Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Aleksinac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:26 05:35 (00:09)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:26
Aleksinac, Hala
arr. 05:29
dep. 05:29
1.9 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:35
4.2 km
05:55 06:05 (00:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:56
dep. 05:56
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:58
dep. 05:58
1.6 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:00
dep. 06:00
2.3 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:02
dep. 06:02
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:04
dep. 06:04
3.2 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:05
4.1 km
06:40 06:55 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik, Intersection
dep. 06:40
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:43
dep. 06:43
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:46
dep. 06:46
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:49
dep. 06:49
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:52
dep. 06:52
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:55
3.9 km
06:45 07:01 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:47
dep. 06:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:53
dep. 06:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:01
4.7 km
07:10 07:27 (00:17)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika, business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:12
dep. 07:12
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:14
dep. 07:14
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:16
dep. 07:16
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:27
5 km
07:15 07:31 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:17
dep. 07:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:20
dep. 07:20
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:23
dep. 07:23
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:26
dep. 07:26
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:29
dep. 07:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:31
4.7 km
07:30 07:40 (00:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:30
Aleksinac, Hala
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
4 km
07:52 07:55 (00:03)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:52
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
2 km
08:10 08:23 (00:13)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 08:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:12
dep. 08:12
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 08:14
dep. 08:14
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 08:16
dep. 08:16
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 08:17
dep. 08:17
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:19
dep. 08:19
3.3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:21
dep. 08:21
3.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:23
4.6 km
08:10 08:25 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 08:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:13
dep. 08:13
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:16
dep. 08:16
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:19
dep. 08:19
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:22
dep. 08:22
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:25
4 km
09:25 09:45 (00:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:27
dep. 09:27
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 09:29
dep. 09:29
1.4 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 09:31
dep. 09:31
1.5 km
Aleksinac, Hala
arr. 09:32
dep. 09:32
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 09:33
dep. 09:33
2.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 09:35
dep. 09:35
3.3 km
Aleksinac, Stara AS
arr. 09:39
dep. 09:39
6.3 km
Aleksinac, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
7.3 km
Aleksinac, Staro groblje
arr. 09:42
dep. 09:42
8.3 km
Aleksinac, Novo groblje
arr. 09:45
10.3 km
09:30 09:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:32
dep. 09:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:35
dep. 09:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:38
dep. 09:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 09:46
4.7 km
10:30 10:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 10:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 10:32
dep. 10:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:38
dep. 10:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:41
dep. 10:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 10:46
4.7 km
11:25 11:40 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:27
dep. 11:27
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 11:29
dep. 11:29
1.6 km
Aleksinac, Hala
arr. 11:33
dep. 11:33
2.3 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 11:35
dep. 11:35
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:37
dep. 11:37
3.2 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:40
4.1 km
11:30 11:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:32
dep. 11:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:35
dep. 11:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:38
dep. 11:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:41
dep. 11:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:46
4.7 km
11:55 12:12 (00:17)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:57
dep. 11:57
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:00
dep. 12:00
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:03
dep. 12:03
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:12
4.7 km
12:30 12:43 (00:13)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:32
dep. 12:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:35
dep. 12:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:38
dep. 12:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:41
dep. 12:41
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
3.9 km
12:35 12:51 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
4.7 km
14:05 14:18 (00:13)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:13
dep. 14:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:18
3.9 km
14:05 14:18 (00:13)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
4.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 14:18
5.1 km
14:05 14:20 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:12
dep. 14:12
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:18
dep. 14:18
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:20
4.4 km
14:59 15:10 (00:11)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:59
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:01
dep. 15:01
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:05
dep. 15:05
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:10
3.5 km
15:30 15:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:32
dep. 15:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:38
dep. 15:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:46
4.7 km
15:56 16:00 (00:04)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:56
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
2 km
16:30 16:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 16:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:32
dep. 16:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:35
dep. 16:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:38
dep. 16:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:44
dep. 16:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:46
4.7 km
17:30 17:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:32
dep. 17:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:35
dep. 17:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:38
dep. 17:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:41
dep. 17:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:46
4.7 km
18:30 18:46 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 18:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:32
dep. 18:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 18:46
4.7 km
19:30 19:40 (00:10)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 19:30
Aleksinac, EI Pak
arr. 19:32
dep. 19:32
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 19:34
dep. 19:34
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 19:36
dep. 19:36
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 19:38
dep. 19:38
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 19:40
4 km
20:45 21:01 (00:16)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 20:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:47
dep. 20:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:50
dep. 20:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:53
dep. 20:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:56
dep. 20:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 21:01
4.7 km
21:45 22:00 (00:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 21:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 21:47
dep. 21:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 21:50
dep. 21:50
1.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 21:53
dep. 21:53
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 21:56
dep. 21:56
2.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 22:00
4 km
22:54 23:05 (00:11)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:54
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:56
dep. 22:56
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 22:58
dep. 22:58
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 22:59
dep. 22:59
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 23:00
dep. 23:00
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 23:02
dep. 23:02
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:05
3.5 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Aleksinac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 05:26 h, dok je poslednji polazak u 22:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.