Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aljudovo - Pozarevac timetable

friday, 22.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 29.11.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km
Aljudovo - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 02.12.2019.
06:28 08:00 (01:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aljudovo, Center
dep. 06:28
Aljudovo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Kobilje kod Malog Crnica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Bozevac, Center
arr. 06:56
dep. 07:05
18 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
26 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
28 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
31 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
33 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
38 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
37 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
40 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
41 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
42 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
45 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
47 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
50 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
53 km

Naselja Aljudovo i Pozarevac su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 32min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aljudovo je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 06:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.