Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable

friday, 15.11.2019.
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
22:05 22:44 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
8.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
9.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
10.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
14.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
15.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
16.8 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
22:05 22:44 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
8.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
9.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
10.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
14.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
15.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
16.8 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
22:05 22:44 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
8.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
9.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
10.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
14.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
15.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
16.8 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
22:05 22:44 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
8.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
9.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
10.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
11.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
14.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
15.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
16.8 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Tesica su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.