Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Apatin - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 24.02.2024.
05:00 08:50 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 05:00
Apatin, Somborska 10
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 05:05
dep. 05:05
2.2 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 3
arr. 05:15
dep. 05:15
10.1 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 05:20
dep. 05:20
14 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 05:22
dep. 05:22
15.4 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
16.4 km
arr. 05:25
dep. 05:25
17.6 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 05:26
dep. 05:26
18.5 km
arr. 05:27
dep. 05:27
19.2 km
Sombor, Bus station
arr. 05:33
dep. 05:45
21.3 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 05:59
dep. 05:59
34.3 km
Sivac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
46.3 km
Crvenka, Bus station
arr. 06:19
dep. 06:19
54.3 km
Kula, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
62.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
73.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
86.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
97.3 km
arr. 07:25
dep. 07:30
118.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
192.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:50
198.3 km
07:00 11:23 (04:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 07:00
Apatin, Somborska 4
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 07:05
dep. 07:05
2.2 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 3
arr. 07:15
dep. 07:15
10.1 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 07:22
dep. 07:22
15.4 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
16.4 km
arr. 07:25
dep. 07:25
17.6 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 07:26
dep. 07:26
18.5 km
arr. 07:27
dep. 07:27
19.2 km
Sombor, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
21.3 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:00
dep. 08:00
34.3 km
Sivac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
46.3 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:23
dep. 08:23
54.3 km
Kula, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
62.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
73.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
86.3 km
arr. 09:22
dep. 09:22
97.3 km
arr. 09:45
dep. 10:00
118.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
192.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:23
198.3 km
08:00 12:15 (04:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 08:00
Apatin, Somborska 4
arr. 08:03
dep. 08:03
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 08:05
dep. 08:05
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 08:12
dep. 08:12
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 08:14
dep. 08:14
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
13.3 km
arr. 08:17
dep. 08:17
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
15.4 km
arr. 08:19
dep. 08:19
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
94.2 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
arr. 10:41
dep. 10:41
121.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
128.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
138.2 km
arr. 11:07
dep. 11:07
142.2 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
169.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:15
195.2 km
10:15 13:57 (03:42)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 10:15
Apatin, Somborska 4
arr. 10:18
dep. 10:18
1.4 km
Apatin, Somborska 88
arr. 10:20
dep. 10:20
2.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 10:27
dep. 10:27
10.9 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 10:29
dep. 10:29
12.3 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
13.3 km
arr. 10:32
dep. 10:32
14.5 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 10:33
dep. 10:33
15.4 km
arr. 10:34
dep. 10:34
16.1 km
Sombor, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:58
dep. 10:58
31.2 km
Sivac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
43.2 km
Crvenka, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
51.2 km
Kula, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:38
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
83.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
94.2 km
arr. 12:30
dep. 12:35
115.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
189.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:57
195.2 km
11:30 15:33 (04:03)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 11:30
Sombor, Bus station
arr. 11:50
dep. 12:00
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
Sivac, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
43 km
Crvenka, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
51 km
Kula, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
59 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:01
70 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
83 km
arr. 13:37
dep. 13:37
94 km
arr. 14:00
dep. 14:10
115 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
189 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:33
195 km
15:30 19:13 (03:43)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 15:30
Sombor, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
31 km
Sivac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
43 km
Crvenka, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
51 km
Kula, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:42
59 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
70 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
83 km
arr. 17:20
dep. 17:20
94 km
arr. 17:45
dep. 17:50
115 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
189 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:13
195 km
17:30 21:23 (03:53)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Apatin, Bus station
dep. 17:30
Sombor, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:00
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:13
dep. 18:13
31 km
Sivac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Crvenka, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
51 km
Kula, Bus station
arr. 18:42
dep. 18:42
59 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
70 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
83 km
arr. 19:20
dep. 19:20
94 km
arr. 19:45
dep. 20:00
115 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
189 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:23
195 km

Naselja Apatin i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~196 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 42min., a najduže 04h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Apatin je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Apatin - Belgrade (Beograd) iznosi od 14,99 EUR do 15,15 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.