Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Zitkovac kod Aleksinca timetable

saturday, 17.11.2018.
06:45 07:09 (00:24)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:47
dep. 06:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:53
dep. 06:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 07:03
dep. 07:03
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:06
dep. 07:06
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
7.3 km
07:15 07:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:17
dep. 07:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:20
dep. 07:20
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:23
dep. 07:23
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:26
dep. 07:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:29
dep. 07:29
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 07:31
dep. 07:31
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 07:33
dep. 07:33
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:36
dep. 07:36
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 07:40
7.3 km
08:10 08:29 (00:19)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 08:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:12
dep. 08:12
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 08:16
dep. 08:16
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 08:17
dep. 08:17
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:19
dep. 08:19
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:21
dep. 08:21
3.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 08:23
dep. 08:23
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 08:25
dep. 08:25
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:27
dep. 08:27
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 08:29
7.2 km
09:30 09:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:32
dep. 09:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:35
dep. 09:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:38
dep. 09:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 09:46
dep. 09:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 09:48
dep. 09:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 09:51
dep. 09:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 09:55
7.3 km
10:30 10:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 10:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 10:32
dep. 10:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:38
dep. 10:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:41
dep. 10:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 10:46
dep. 10:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 10:48
dep. 10:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:51
dep. 10:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 10:55
7.3 km
11:30 11:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:32
dep. 11:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:38
dep. 11:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:41
dep. 11:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 11:46
dep. 11:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 11:48
dep. 11:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:51
dep. 11:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 11:55
7.3 km
11:55 12:20 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:57
dep. 11:57
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:00
dep. 12:00
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:03
dep. 12:03
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 12:12
dep. 12:12
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:14
dep. 12:14
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:17
dep. 12:17
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 12:20
7.3 km
12:30 12:53 (00:23)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:32
dep. 12:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:35
dep. 12:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:38
dep. 12:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:41
dep. 12:41
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:43
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:46
dep. 12:46
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:49
dep. 12:49
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 12:53
7.5 km
12:35 12:59 (00:24)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 12:59
7.3 km
14:05 14:27 (00:22)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:12
dep. 14:12
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:18
dep. 14:18
3.7 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 14:20
dep. 14:20
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 14:22
dep. 14:22
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:24
dep. 14:24
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 14:27
7 km
14:05 14:28 (00:23)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:13
dep. 14:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:18
dep. 14:18
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 14:21
dep. 14:21
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:24
dep. 14:24
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 14:28
7.5 km
15:30 15:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:32
dep. 15:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:38
dep. 15:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 15:46
dep. 15:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:51
dep. 15:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 15:55
7.3 km
16:30 16:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 16:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:32
dep. 16:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:35
dep. 16:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:38
dep. 16:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:44
dep. 16:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 16:46
dep. 16:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:48
dep. 16:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:51
dep. 16:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 16:55
7.3 km
17:30 17:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:32
dep. 17:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:35
dep. 17:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:38
dep. 17:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:41
dep. 17:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 17:46
dep. 17:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 17:48
dep. 17:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:51
dep. 17:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 17:55
7.3 km
18:30 18:55 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 18:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:32
dep. 18:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 18:46
dep. 18:46
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 18:48
dep. 18:48
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:51
dep. 18:51
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 18:55
7.3 km
20:45 21:10 (00:25)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 20:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:47
dep. 20:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:50
dep. 20:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:53
dep. 20:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:56
dep. 20:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 21:01
dep. 21:01
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 21:03
dep. 21:03
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 21:06
dep. 21:06
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 21:10
7.3 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.