Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Vakup timetable

saturday, 20.07.2019.
05:10 05:20 (00:10)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 05:10
Aleksinac, Stadion
arr. 05:12
dep. 05:12
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:14
dep. 05:14
1.1 km
Vakup, Most
arr. 05:18
dep. 05:18
3.1 km
Vakup, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 05:20
3.6 km
14:20 14:29 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:20
Aleksinac, Stadion
arr. 14:22
dep. 14:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:24
dep. 14:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 14:25
dep. 14:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 14:26
dep. 14:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 14:29
3 km
15:20 15:30 (00:10)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 15:20
Aleksinac, Stadion
arr. 15:22
dep. 15:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:24
dep. 15:24
1.1 km
Vakup, Most
arr. 15:28
dep. 15:28
3.1 km
Vakup, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 15:30
3.6 km
22:20 22:29 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
3 km
Aleksinac - Vakup timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:10 05:20 (00:10)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 05:10
Aleksinac, Stadion
arr. 05:12
dep. 05:12
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:14
dep. 05:14
1.1 km
Vakup, Most
arr. 05:18
dep. 05:18
3.1 km
Vakup, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 05:20
3.6 km
06:07 06:20 (00:13)
Novo Naselje Zah.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
dep. 06:07
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
0.4 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
1.1 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
1.7 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
2.2 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
4.2 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
4.7 km
15:20 15:30 (00:10)
22. Decembar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 15:20
Aleksinac, Stadion
arr. 15:22
dep. 15:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:24
dep. 15:24
1.1 km
Vakup, Most
arr. 15:28
dep. 15:28
3.1 km
Vakup, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 15:30
3.6 km
22:20 22:29 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
3 km

Naselja Aleksinac i Vakup su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.