Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Alibunar - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:50 06:02 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 04:50
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 04:53
dep. 04:53
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 04:55
dep. 04:55
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 05:02
dep. 05:02
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 05:03
dep. 05:03
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 05:04
dep. 05:04
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:31
dep. 05:31
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 05:50
dep. 05:50
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:02
56.2 km
05:22 06:38 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Railway station
dep. 05:22
Vladimirovac, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
8 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
21 km
arr. 05:58
dep. 05:59
39 km
arr. 06:03
dep. 06:04
42 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:26
dep. 06:27
59 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:30
dep. 06:31
60 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:34
dep. 06:35
61 km
arr. 06:38
62 km
05:30 06:42 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 05:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 05:33
dep. 05:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 05:35
dep. 05:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 05:42
dep. 05:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 05:43
dep. 05:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:11
dep. 06:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:30
dep. 06:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
56.2 km
05:48 06:57 (01:09)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 05:48
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 05:50
dep. 05:50
0.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 05:57
dep. 05:57
8.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 05:58
dep. 05:58
9.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 05:59
dep. 05:59
10.2 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:26
dep. 06:26
35.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:45
dep. 06:45
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:57
54.9 km
05:53 06:59 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 05:53
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 06:00
dep. 06:00
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:01
dep. 06:01
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:47
dep. 06:47
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:59
53.1 km
06:06 07:15 (01:09)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 06:06
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 06:08
dep. 06:08
0.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 06:15
dep. 06:15
8.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 06:16
dep. 06:16
9.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:44
dep. 06:44
35.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:03
dep. 07:03
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
54.9 km
06:27 07:33 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 06:27
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 06:34
dep. 06:34
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:35
dep. 06:35
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:21
dep. 07:21
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:33
53.1 km
06:30 08:15 (01:45)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 06:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 06:35
dep. 06:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 06:42
dep. 06:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 06:43
dep. 06:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:11
dep. 07:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:30
dep. 07:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:42
56.2 km
06:55 08:07 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 06:55
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:58
dep. 06:58
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:00
dep. 07:00
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:07
dep. 07:07
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 07:08
dep. 07:08
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:09
dep. 07:09
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:55
dep. 07:55
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:07
56.2 km
07:01 08:10 (01:09)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 07:01
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:10
dep. 07:10
8.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 07:11
dep. 07:11
9.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:12
dep. 07:12
10.2 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
35.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:58
dep. 07:58
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
54.9 km
07:35 08:47 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 07:35
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 07:38
dep. 07:38
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:40
dep. 07:40
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:47
dep. 07:47
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:48
dep. 07:48
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:49
dep. 07:49
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:16
dep. 08:16
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:35
dep. 08:35
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:47
56.2 km
07:37 08:46 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bus station
dep. 07:37
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:46
dep. 07:46
8.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:47
dep. 07:47
9.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:48
dep. 07:48
10.2 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
35.1 km
Pancevo, Hotel Tamiš
arr. 08:19
dep. 08:19
36.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:34
dep. 08:34
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
54.9 km
08:00 09:12 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 08:00
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 08:03
dep. 08:03
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 08:05
dep. 08:05
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:12
dep. 08:12
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:13
dep. 08:13
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:14
dep. 08:14
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:41
dep. 08:41
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:00
dep. 09:00
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
56.2 km
08:26 09:38 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Railway station
dep. 08:26
Vladimirovac, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
8 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
21 km
arr. 08:58
dep. 08:59
39 km
arr. 09:03
dep. 09:04
42 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:26
dep. 09:27
59 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:30
dep. 09:31
60 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:34
dep. 09:35
61 km
arr. 09:38
62 km
08:31 09:35 (01:04)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 08:31
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 08:38
dep. 08:38
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 08:42
dep. 08:42
9 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
34 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:25
dep. 09:25
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
57 km
09:43 10:49 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 09:43
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 09:51
dep. 09:51
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:18
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:37
dep. 10:37
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:49
53.1 km
10:09 11:23 (01:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Railway station
dep. 10:09
Vladimirovac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
8 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
arr. 10:41
dep. 10:42
39 km
arr. 10:46
dep. 10:49
42 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:11
dep. 11:12
59 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:15
dep. 11:16
60 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:19
dep. 11:20
61 km
arr. 11:23
62 km
10:20 11:32 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 10:20
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 10:23
dep. 10:23
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 10:32
dep. 10:32
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 10:33
dep. 10:33
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 10:34
dep. 10:34
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:01
dep. 11:01
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:20
dep. 11:20
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:32
56.2 km
11:00 12:35 (01:35)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 11:00
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 11:03
