Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Uzice timetable

thursday, 27.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
89 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
99 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
103 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
107 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
110 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
114 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
122 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
124 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
152 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
158 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
162 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
171 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
180 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
188 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
197 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
201 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
207 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
219 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
224 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
231 km
07:55 12:00 (04:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
128 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
169 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
186 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
205 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
229 km
11:00 15:20 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
122 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
162 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
179 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
198 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
222 km
18:00 22:18 (04:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
100 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
125 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
147 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
159 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
167 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
201.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
219.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
225.4 km
Aleksinac - Uzice timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
75 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
81 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
89 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
99 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
103 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
107 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
110 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
114 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
122 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
123 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
124 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
152 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
158 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
162 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
171 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
180 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
188 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
197 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
201 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
207 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
219 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
224 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
231 km
07:55 12:00 (04:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
60 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
89 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
128 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
169 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
186 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
205 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
229 km
11:00 15:20 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
60 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
75 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
93 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
101 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
122 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
162 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
179 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
198 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
222 km
18:00 22:18 (04:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
90 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
100 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
125 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
147 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
159 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
167 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
201.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
219.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
225.4 km

Naselja Aleksinac i Uzice su međusobno udaljena ~227 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Uzice iznosi od 11,22 EUR do 11,22 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.