Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Zitkovac kod Aleksinca timetable

sunday, 19.05.2019.
06:15 06:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:17
dep. 06:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:23
dep. 06:23
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:31
dep. 06:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:36
dep. 06:36
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
7.3 km
07:15 07:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:17
dep. 07:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:20
dep. 07:20
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:23
dep. 07:23
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:26
dep. 07:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:29
dep. 07:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:31
dep. 07:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:33
dep. 07:33
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:36
dep. 07:36
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:40
7.3 km
08:15 08:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 08:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:17
dep. 08:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:20
dep. 08:20
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:23
dep. 08:23
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:26
dep. 08:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:29
dep. 08:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:31
dep. 08:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:33
dep. 08:33
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:36
dep. 08:36
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
7.3 km
14:30 14:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:32
dep. 14:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:35
dep. 14:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:38
dep. 14:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:41
dep. 14:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:44
dep. 14:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:46
dep. 14:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:55
7.3 km
15:30 15:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:32
dep. 15:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:38
dep. 15:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:46
dep. 15:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:51
dep. 15:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:55
7.3 km
 
Departures on: monday, 20.05.2019.
05:10 05:35 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:12
dep. 05:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
7 km
05:45 06:05 (00:20)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:47
dep. 05:47
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:51
dep. 05:51
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:53
dep. 05:53
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:55
dep. 05:55
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:57
dep. 05:57
3.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
4.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:03
dep. 06:03
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:05
7.2 km
06:00 06:25 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
7 km
06:05 06:24 (00:19)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
7.2 km
06:35 06:55 (00:20)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:36
dep. 06:36
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:40
dep. 06:40
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:49
dep. 06:49
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
7.3 km
07:05 07:24 (00:19)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:09
dep. 07:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:11
dep. 07:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:24
7.2 km
07:25 07:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:27
dep. 07:27
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:42
dep. 07:42
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:44
dep. 07:44
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:47
dep. 07:47
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:50
7.3 km
07:45 08:10 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:47
dep. 07:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:50
dep. 07:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:53
dep. 07:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:57
dep. 07:57
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:02
dep. 08:02
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:04
dep. 08:04
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:07
dep. 08:07
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:10
7.3 km
08:25 08:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 08:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:27
dep. 08:27
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:30
dep. 08:30
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:33
dep. 08:33
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:37
dep. 08:37
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:44
dep. 08:44
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:47
dep. 08:47
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:50
7.3 km
09:05 09:30 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:08
dep. 09:08
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:14
dep. 09:14
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 09:17
dep. 09:17
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 09:22
dep. 09:22
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 09:24
dep. 09:24
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 09:27
dep. 09:27
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 09:30
7.2 km
09:55 10:20 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:57
dep. 09:57
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:03
dep. 10:03
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:07
dep. 10:07
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 10:12
dep. 10:12
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:14
dep. 10:14
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:17
dep. 10:17
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:20
7.3 km
11:15 11:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:17
dep. 11:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:22
dep. 11:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:31
dep. 11:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:37
dep. 11:37
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:40
7.3 km
12:15 12:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:17
dep. 12:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:22
dep. 12:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:31
dep. 12:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:34
dep. 12:34
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:37
dep. 12:37
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:40
7.3 km
12:35 12:59 (00:24)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
7.3 km
14:05 14:23 (00:18)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
7.5 km
14:15 14:33 (00:18)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
7.5 km
14:45 15:10 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:47
dep. 14:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:50
dep. 14:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:53
dep. 14:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:57
dep. 14:57
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:02
dep. 15:02
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:04
dep. 15:04
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:07
dep. 15:07
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:10
7.3 km
15:05 15:30 (00:25)
Mehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
dep. 15:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:06
dep. 15:06
0.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:08
dep. 15:08
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:13
dep. 15:13
2.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:15
dep. 15:15
3.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:22
dep. 15:22
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:24
dep. 15:24
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:27
dep. 15:27
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:30
8 km
15:20 15:45 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:20
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:22
dep. 15:22
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:28
dep. 15:28
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:37
dep. 15:37
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:39
dep. 15:39
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:45
7.3 km
15:45 16:10 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:47
dep. 15:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:50
dep. 15:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:53
dep. 15:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:02
dep. 16:02
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:04
dep. 16:04
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:07
dep. 16:07
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:10
7.3 km
16:05 16:30 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 16:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:07
dep. 16:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:24
dep. 16:24
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
7.3 km
16:45 17:10 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 16:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:48
dep. 16:48
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:51
dep. 16:51
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:54
dep. 16:54
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:57
dep. 16:57
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:02
dep. 17:02
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:04
dep. 17:04
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:07
dep. 17:07
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:10
7.3 km
17:10 17:35 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:12
dep. 17:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:15
dep. 17:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:22
dep. 17:22
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:27
dep. 17:27
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:29
dep. 17:29
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:32
dep. 17:32
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:35
7.3 km
17:40 18:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:40
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:42
dep. 17:42
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:45
dep. 17:45
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:48
dep. 17:48
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:57
dep. 17:57
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:59
dep. 17:59
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:02
dep. 18:02
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:05
7.3 km
18:40 19:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 18:40
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:42
dep. 18:42
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:45
dep. 18:45
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:48
dep. 18:48
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 18:52
dep. 18:52
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 18:57
dep. 18:57
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:59
dep. 18:59
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:05
7.3 km
20:40 21:00 (00:20)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 20:40
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:42
dep. 20:42
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:44
dep. 20:44
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:46
dep. 20:46
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:48
dep. 20:48
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 20:50
dep. 20:50
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 20:52
dep. 20:52
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:54
dep. 20:54
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 20:57
dep. 20:57
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:00
7.3 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.