Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksinac - Trnjane kod Aleksinca timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:30 07:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:38
dep. 06:38
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:42
dep. 06:42
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:48
dep. 06:48
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
28.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:28
27.8 km
06:40 06:59 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:45
dep. 06:45
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
3.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:49
dep. 06:49
4.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:50
dep. 06:50
5.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
6.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:54
dep. 06:54
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
9.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:57
dep. 06:57
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:59
10.3 km
08:25 08:43 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:33
dep. 08:33
-33.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:34
dep. 08:34
-33.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:36
dep. 08:36
-33.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:37
dep. 08:37
-33.8 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:38
dep. 08:38
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:41
dep. 08:41
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:43
-33.8 km
11:00 11:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
11.1 km
11:30 11:52 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:52
10.7 km
11:40 12:10 (00:30)
Niska banka
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Niska banka
dep. 11:40
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 11:41
dep. 11:41
0.2 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:43
dep. 11:43
1.3 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:47
dep. 11:47
2.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:50
dep. 11:50
3.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
4.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:55
dep. 11:55
5.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:56
dep. 11:56
5.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:00
dep. 12:00
6.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:02
dep. 12:02
7.4 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 12:03
dep. 12:03
7.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 12:05
dep. 12:05
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
10 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:08
dep. 12:08
10.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
11.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:10
11.7 km
12:37 13:15 (00:38)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 12:37
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
9.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
12.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.1 km
13:10 13:28 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:10
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:18
dep. 13:18
-34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:19
dep. 13:19
-34 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:21
dep. 13:21
-34 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:22
dep. 13:22
-34 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:24
dep. 13:24
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:28
-34 km
14:15 14:37 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:24
dep. 14:24
-33.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:26
dep. 14:26
-33.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:28
dep. 14:28
-33.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
-33.8 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:30
dep. 14:30
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:37
10.7 km
14:35 14:58 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
-34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
-34 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
-34 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
-34 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
11.1 km
15:35 15:54 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:44
dep. 15:44
-33.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:46
dep. 15:46
-33.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:48
dep. 15:48
-33.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
-33.8 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:50
dep. 15:50
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:52
dep. 15:52
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:54
10.7 km
16:15 16:33 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
-34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
-34 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
-34 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
-34 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
-34 km
18:10 18:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:17
dep. 18:17
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 18:19
dep. 18:19
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 18:22
dep. 18:22
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 18:23
dep. 18:23
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 18:24
dep. 18:24
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 18:25
dep. 18:25
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:27
dep. 18:27
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 18:32
10.7 km
20:10 20:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:13
dep. 20:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:22
dep. 20:22
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:23
dep. 20:23
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:25
dep. 20:25
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:30
10.2 km
20:25 20:47 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:34
dep. 20:34
-34 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:36
dep. 20:36
-34 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
-34 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:38
dep. 20:38
-34 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:39
dep. 20:39
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:42
dep. 20:42
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:44
dep. 20:44
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
-34 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:47
10.7 km
22:25 22:47 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
-33.8 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
-33.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
-33.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
-33.8 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
-33.8 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
10.7 km

Naselja Aleksinac i Trnjane kod Aleksinca su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.