Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Vitkovac kod Aleksinca timetable

thursday, 21.11.2019.
06:30 07:09 (00:39)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:41
dep. 06:41
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:51
dep. 06:51
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:54
dep. 06:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 06:57
dep. 06:57
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:58
dep. 06:58
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 07:06
dep. 07:06
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:08
dep. 07:08
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 07:09
19.3 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:52
dep. 11:52
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 11:54
dep. 11:54
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:56
dep. 11:56
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:04
dep. 12:04
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:06
dep. 12:06
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:08
dep. 12:08
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 12:10
19.3 km
14:20 15:00 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:20
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:29
dep. 14:29
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:31
dep. 14:31
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:35
dep. 14:35
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:39
dep. 14:39
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 14:44
dep. 14:44
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:46
dep. 14:46
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 15:00
19.3 km
15:30 16:05 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:30
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:39
dep. 15:39
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:42
dep. 15:42
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:47
dep. 15:47
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:49
dep. 15:49
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 15:50
dep. 15:50
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 15:59
dep. 15:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 16:05
19.3 km
18:25 19:05 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:28
dep. 18:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 18:32
dep. 18:32
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 18:33
dep. 18:33
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 18:38
dep. 18:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 18:39
dep. 18:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 18:40
dep. 18:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:42
dep. 18:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:43
dep. 18:43
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 18:45
dep. 18:45
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 18:49
dep. 18:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:03
dep. 19:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 19:05
19.3 km
20:25 21:05 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:34
dep. 20:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:36
dep. 20:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:38
dep. 20:38
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:39
dep. 20:39
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:42
dep. 20:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:44
dep. 20:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 20:55
dep. 20:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 21:01
dep. 21:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 21:05
19.3 km
22:25 23:05 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 22:55
dep. 22:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 22:59
dep. 22:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 23:01
dep. 23:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:03
dep. 23:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 23:05
19.3 km

Naselja Aleksinac i Vitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.