Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Apatin - Vrnjacka Banja timetable

saturday, 24.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 27.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 28.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 29.02.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km
Apatin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 01.03.2024.
08:00 16:15 (08:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
195.2 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
278.2 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
319.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
344.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:42
dep. 15:42
367.2 km
Ratina, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
372.2 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
374.2 km
Podunavci, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
383.2 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
384.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
388.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
393.2 km

Naselja Apatin i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~394 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08h i 15min., a najduže 08h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Apatin je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Apatin - Vrnjacka Banja iznosi od 17,99 EUR do 17,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.