Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Prcilovica timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:05 06:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 06:30
9.3 km
07:05 07:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:09
dep. 07:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:11
dep. 07:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 07:30
9.3 km
12:55 13:20 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:57
dep. 12:57
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 12:59
dep. 12:59
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:01
dep. 13:01
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 13:02
dep. 13:02
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:04
dep. 13:04
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 13:06
dep. 13:06
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:08
dep. 13:08
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:10
dep. 13:10
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:12
dep. 13:12
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 13:20
9.3 km
14:05 14:26 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
8.4 km
Aleksinacki Rudnik - Prcilovica timetable
Departures on: thursday, 14.11.2019.
06:05 06:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 06:30
9.3 km
07:05 07:30 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:09
dep. 07:09
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:11
dep. 07:11
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:22
dep. 07:22
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 07:30
9.3 km
12:55 13:20 (00:25)
JR1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:57
dep. 12:57
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 12:59
dep. 12:59
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:01
dep. 13:01
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 13:02
dep. 13:02
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:04
dep. 13:04
3.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 13:06
dep. 13:06
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:08
dep. 13:08
4.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:10
dep. 13:10
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:12
dep. 13:12
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
7.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Prcilovica, JR1
arr. 13:20
9.3 km
14:05 14:26 (00:21)
Suhotski put
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:26
8.4 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Prcilovica su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 14:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.