Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable

monday, 22.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:12
dep. 05:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Moravac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
8.1 km
Moravac, II
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Nozrina, I
arr. 05:41
dep. 05:41
9.8 km
Nozrina, II
arr. 05:42
dep. 05:42
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:44
dep. 05:44
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
13.8 km
Tesica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Tesica, I
arr. 05:49
dep. 05:49
14.9 km
Tesica
arr. 05:50
15.3 km
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:12
dep. 05:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Moravac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
8.1 km
Moravac, II
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Nozrina, I
arr. 05:41
dep. 05:41
9.8 km
Nozrina, II
arr. 05:42
dep. 05:42
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:44
dep. 05:44
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
13.8 km
Tesica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Tesica, I
arr. 05:49
dep. 05:49
14.9 km
Tesica
arr. 05:50
15.3 km
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:12
dep. 05:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Moravac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
8.1 km
Moravac, II
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Nozrina, I
arr. 05:41
dep. 05:41
9.8 km
Nozrina, II
arr. 05:42
dep. 05:42
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:44
dep. 05:44
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
13.8 km
Tesica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Tesica, I
arr. 05:49
dep. 05:49
14.9 km
Tesica
arr. 05:50
15.3 km
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km
Aleksinacki Rudnik - Tesica timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:10 05:50 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:12
dep. 05:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Moravac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
8.1 km
Moravac, II
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Nozrina, I
arr. 05:41
dep. 05:41
9.8 km
Nozrina, II
arr. 05:42
dep. 05:42
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:44
dep. 05:44
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
13.8 km
Tesica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Tesica, I
arr. 05:49
dep. 05:49
14.9 km
Tesica
arr. 05:50
15.3 km
06:00 06:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Moravac, I
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Moravac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Nozrina, I
arr. 06:31
dep. 06:31
9.8 km
Nozrina, II
arr. 06:32
dep. 06:32
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
13.8 km
Tesica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
14.5 km
Tesica, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Tesica
arr. 06:40
15.3 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Tesica su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.