Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Aleksinac - Prokuplje timetable

saturday, 04.07.2020.
03:15 04:48 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
dep. 04:05
33 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
63 km
08:30 10:03 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
arr. 09:08
dep. 09:08
35 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
48 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
57 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
63 km
11:45 12:58 (01:13)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
dep. 12:20
33 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
63 km
17:15 18:48 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
63 km
20:45 22:03 (01:18)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:45
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
arr. 21:20
dep. 21:20
33 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
63 km
Aleksinac - Prokuplje timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
03:15 04:48 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
dep. 04:05
33 km
Merosina, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
63 km
08:30 10:03 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
arr. 09:08
dep. 09:08
35 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
48 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
57 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
63 km
11:45 12:58 (01:13)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
dep. 12:20
33 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
63 km
17:15 18:48 (01:33)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
63 km
20:45 22:03 (01:18)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:45
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
arr. 21:20
dep. 21:20
33 km
Merosina, Center
arr. 21:35
dep. 21:35
48 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 21:45
dep. 21:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
63 km

Naselja Aleksinac i Prokuplje su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.