Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Trnjane kod Aleksinca timetable

monday, 19.08.2019.
08:25 08:43 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:33
dep. 08:33
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:36
dep. 08:36
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:37
dep. 08:37
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:41
dep. 08:41
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:43
10.2 km
11:00 11:24 (00:24)
Bus stationCerjak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:14
dep. 11:14
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
11.1 km
12:37 13:15 (00:38)
EI PakUlaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 12:37
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
9.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
12.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.1 km
14:15 14:37 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:28
dep. 14:28
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:37
10.7 km
14:35 14:58 (00:23)
Bus stationCerjak
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:47
dep. 14:47
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:49
dep. 14:49
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
11.1 km
15:35 15:54 (00:19)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:52
dep. 15:52
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:54
10.7 km
16:15 16:33 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
10.2 km
20:25 20:47 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:28
dep. 20:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:34
dep. 20:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:36
dep. 20:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:38
dep. 20:38
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:39
dep. 20:39
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:42
dep. 20:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:44
dep. 20:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:47
10.7 km
22:25 22:47 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
10.7 km

Naselja Aleksinac i Trnjane kod Aleksinca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 08:25 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.