Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Prcilovica timetable

sunday, 22.09.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksinacki Rudnik - Prcilovica timetable
Departures on: monday, 23.09.2019.
06:05 06:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 06:30
9.3 km
07:05 07:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:09
dep. 07:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:11
dep. 07:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 07:30
9.3 km
12:35 13:05 (00:30)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
9.4 km
14:05 14:26 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
8.4 km
14:15 14:36 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
8.4 km
Aleksinacki Rudnik - Prcilovica timetable
Departures on: tuesday, 24.09.2019.
06:05 06:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 06:30
9.3 km
07:05 07:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:09
dep. 07:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:11
dep. 07:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 07:30
9.3 km
12:35 13:05 (00:30)
Ekonomija
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.4 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
9.4 km
14:05 14:26 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
8.4 km
14:15 14:36 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:17
dep. 14:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
dep. 14:33
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:36
8.4 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Prcilovica su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.