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 07:44
dep. 07:44
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 07:49
dep. 07:49
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 08:01
dep. 08:01
16.4 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 08:14
dep. 08:14
27.9 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:21
dep. 08:21
32.6 km
Cumic, Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
36.5 km
Luznice, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
41.9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
44.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 08:40
dep. 08:40
47.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:02
56.7 km
08:59 10:16 (01:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 08:59
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 09:01
dep. 09:01
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 09:05
dep. 09:05
4.5 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 09:21
dep. 09:21
16.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 09:39
dep. 09:39
32.6 km
Cumic, Posta
arr. 09:43
dep. 09:43
36.5 km
Luznice, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
41.9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
44.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:16
56.7 km
09:30 10:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:30
Banja kod Arandelovca
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 10:15
dep. 10:15
30 km
Cumic
arr. 10:20
dep. 10:20
38 km
Luznice
arr. 10:27
dep. 10:27
46 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:38
dep. 10:38
53 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:50
60 km
11:10 12:37 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:10
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:14
dep. 11:14
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 11:36
dep. 11:36
16.4 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 11:49
dep. 11:49
27.9 km
Cumic, Svetinja
arr. 11:56
dep. 11:56
32.6 km
Cumic, Posta
arr. 12:01
dep. 12:01
36.5 km
Luznice, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
41.9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
44.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:15
dep. 12:15
47.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:37
56.7 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:15
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Banja kod Arandelovca
arr. 15:29
dep. 15:29
7.8 km
Krcevac, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11.7 km
Topola, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
16.4 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:54
dep. 15:54
27.9 km
Cumic, Svetinja
arr. 16:01
dep. 16:01
32.6 km
Cumic, Posta
arr. 16:06
dep. 16:06
36.5 km
Luznice, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
41.9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 16:16
dep. 16:16
44.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 16:20
dep. 16:20
47.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:40
56.7 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Topola, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
58 km

Naselja Arandelovac i Kragujevac su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Arandelovac - Kragujevac iznosi od 2,54 EUR do 2,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.