Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Trnjane kod Aleksinca timetable

saturday, 16.11.2019.
11:30 11:52 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:30
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:38
dep. 11:38
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:52
10.7 km
12:37 13:15 (00:38)
EI PakUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 12:37
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:46
dep. 12:46
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:49
dep. 12:49
3.7 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
4.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:53
dep. 12:53
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:56
dep. 12:56
6.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:59
dep. 12:59
7 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:01
dep. 13:01
7.6 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:02
dep. 13:02
8.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:05
dep. 13:05
9.1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
9.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:07
dep. 13:07
9.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:08
dep. 13:08
10.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:10
dep. 13:10
11.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
12.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:13
dep. 13:13
12.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
13.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:15
14.1 km
14:15 14:37 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:28
dep. 14:28
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:34
dep. 14:34
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:37
10.7 km
15:35 15:55 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:46
dep. 15:46
5.8 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:50
dep. 15:50
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:53
dep. 15:53
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:55
10.2 km
22:25 23:08 (00:43)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:28
dep. 22:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:30
dep. 22:30
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:54
dep. 22:54
16.4 km
Donje Suhotno
arr. 22:47
dep. 22:47
12.4 km
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
11.4 km
Gornje Suhotno
arr. 22:43
dep. 22:43
10.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:56
dep. 22:56
17 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
17.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:58
dep. 22:58
18.1 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:59
dep. 22:59
18.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 23:01
dep. 23:01
19.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 23:03
dep. 23:03
21.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:05
dep. 23:05
21.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
22.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
22.7 km
Aleksinac - Trnjane kod Aleksinca timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
16:15 16:33 (00:18)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
10.2 km
18:45 19:40 (00:55)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:48
dep. 18:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 18:53
dep. 18:53
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 18:54
dep. 18:54
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 18:57
dep. 18:57
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 18:58
dep. 18:58
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:00
dep. 19:00
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:01
dep. 19:01
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
28.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:40
27.8 km
22:25 22:47 (00:22)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:34
dep. 22:34
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 22:38
dep. 22:38
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 22:39
dep. 22:39
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 22:40
dep. 22:40
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:42
dep. 22:42
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 22:44
dep. 22:44
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 22:47
10.7 km

Naselja Aleksinac i Trnjane kod Aleksinca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.