Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinacki Rudnik - Aleksinac timetable

friday, 22.11.2019.
05:31 05:40 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:31
Aleksinac, Hala
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:38
dep. 05:38
3.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:40
4.2 km
05:45 05:59 (00:14)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 05:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:47
dep. 05:47
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:51
dep. 05:51
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:53
dep. 05:53
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:55
dep. 05:55
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:57
dep. 05:57
3.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:59
4.5 km
06:00 06:17 (00:17)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
4.4 km
06:05 06:15 (00:10)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:07
dep. 06:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:11
dep. 06:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:15
4 km
06:25 06:37 (00:12)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:26
dep. 06:26
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:30
dep. 06:30
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:33
dep. 06:33
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:37
4.7 km
06:30 06:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 06:30
Aleksinac, Hala
arr. 06:34
dep. 06:34
1.9 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
3.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
4.2 km
07:25 07:42 (00:17)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:25
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:27
dep. 07:27
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 07:33
dep. 07:33
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:42
4.7 km
07:30 07:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:30
Aleksinac, Hala
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
4 km
07:49 08:00 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik, Intersection
dep. 07:49
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:51
dep. 07:51
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:54
dep. 07:54
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:56
dep. 07:56
2.1 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:58
dep. 07:58
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
2.9 km
07:52 07:55 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 07:52
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
2 km
09:35 10:02 (00:27)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 09:35
Aleksinac, Hala
arr. 09:40
dep. 09:40
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
4.2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
5.2 km
11:10 11:25 (00:15)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:10
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:12
dep. 11:12
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 11:14
dep. 11:14
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 11:18
dep. 11:18
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 11:20
dep. 11:20
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:22
dep. 11:22
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 11:25
3.8 km
11:15 11:31 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 11:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:17
dep. 11:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 11:22
dep. 11:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:31
4.7 km
12:15 12:31 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:17
dep. 12:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:22
dep. 12:22
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:31
4.7 km
12:35 12:51 (00:16)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:35
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
4.7 km
12:43 12:55 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:43
Aleksinac, Hala
arr. 12:47
dep. 12:47
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:55
4.2 km
12:55 13:05 (00:10)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 12:55
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:57
dep. 12:57
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 13:01
dep. 13:01
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:03
dep. 13:03
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 13:05
4 km
13:14 13:25 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 13:14
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:16
dep. 13:16
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 13:18
dep. 13:18
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:19
dep. 13:19
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 13:20
dep. 13:20
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
3.5 km
13:15 13:25 (00:10)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 13:15
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:17
dep. 13:17
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 13:21
dep. 13:21
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 13:25
4 km
13:31 13:40 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 13:31
Aleksinac, Hala
arr. 13:34
dep. 13:34
1.9 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:38
dep. 13:38
3.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
4.2 km
14:00 14:10 (00:10)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:00
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:02
dep. 14:02
0.3 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 14:10
3.9 km
14:05 14:15 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:07
dep. 14:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
3.9 km
14:05 14:15 (00:10)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:06
dep. 14:06
0.3 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 14:08
dep. 14:08
1.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:10
dep. 14:10
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:12
dep. 14:12
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 14:15
3.8 km
14:28 14:40 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:28
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:30
dep. 14:30
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:34
dep. 14:34
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:36
dep. 14:36
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
3.5 km
14:59 15:10 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 14:59
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:01
dep. 15:01
0.3 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 15:03
dep. 15:03
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:05
dep. 15:05
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:10
3.5 km
15:05 15:22 (00:17)
Mehanika ing.Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
dep. 15:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:06
dep. 15:06
0 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:08
dep. 15:08
0.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 15:13
dep. 15:13
2.1 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
3.1 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:22
4.5 km
15:43 15:54 (00:11)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:43
Aleksinac, Hala
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:54
6 km
15:56 16:00 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 15:56
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
2 km
17:07 17:10 (00:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:07
Aleksinac, Bus station
arr. 17:10
2 km
17:40 17:55 (00:15)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 17:40
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:42
dep. 17:42
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:45
dep. 17:45
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 17:48
dep. 17:48
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 17:55
4 km
20:45 20:57 (00:12)
Putnik Morava
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 20:45
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:47
dep. 20:47
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 20:51
dep. 20:51
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
2.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 20:55
dep. 20:55
4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 20:57
4.7 km
22:05 22:20 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinacki Rudnik
dep. 22:05
Aleksinac, EI Pak
arr. 22:07
dep. 22:07
0.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 22:10
dep. 22:10
1.5 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 22:13
dep. 22:13
2.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
4 km

Naselja Aleksinacki Rudnik i Aleksinac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinacki Rudnik je u 05:31 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.