dep. 11:03
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 11:05
dep. 11:05
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 11:12
dep. 11:12
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:13
dep. 11:13
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 11:14
dep. 11:14
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:00
dep. 12:00
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:12
56.2 km
11:04 12:16 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bus station
dep. 11:04
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:14
dep. 11:14
9.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:45
35.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:16
54.9 km
12:00 13:12 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 12:00
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:03
dep. 12:03
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 12:05
dep. 12:05
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 12:12
dep. 12:12
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 12:13
dep. 12:13
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 12:14
dep. 12:14
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:00
dep. 13:00
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:12
56.2 km
12:30 13:42 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 12:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:33
dep. 12:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 12:35
dep. 12:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 12:42
dep. 12:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 12:43
dep. 12:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 12:44
dep. 12:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:30
dep. 13:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:42
56.2 km
12:55 14:07 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 12:55
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:00
dep. 13:00
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:07
dep. 13:07
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 13:08
dep. 13:08
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:09
dep. 13:09
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:55
dep. 13:55
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:07
56.2 km
13:00 14:12 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 13:00
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 13:03
dep. 13:03
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:12
dep. 13:12
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 13:13
dep. 13:13
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:00
dep. 14:00
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:12
56.2 km
13:30 14:42 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 13:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:35
dep. 13:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:42
dep. 13:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 13:43
dep. 13:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:44
dep. 13:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:11
dep. 14:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:30
dep. 14:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:42
56.2 km
14:00 15:12 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 14:00
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 14:03
dep. 14:03
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:12
dep. 14:12
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 14:13
dep. 14:13
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:14
dep. 14:14
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:00
dep. 15:00
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
56.2 km
14:26 15:38 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Railway station
dep. 14:26
Vladimirovac, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
8 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
21 km
arr. 14:58
dep. 14:59
39 km
arr. 15:03
dep. 15:04
42 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:26
dep. 15:27
59 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
60 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:34
dep. 15:35
61 km
arr. 15:38
62 km
14:33 15:39 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 14:33
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 14:41
dep. 14:41
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:27
dep. 15:27
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:39
53.1 km
14:51 16:00 (01:09)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 14:51
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 14:53
dep. 14:53
0.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:00
dep. 15:00
8.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 15:01
dep. 15:01
9.6 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:02
dep. 15:02
10.2 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
35.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:48
dep. 15:48
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
54.9 km
15:31 16:35 (01:04)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 15:31
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
36 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:25
dep. 16:25
56 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:35
59 km
16:38 17:44 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 16:38
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 16:45
dep. 16:45
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 16:46
dep. 16:46
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:13
dep. 17:13
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:32
dep. 17:32
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:44
53.1 km
16:58 18:07 (01:09)
Bratstva i jedinstva 7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
dep. 16:58
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:07
dep. 17:07
8.8 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
17.8 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
35.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:55
dep. 17:55
51.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:07
54.9 km
17:18 18:24 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 17:18
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:24
dep. 17:24
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 17:25
dep. 17:25
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 17:26
dep. 17:26
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:53
dep. 17:53
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:12
dep. 18:12
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:24
53.1 km
18:30 19:42 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 18:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 18:33
dep. 18:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 18:35
dep. 18:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 18:42
dep. 18:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 18:43
dep. 18:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 18:44
dep. 18:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:11
dep. 19:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:30
dep. 19:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:42
56.2 km
18:54 20:06 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Railway station
dep. 18:54
Vladimirovac, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
8 km
Banatsko Novo Selo, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:12
21 km
arr. 19:26
dep. 19:27
39 km
arr. 19:31
dep. 19:32
42 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:54
dep. 19:55
59 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:58
dep. 19:59
60 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 20:02
dep. 20:03
61 km
arr. 20:06
62 km
19:33 20:39 (01:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Intersection
dep. 19:33
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:39
dep. 19:39
7 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 19:40
dep. 19:40
7.8 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:41
dep. 19:41
8.4 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
16 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:08
dep. 20:08
33.3 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 20:27
dep. 20:27
49.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:39
53.1 km
20:30 21:42 (01:12)
Zarka Zrenjanina 97
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
dep. 20:30
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 20:33
dep. 20:33
1.3 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 20:35
dep. 20:35
2.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 20:42
dep. 20:42
10.1 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 20:43
dep. 20:43
10.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 20:44
dep. 20:44
11.5 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
19.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 21:11
dep. 21:11
36.4 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:30
dep. 21:30
52.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:42
56.2 km

Naselja Alibunar i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Alibunar je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.