Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Vakup timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:20 (00:10)
22. DecembarOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 05:10
Aleksinac, Stadion
arr. 05:12
dep. 05:12
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:14
dep. 05:14
1.1 km
Vakup, Most
arr. 05:18
dep. 05:18
3.1 km
Vakup, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 05:20
3.6 km
06:07 06:20 (00:13)
Novo Naselje Zah.Okretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
dep. 06:07
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
0.4 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
1.1 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
1.7 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
dep. 06:14
2.2 km
Vakup, Most
arr. 06:18
dep. 06:18
4.2 km
Vakup, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Vakup, Okretnica
arr. 06:20
4.7 km
07:15 07:23 (00:08)
22. DecembarOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 07:15
Aleksinac, Stadion
arr. 07:16
dep. 07:16
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Vakup, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Vakup, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
3.7 km
Vakup, Okretnica
arr. 07:23
3.5 km
10:10 10:20 (00:10)
22. DecembarOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 10:10
Aleksinac, Stadion
arr. 10:12
dep. 10:12
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:14
dep. 10:14
1.1 km
Vakup, Most
arr. 10:18
dep. 10:18
3.1 km
Vakup, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 10:20
3.6 km
12:10 12:20 (00:10)
22. DecembarOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 12:10
Aleksinac, Stadion
arr. 12:12
dep. 12:12
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:14
dep. 12:14
1.1 km
Vakup, Most
arr. 12:18
dep. 12:18
3.1 km
Vakup, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 12:20
3.6 km
15:20 15:30 (00:10)
22. DecembarOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, 22. Decembar
dep. 15:20
Aleksinac, Stadion
arr. 15:22
dep. 15:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:24
dep. 15:24
1.1 km
Vakup, Most
arr. 15:28
dep. 15:28
3.1 km
Vakup, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
3.4 km
Vakup, Okretnica
arr. 15:30
3.6 km
22:20 22:29 (00:09)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Stadion
arr. 22:22
dep. 22:22
0.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 22:24
dep. 22:24
1.1 km
Aleksinac, Pekara
arr. 22:25
dep. 22:25
1.7 km
Aleksinac, Vulkanizerska radnja
arr. 22:26
dep. 22:26
2.1 km
Vakup, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.8 km
Vakup, Most
arr. 22:29
3 km

Naselja Aleksinac i Vakup su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.