Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Zitkovac kod Aleksinca timetable

friday, 19.07.2019.
04:30 04:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
3.5 km
05:12 05:35 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 05:12
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:15
dep. 05:15
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:18
dep. 05:18
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
2.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
4.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
4.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:35
6.7 km
05:15 05:21 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
3.5 km
05:47 06:05 (00:18)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 05:47
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:49
dep. 05:49
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:51
dep. 05:51
1.8 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:53
dep. 05:53
2.4 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:55
dep. 05:55
2.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:57
dep. 05:57
3.5 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
4.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:01
dep. 06:01
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:03
dep. 06:03
6.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:05
6.9 km
05:50 05:56 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:53
dep. 05:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
3.5 km
06:02 06:25 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:02
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
2.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:15
dep. 06:15
3.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
4.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
4.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:25
6.7 km
06:07 06:24 (00:17)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:07
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:09
dep. 06:09
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 06:11
dep. 06:11
1.8 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:16
dep. 06:16
3.6 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:22
dep. 06:22
6.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:24
6.9 km
06:20 06:26 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:26
3.6 km
06:36 06:55 (00:19)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 06:36
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:49
dep. 06:49
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:52
dep. 06:52
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:55
7 km
06:50 06:56 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
3.5 km
07:27 07:50 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 07:27
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:40
dep. 07:40
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:42
dep. 07:42
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:44
dep. 07:44
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:47
dep. 07:47
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:50
7 km
07:47 08:10 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 07:47
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:50
dep. 07:50
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:57
dep. 07:57
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:00
dep. 08:00
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:02
dep. 08:02
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:04
dep. 08:04
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:07
dep. 08:07
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:10
7 km
08:25 08:31 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
3.5 km
08:25 08:31 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
3.5 km
08:27 08:50 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 08:27
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:30
dep. 08:30
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 08:37
dep. 08:37
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:40
dep. 08:40
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:42
dep. 08:42
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:44
dep. 08:44
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:47
dep. 08:47
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:50
7 km
09:08 09:30 (00:22)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 09:08
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:11
dep. 09:11
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 09:17
dep. 09:17
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:20
dep. 09:20
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 09:22
dep. 09:22
4.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 09:24
dep. 09:24
5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 09:27
dep. 09:27
6.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 09:30
6.9 km
09:38 09:45 (00:07)
Izlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 09:38
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 09:45
5 km
09:57 10:20 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 09:57
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:07
dep. 10:07
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:10
dep. 10:10
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 10:12
dep. 10:12
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:14
dep. 10:14
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:17
dep. 10:17
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:20
7 km
10:30 10:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:36
3.5 km
10:30 10:40 (00:10)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 10:30
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 10:32
dep. 10:32
0.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:34
dep. 10:34
1.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:37
dep. 10:37
2.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:40
3.3 km
11:00 11:05 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
3.5 km
11:17 11:40 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 11:17
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:22
dep. 11:22
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:29
dep. 11:29
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:31
dep. 11:31
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:37
dep. 11:37
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:40
7 km
11:20 11:26 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
3.5 km
12:17 12:40 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 12:17
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:29
dep. 12:29
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:31
dep. 12:31
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:34
dep. 12:34
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:37
dep. 12:37
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:40
7 km
12:37 12:59 (00:22)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 12:37
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
7 km
12:55 13:01 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:59
dep. 12:59
-1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:01
-3.3 km
14:05 14:29 (00:24)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:05
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
2.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:19
dep. 14:19
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:21
dep. 14:21
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:23
dep. 14:23
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:26
dep. 14:26
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:29
7 km
14:07 14:23 (00:16)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:07
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:09
dep. 14:09
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
2.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:21
dep. 14:21
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:23
7.2 km
14:15 14:22 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:18
dep. 14:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:22
3.5 km
14:17 14:33 (00:16)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:17
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
2.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
3.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:28
dep. 14:28
5.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:31
dep. 14:31
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:33
7.2 km
14:35 14:41 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:41
3.5 km
14:45 14:51 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
3.5 km
14:47 15:10 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 14:47
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:50
dep. 14:50
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:57
dep. 14:57
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:00
dep. 15:00
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:02
dep. 15:02
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:04
dep. 15:04
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:07
dep. 15:07
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:10
7 km
15:08 15:30 (00:22)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 15:08
Aleksinac, Hala
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:15
dep. 15:15
2.1 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:22
dep. 15:22
3.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:27
dep. 15:27
5.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:30
6.6 km
15:15 15:21 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
3.5 km
15:22 15:45 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 15:22
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:35
dep. 15:35
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:39
dep. 15:39
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:42
dep. 15:42
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:45
7 km
15:35 15:42 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:38
dep. 15:38
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:42
3.5 km
15:47 16:10 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 15:47
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:50
dep. 15:50
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:00
dep. 16:00
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:02
dep. 16:02
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:04
dep. 16:04
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:07
dep. 16:07
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:10
7 km
16:07 16:30 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 16:07
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:20
dep. 16:20
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:22
dep. 16:22
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:24
dep. 16:24
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:27
dep. 16:27
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
7 km
16:15 16:20 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
3.5 km
16:15 16:20 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:17
dep. 16:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:20
3.5 km
16:48 17:10 (00:22)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 16:48
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:51
dep. 16:51
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 16:57
dep. 16:57
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:02
dep. 17:02
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:04
dep. 17:04
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:07
dep. 17:07
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:10
7 km
17:12 17:35 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 17:12
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:15
dep. 17:15
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:22
dep. 17:22
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:25
dep. 17:25
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:27
dep. 17:27
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:29
dep. 17:29
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:32
dep. 17:32
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:35
7 km
17:42 18:05 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 17:42
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:45
dep. 17:45
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:55
dep. 17:55
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:57
dep. 17:57
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:59
dep. 17:59
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:02
dep. 18:02
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:05
7 km
18:42 19:05 (00:23)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 18:42
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:45
dep. 18:45
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 18:52
dep. 18:52
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:55
dep. 18:55
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 18:57
dep. 18:57
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:59
dep. 18:59
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 19:02
dep. 19:02
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:05
7 km
19:45 19:51 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:48
dep. 19:48
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:51
-3.5 km
20:25 20:32 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:28
dep. 20:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:32
3.5 km
20:42 21:00 (00:18)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 20:42
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:44
dep. 20:44
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:46
dep. 20:46
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:48
dep. 20:48
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 20:50
dep. 20:50
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 20:52
dep. 20:52
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:54
dep. 20:54
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 20:57
dep. 20:57
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:00
7 km
22:20 22:26 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
3.6 km
22:20 22:26 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
3.5 km
22:25 22:32 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:29
dep. 22:29
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:32
3.5 km

Naselja Aleksinac i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.