Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Zitkovac kod Aleksinca timetable

monday, 09.12.2019.
05:45 06:05 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:47
dep. 05:47
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:51
dep. 05:51
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:53
dep. 05:53
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:55
dep. 05:55
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:57
dep. 05:57
3.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
4.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:03
dep. 06:03
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:05
7.2 km
06:00 06:25 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
7 km
06:25 06:45 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:26
dep. 06:26
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:30
dep. 06:30
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:37
dep. 06:37
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:39
dep. 06:39
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:42
dep. 06:42
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:45
7.3 km
07:25 07:50 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:27
dep. 07:27
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:42
dep. 07:42
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:47
dep. 07:47
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:50
7.3 km
11:15 11:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:17
dep. 11:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 11:22
dep. 11:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:31
dep. 11:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:37
dep. 11:37
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:40
7.3 km
12:15 12:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:17
dep. 12:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:22
dep. 12:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:31
dep. 12:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:34
dep. 12:34
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:37
dep. 12:37
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:40
7.3 km
12:35 12:59 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
7.3 km
14:05 14:23 (00:18)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
7.5 km
15:05 15:30 (00:25)
Mehanika ing.Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
dep. 15:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:06
dep. 15:06
0 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:08
dep. 15:08
0.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:13
dep. 15:13
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.1 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:24
dep. 15:24
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:27
dep. 15:27
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:30
7.2 km
20:45 21:05 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 20:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:47
dep. 20:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 20:51
dep. 20:51
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 20:57
dep. 20:57
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:59
dep. 20:59
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 21:02
dep. 21:02
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:05
7.3 km
22:05 22:26 (00:21)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
7.5 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.