Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Aleksinac - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:00 07:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
89 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
99 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
103 km
07:55 09:50 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
101 km
08:15 10:10 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:15
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
89 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
103 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
100 km
08:45 10:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:45
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
101 km
11:00 12:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
101 km
13:35 15:40 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
25 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
41.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
60 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
66 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
74 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
84 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
88 km
15:00 16:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:05
59 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
64 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
65 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
70 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
74 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
88 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
97 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
100 km
16:30 18:30 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:30
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:40
58 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
75 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
101 km
18:00 19:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
100 km

Naselja Aleksinac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Vrnjacka Banja iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.