Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Nis timetable

thursday, 23.09.2021.
03:20 03:55 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:20
Nis, Bus station
arr. 03:55
31 km
05:15 06:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:17
dep. 05:17
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:19
dep. 05:19
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Nozrina, I
arr. 05:23
dep. 05:23
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
7.8 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:34
dep. 05:34
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
13.4 km
arr. 05:40
dep. 05:40
14.2 km
Grejac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:43
dep. 05:43
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:45
dep. 05:45
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 05:47
dep. 05:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:50
dep. 05:50
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:59
dep. 05:59
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
24.9 km
arr. 06:04
dep. 06:04
25.6 km
arr. 06:05
dep. 06:05
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
28.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:11
dep. 06:11
29.9 km
arr. 06:13
dep. 06:13
31.2 km
arr. 06:15
dep. 06:15
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
34.1 km
05:50 06:21 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 29.08.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
arr. 06:16
dep. 06:16
27.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:21
30.6 km
06:06 07:00 (00:54)
Izlaz ka KraljevuGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 06:06
Aleksinac, Opstina
arr. 06:08
dep. 06:08
1.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
1.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:20
2.5 km
arr. 06:46
dep. 06:46
30.2 km
arr. 06:48
dep. 06:48
31.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
33.1 km
arr. 07:00
35.6 km
06:23 07:20 (00:57)
IzlazGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz
dep. 06:23
Aleksinac, Hala
arr. 06:24
dep. 06:24
0.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:28
dep. 06:28
1.8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:29
dep. 06:29
2.3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
3.1 km
arr. 07:05
dep. 07:05
30.8 km
arr. 07:06
dep. 07:06
31.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
33.7 km
arr. 07:20
35 km
06:50 07:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
Grejac, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
24.9 km
arr. 07:40
dep. 07:40
25.6 km
arr. 07:42
dep. 07:42
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
28.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:48
dep. 07:48
29.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
31.2 km
arr. 07:52
dep. 07:52
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
34.1 km
07:35 08:10 (00:35)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz
dep. 07:35
Aleksinac, Hala
arr. 07:36
dep. 07:36
1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
2.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
arr. 08:05
dep. 08:05
31 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
34 km
07:45 08:20 (00:35)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 07:45
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:50 08:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:55 08:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
31 km
08:25 09:05 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
33 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
Nis, Bus station
arr. 10:00
21 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
arr. 10:00
dep. 10:00
27.7 km
arr. 10:02
dep. 10:02
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
35.4 km
arr. 10:14
33.1 km
09:35 10:15 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
31 km
arr. 10:15
32 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:45
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:52
dep. 10:52
7 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
20 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
30 km
10:45 11:20 (00:35)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 10:45
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
31 km
11:20 12:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
13.4 km
arr. 11:47
dep. 11:47
14.2 km
Grejac, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 11:53
dep. 11:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
24.9 km
arr. 12:10
dep. 12:10
25.6 km
arr. 12:12
dep. 12:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
28.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:18
dep. 12:18
29.9 km
arr. 12:20
dep. 12:20
31.2 km
arr. 12:22
dep. 12:22
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
34.1 km
11:35 12:30 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:35
Aleksinac, Novo naselje
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 11:38
dep. 11:38
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:51
dep. 11:51
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
11 km
Draževac kod Aleksinca, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:55
dep. 11:55
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:10
dep. 12:10
24.6 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
26.4 km
arr. 12:14
dep. 12:14
27.1 km
arr. 12:15
dep. 12:15
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:20
dep. 12:20
31.4 km
arr. 12:23
dep. 12:23
32.7 km
arr. 12:25
dep. 12:25
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
35.6 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
33 km
12:02 13:09 (01:07)
Izlaz ka KraljevuNaselje Milka Protic
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 12:02
Aleksinac, Opstina
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:04
dep. 12:04
0.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
arr. 12:30
dep. 12:30
28.2 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
dep. 13:05
32 km
arr. 13:07
dep. 13:07
34.2 km
arr. 13:09
36 km
12:10 12:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Nis, Bus station
arr. 12:40
31 km
12:28 13:05 (00:37)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 12:28
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
0 km
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
31 km
12:52 13:20 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:52
Nis, Bus station
arr. 13:20
31 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:25
Nis, Bus station
arr. 13:55
31 km
13:49 15:10 (01:21)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz
dep. 13:49
Aleksinac, Hala
arr. 13:50
dep. 13:50
1.6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:53
dep. 13:53
2.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
3.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
3.6 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
5.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
6.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
8.6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
10.6 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
11.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:32
dep. 14:32
12.6 km
Draževac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
15.6 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:40
dep. 14:40
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
19.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
20.6 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
22.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
23.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
25.6 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 14:59
dep. 14:59
26.6 km
arr. 15:00
dep. 15:00
27.6 km
arr. 15:02
dep. 15:02
28.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
30.6 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:08
dep. 15:08
31.6 km
arr. 15:09
dep. 15:09
34.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
37.6 km
14:28 15:05 (00:37)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 14:28
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
0.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
arr. 15:00
dep. 15:00
28.2 km
arr. 15:03
dep. 15:03
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
32 km
14:42 15:10 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:42
Nis, Bus station
arr. 15:10
31 km
15:10 15:52 (00:42)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
31 km
arr. 15:50
dep. 15:50
33.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
34.8 km
Nis, EI
arr. 15:52
36.9 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Nis, Bus station
arr. 15:45
30 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II - Centar
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
24.9 km
arr. 16:05
dep. 16:05
25.6 km
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
28.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 16:13
dep. 16:13
29.9 km
arr. 16:15
dep. 16:15
31.2 km
arr. 16:17
dep. 16:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
34.1 km
15:53 16:20 (00:27)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 15:53
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
0 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
31 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:00
Nis, Bus station
arr. 16:30
31 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
arr. 17:00
32 km
16:35 17:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:35
Nis, Bus station
arr. 17:00
31 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
33 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:20
Nis, Bus station
arr. 17:50
31 km
17:30 18:15 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:30
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
30 km
arr. 18:15
31 km
17:42 18:20 (00:38)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 17:42
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
31 km
18:10 18:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Nis, Bus station
arr. 18:40
31 km
18:43 19:20 (00:37)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 18:43
Aleksinac, Opstina
arr. 18:45
dep. 18:45
0.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 18:46
dep. 18:46
0.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
1 km
arr. 19:16
dep. 19:16
28.2 km
arr. 19:18
dep. 19:18
30 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
32 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
31 km
20:20 20:45 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:20
Nis, Bus station
arr. 20:45
31 km
20:45 21:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:45
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
arr. 21:20
33 km
21:25 22:05 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 21:25
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
arr. 22:05
32 km
22:22 22:50 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:22
Nis, Bus station
arr. 22:50
31 km
Aleksinac - Nis timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
03:20 03:55 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:20
Nis, Bus station
arr. 03:55
31 km

Naselja Aleksinac i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 22:22 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Nis iznosi od 2,15 EUR do 3,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.