Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Vitkovac kod Aleksinca timetable

saturday, 20.07.2019.
14:15 14:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:28
dep. 14:28
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:37
dep. 14:37
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 14:39
dep. 14:39
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 14:55
19.3 km
15:35 16:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:46
dep. 15:46
5.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:53
dep. 15:53
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 16:23
dep. 16:23
32.1 km
Gornja Pescanica
arr. 16:20
dep. 16:20
30.1 km
Gredetin, Crkva
arr. 16:18
dep. 16:18
28.9 km
Gredetin, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
28.1 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
25.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:12
dep. 16:12
24.2 km
Jakovlje
arr. 16:09
dep. 16:09
22.1 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
33.1 km
Trnjane kod Negotina
arr. 16:26
dep. 16:26
33.8 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 16:27
dep. 16:27
34.1 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
35.1 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
37.3 km
Srezovac, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
38.4 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
39.6 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
40.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
41.3 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 16:40
42.2 km
18:10 18:47 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 18:18
dep. 18:18
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 18:21
dep. 18:21
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 18:22
dep. 18:22
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 18:23
dep. 18:23
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:26
dep. 18:26
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 18:29
dep. 18:29
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 18:31
dep. 18:31
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:33
dep. 18:33
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 18:41
dep. 18:41
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 18:43
dep. 18:43
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 18:45
dep. 18:45
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 18:47
19.3 km
22:25 23:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:28
dep. 22:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:30
dep. 22:30
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:54
dep. 22:54
16.4 km
Donje Suhotno
arr. 22:47
dep. 22:47
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
11.4 km
Gornje Suhotno
arr. 22:43
dep. 22:43
10.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:56
dep. 22:56
17 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
17.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:58
dep. 22:58
18.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:59
dep. 22:59
18.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 23:01
dep. 23:01
19.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 23:03
dep. 23:03
21.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:05
dep. 23:05
21.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
22.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
22.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 23:10
dep. 23:10
23.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 23:12
dep. 23:12
24.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
26.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 23:18
dep. 23:18
27.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 23:20
dep. 23:20
28.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 23:22
dep. 23:22
29.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:24
dep. 23:24
30.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 23:25
31.3 km
Aleksinac - Vitkovac kod Aleksinca timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
18:45 19:22 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:48
dep. 18:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 18:53
dep. 18:53
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 18:57
dep. 18:57
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 18:58
dep. 18:58
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:00
dep. 19:00
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:01
dep. 19:01
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
28.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:40
dep. 19:40
27.8 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 19:38
dep. 19:38
27.3 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
26.5 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
24.3 km
Srezovac, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
23.2 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
22 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 19:26
dep. 19:26
21.1 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:24
dep. 19:24
20.2 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 19:22
19.3 km
22:25 23:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 22:55
dep. 22:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 22:59
dep. 22:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 23:01
dep. 23:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:03
dep. 23:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 23:05
19.3 km
Aleksinac - Vitkovac kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:15 14:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:28
dep. 14:28
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:37
dep. 14:37
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 14:39
dep. 14:39
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 14:51
dep. 14:51
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 14:55
19.3 km
15:35 16:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:52
dep. 15:52
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 15:55
dep. 15:55
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:57
dep. 15:57
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 16:10
19.3 km
20:25 21:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:28
dep. 20:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:34
dep. 20:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:36
dep. 20:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:38
dep. 20:38
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:39
dep. 20:39
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:42
dep. 20:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:44
dep. 20:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 20:49
dep. 20:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 20:55
dep. 20:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 20:59
dep. 20:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 21:01
dep. 21:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 21:05
19.3 km
22:25 23:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
10.7 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 22:49
dep. 22:49
11.2 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:51
dep. 22:51
12.2 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 22:55
dep. 22:55
14.4 km
Srezovac, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
15.5 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 22:59
dep. 22:59
16.7 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 23:01
dep. 23:01
17.5 km
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:03
dep. 23:03
18.4 km
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 23:05
19.3 km

Naselja Aleksinac i Vitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.