Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Nis timetable

friday, 21.06.2024.
03:15 04:05 (00:50)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
33 km
03:20 03:55 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:20
Nis, Bus station
arr. 03:55
31 km
05:15 06:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:23
dep. 05:23
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:36
dep. 05:36
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 05:40
dep. 05:40
13.4 km
arr. 05:42
dep. 05:42
14.2 km
Grejac, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 05:48
dep. 05:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
24.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
25.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
28.5 km
arr. 06:15
dep. 06:15
31.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
34.1 km
05:45 06:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:53
dep. 05:53
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:58
dep. 05:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 06:04
dep. 06:04
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 06:06
dep. 06:06
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
13.4 km
arr. 06:12
dep. 06:12
14.2 km
Grejac, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 06:18
dep. 06:18
17.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:30
dep. 06:30
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
24.9 km
arr. 06:35
dep. 06:35
25.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
28.5 km
arr. 06:45
dep. 06:45
31.2 km
arr. 06:47
dep. 06:47
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
34.1 km
06:07 06:51 (00:44)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 06:07
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:20
1.3 km
arr. 06:46
dep. 06:46
29 km
arr. 06:48
dep. 06:48
29.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:51
31.9 km
06:31 07:24 (00:53)
HalaGradska bolnica
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 06:31
Aleksinac, Opstina
arr. 06:38
dep. 06:38
1.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
2.3 km
arr. 07:11
dep. 07:11
30 km
arr. 07:13
dep. 07:13
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 07:16
dep. 07:16
32.9 km
arr. 07:24
34.7 km
06:50 07:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
Grejac, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
24.9 km
arr. 07:40
dep. 07:40
25.6 km
arr. 07:42
dep. 07:42
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
28.5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
31.2 km
arr. 07:52
dep. 07:52
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
34.1 km
07:30 08:20 (00:50)
HalaGradska bolnica
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 07:30
Aleksinac, Opstina
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
arr. 08:08
dep. 08:08
30 km
Nis, Bus station
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
arr. 08:20
34 km
07:35 08:10 (00:35)
HalaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 07:35
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
30 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
33 km
07:46 08:20 (00:34)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 07:46
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:50 08:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:55 08:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
31 km
08:28 09:12 (00:44)
Bus stationNaselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:28
Nis, Bus station
arr. 08:59
dep. 09:00
30.6 km
arr. 09:05
dep. 09:05
32.8 km
arr. 09:12
36.3 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2028.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
Nis, Bus station
arr. 10:00
21 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationGradska bolnica
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
arr. 10:00
dep. 10:00
27.7 km
arr. 10:02
dep. 10:02
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
30.6 km
arr. 10:14
33.1 km
09:35 10:15 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
31 km
arr. 10:15
32 km
10:33 11:05 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:33
Nis, Bus station
arr. 11:05
31 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:45
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:52
dep. 10:52
7 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
20 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
30 km
10:46 11:20 (00:34)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 10:46
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
31 km
11:20 12:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
13.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
14.2 km
Grejac, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 11:53
dep. 11:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
24.9 km
arr. 12:10
dep. 12:10
25.6 km
arr. 12:12
dep. 12:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
28.5 km
arr. 12:20
dep. 12:20
31.2 km
arr. 12:22
dep. 12:22
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
34.1 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
33 km
12:08 13:04 (00:56)
OpstinaNaselje Milka Protic
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 12:08
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
0.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
31.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
33.5 km
arr. 13:04
34.5 km
12:10 12:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Nis, Bus station
arr. 12:40
31 km
12:28 13:05 (00:37)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 12:28
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
0 km
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
31 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Nozrina, I
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Tesica, II - Centar
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
arr. 13:17
dep. 13:17
14 km
Grejac, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
15 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:23
dep. 13:23
16 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 13:24
dep. 13:24
17 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
20 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:32
dep. 13:32
22 km
arr. 13:36
dep. 13:36
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
27 km
arr. 13:50
dep. 13:50
32 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
34 km
12:52 13:34 (00:42)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:52
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
31 km
arr. 13:34
33 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:25
Nis, Bus station
arr. 13:55
31 km
14:29 15:05 (00:36)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 14:29
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
0.5 km
arr. 15:00
dep. 15:00
28.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
31.5 km
14:42 15:10 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:42
Nis, Bus station
arr. 15:10
31 km
14:45 15:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
arr. 15:20
33 km
15:10 15:52 (00:42)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
31 km
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
35 km
Nis, EI
arr. 15:52
37 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Nis, Bus station
arr. 15:45
30 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
24.9 km
arr. 16:05
dep. 16:05
25.6 km
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
28.5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
31.2 km
arr. 16:17
dep. 16:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
34.1 km
15:54 16:20 (00:26)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 15:54
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
0 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
31 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:00
Nis, Bus station
arr. 16:30
31 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
arr. 17:00
32 km
16:34 17:10 (00:36)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 16:34
Aleksinac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
0.5 km
arr. 17:05
dep. 17:05
28.5 km
Nis, Bus station
arr. 17:10
31.5 km
16:35 17:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:35
Nis, Bus station
arr. 17:00
31 km
17:10 17:45 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:10
Draževac kod Aleksinca
arr. 17:25
dep. 17:25
13 km
Nis, Bus station
arr. 17:45
31 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
33 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:20
Nis, Bus station
arr. 17:50
31 km
17:30 18:15 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:30
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
30 km
arr. 18:15
31 km
17:43 18:20 (00:37)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 17:43
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
31 km
18:10 18:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Nis, Bus station
arr. 18:40
31 km
18:25 19:20 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:28
dep. 18:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 18:33
dep. 18:33
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 18:34
dep. 18:34
5.5 km
Nozrina, I
arr. 18:36
dep. 18:36
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
7.8 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 18:43
dep. 18:43
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 18:46
dep. 18:46
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 18:47
dep. 18:47
13.4 km
arr. 18:49
dep. 18:49
14.2 km
Grejac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 18:52
dep. 18:52
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:53
dep. 18:53
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 18:54
dep. 18:54
17.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:56
dep. 18:56
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:02
dep. 19:02
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:03
dep. 19:03
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
24.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
25.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
28.5 km
arr. 19:15
dep. 19:15
31.2 km
arr. 19:17
dep. 19:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
34.1 km
19:20 20:01 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 01.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:20
arr. 19:56
dep. 19:56
31 km
arr. 19:58
dep. 19:58
31.9 km
Nis, Bus station
arr. 20:01
32.8 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
31 km
20:20 20:45 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:20
Nis, Bus station
arr. 20:45
31 km
20:42 21:22 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:42
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
arr. 21:22
33 km
21:25 22:05 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 21:25
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
arr. 22:05
32 km
22:22 22:50 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 04.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:22
Nis, Bus station
arr. 22:50
31 km
Aleksinac - Nis timetable
Departures on: saturday, 22.06.2024.
03:20 03:55 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 03.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:20
Nis, Bus station
arr. 03:55
31 km

Naselja Aleksinac i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 22:22 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Nis iznosi od 2,58 EUR do 5,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.