Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Arandelovac - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:20 06:39 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 05:20
Arandelovac, Ciglana
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 05:28
dep. 05:28
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:49
dep. 05:49
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:29
dep. 06:29
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:39
78 km
06:15 07:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:15
Orasac kod Arandelovca
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
78 km
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 06:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
75 km
07:25 08:55 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 07:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:45
dep. 08:45
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
75 km
08:10 09:42 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 08:10
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
7.6 km
Markovac kod Mladenovca, Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
14.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:46
dep. 08:46
24.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:34
dep. 09:34
73.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:42
76.8 km
09:00 10:28 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:00
Arandelovac, Baljkovica
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 09:26
dep. 09:26
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:38
dep. 09:38
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:21
dep. 10:21
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:28
78 km
09:45 11:23 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 09:45
Banja kod Arandelovca
arr. 09:52
dep. 09:52
4.5 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Belosavci, Kostica - raskrsnica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
32.5 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:15
dep. 11:15
81.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
84.8 km
11:00 12:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:00
Arandelovac, Ciglana
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:36
dep. 11:36
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:21
dep. 12:21
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:31
78 km
11:30 12:58 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 11:30
Arandelovac, Baljkovica
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Orasac kod Arandelovca, Zikin mlin
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
16 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:04
dep. 12:04
22 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:08
dep. 12:08
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:51
dep. 12:51
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:58
78 km
12:30 13:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 12:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:40
dep. 13:40
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
78 km
13:00 14:54 (01:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:00
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Darosava
arr. 13:15
dep. 13:15
8.8 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
13.1 km
Barosevac, Barosevac
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:48
dep. 13:48
30.5 km
Vreoci, Dom
arr. 13:49
dep. 13:49
31.1 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:58
dep. 13:58
36.5 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:33
dep. 14:33
71.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:38
dep. 14:38
74.5 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:42
dep. 14:42
78.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:54
83.4 km
13:25 14:55 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 13:25
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 13:45
dep. 13:45
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:45
dep. 14:45
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
75 km
14:15 15:34 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 14:15
Arandelovac, Ciglana
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:40
dep. 14:40
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:24
dep. 15:24
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:34
78 km
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 15:10
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:20
dep. 16:20
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
78 km
16:35 18:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 16:35
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:00
dep. 18:00
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:10
78 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 17:30
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:50
dep. 18:50
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
75 km
18:45 20:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 18:45
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:30
25 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:20
dep. 20:20
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
78 km
19:00 20:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 19:00
Arandelovac, Ciglana
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 19:18
dep. 19:18
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 19:25
dep. 19:25
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:09
dep. 20:09
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:19
78 km
20:00 21:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Arandelovac, Bus station
dep. 20:00
Arandelovac, Ciglana
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Arandelovac, Baljkovica
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
8 km
Markovac kod Mladenovca, Skola
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:29
dep. 20:29
24 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:09
dep. 21:09
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:19
78 km

Naselja Arandelovac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Arandelovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Arandelovac - Beograd (Belgrade) iznosi od 5,25 EUR do 5,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.