Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Nis timetable

thursday, 14.11.2019.
03:15 04:05 (00:50)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
33 km
04:30 05:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 04:55
dep. 04:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
14.2 km
Grejac
arr. 04:58
dep. 04:58
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:00
dep. 05:00
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:02
dep. 05:02
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:03
dep. 05:03
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:07
dep. 05:07
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:09
dep. 05:09
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
28.5 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
34.1 km
05:15 06:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
14.2 km
Grejac
arr. 05:43
dep. 05:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
28.5 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
34.1 km
05:34 06:21 (00:47)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 05:34
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:38
dep. 05:38
1.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:50
2.3 km
Donji Komren
arr. 06:16
dep. 06:16
30 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:18
dep. 06:18
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:21
32.9 km
05:50 06:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:53
dep. 05:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:58
dep. 05:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:05
dep. 06:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
14.2 km
Grejac
arr. 06:18
dep. 06:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:23
dep. 06:23
17.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
28.5 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
34.1 km
06:05 06:51 (00:46)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 06:05
Aleksinac, Opstina
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:20
2.5 km
Donji Komren
arr. 06:46
dep. 06:46
30.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:48
dep. 06:48
31.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:51
33.1 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationGradska Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:20
Donji Komren, Komren
arr. 06:46
dep. 06:46
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:48
dep. 06:48
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
30.6 km
arr. 07:00
33.1 km
06:34 07:11 (00:37)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 06:34
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:38
dep. 06:38
1.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
2.3 km
Donji Komren
arr. 07:06
dep. 07:06
30 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:08
dep. 07:08
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 07:11
32.9 km
06:35 07:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:35
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 07:06
dep. 07:06
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 07:08
dep. 07:08
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
30 km
Donji Komren
arr. 07:30
dep. 07:30
32.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:32
dep. 07:32
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
35.6 km
06:50 07:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
Grejac
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
28.5 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
34.1 km
07:05 07:36 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:05
Nis, Bus station
arr. 07:36
30.6 km
07:10 07:54 (00:44)
Bus stationGradska Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:10
Donji Komren, Komren
arr. 07:40
dep. 07:40
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:42
dep. 07:42
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
30.6 km
arr. 07:54
33.1 km
07:25 08:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Novo naselje
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 07:38
dep. 07:38
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:50
dep. 07:50
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 08:03
dep. 08:03
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
30 km
Donji Komren
arr. 08:25
dep. 08:25
32.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:27
dep. 08:27
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
35.6 km
07:35 08:10 (00:35)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 07:35
Aleksinac, Opstina
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Donji Komren
arr. 08:05
dep. 08:05
30 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
33 km
07:45 08:20 (00:35)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 07:45
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:50 08:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:50
Nis, Bus station
arr. 08:20
31 km
07:55 08:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
31 km
08:20 09:04 (00:44)
Bus stationGradska Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:20
Donji Komren, Komren
arr. 08:50
dep. 08:50
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:52
dep. 08:52
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
30.6 km
arr. 09:04
33.1 km
08:25 09:08 (00:43)
Bus stationNaselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
arr. 09:08
35 km
08:25 09:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
3.5 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
4.7 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
10.4 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 08:50
dep. 08:50
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
14.2 km
Grejac
arr. 08:53
dep. 08:53
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 08:55
dep. 08:55
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 08:57
dep. 08:57
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 08:58
dep. 08:58
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 09:02
dep. 09:02
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
28.5 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
34.1 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
Nis, Bus station
arr. 10:00
21 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationGradska Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
Donji Komren, Komren
arr. 10:00
dep. 10:00
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:02
dep. 10:02
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
30.6 km
arr. 10:14
33.1 km
09:35 10:15 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:35
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
31 km
arr. 10:15
32 km
09:40 11:00 (01:20)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 09:40
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
2.3 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
3.3 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
4.9 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:08
dep. 10:08
6.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:10
dep. 10:10
7.3 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:13
dep. 10:13
9.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:25
dep. 10:25
16.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
19.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:31
dep. 10:31
21.2 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:33
dep. 10:33
22.5 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
24.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
26.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
26.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
28.7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
29.4 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
29.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
32.3 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
35 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
35.9 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
37.9 km
10:10 10:45 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:10
Nis, Bus station
arr. 10:45
30.6 km
10:30 11:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:33
dep. 10:33
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
-3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
14.2 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
28.5 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
34.1 km
10:33 11:05 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:33
Nis, Bus station
arr. 11:05
31 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:45
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
7 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
20 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
30 km
10:45 11:20 (00:35)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 10:45
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
31 km
10:55 11:30 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:55
Donji Komren, Komren
arr. 11:25
dep. 11:25
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:27
dep. 11:27
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:30
30.6 km
11:20 12:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
14.2 km
Grejac
arr. 11:48
dep. 11:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
28.5 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
34.1 km
11:35 12:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:35
Aleksinac, Novo naselje
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:51
dep. 11:51
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:59
dep. 11:59
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 12:05
dep. 12:05
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 12:07
dep. 12:07
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
30 km
Donji Komren
arr. 12:27
dep. 12:27
32.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:30
dep. 12:30
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
35.6 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
33 km
12:07 13:04 (00:57)
Izlaz ka KraljevuNaselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 12:07
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
0.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
1 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
32 km
arr. 13:02
dep. 13:02
34 km
arr. 13:04
35 km
12:10 12:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:10
Nis, Bus station
arr. 12:40
31 km
12:28 13:05 (00:37)
OpstinaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina
dep. 12:28
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
0 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
31 km
12:52 13:34 (00:42)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:52
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
31 km
arr. 13:34
33 km
12:55 14:00 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:59
dep. 12:59
-1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
-3.3 km
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Grejac
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
16 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
16.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:31
dep. 13:31
19 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
23 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
32 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
34 km
13:20 13:55 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren, Komren
arr. 13:50
dep. 13:50
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:52
dep. 13:52
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
30.6 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:25
Nis, Bus station
arr. 13:55
31 km
13:34 14:26 (00:52)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 13:34
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:38
dep. 13:38
1.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:55
2.3 km
Donji Komren
arr. 14:21
dep. 14:21
30 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:23
dep. 14:23
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 14:26
32.9 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:32
dep. 14:32
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:40
dep. 14:40
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:46
dep. 14:46
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:48
dep. 14:48
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
32.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:12
dep. 15:12
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
35.6 km
14:28 15:05 (00:37)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 14:28
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
1.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
2.5 km
Donji Komren
arr. 15:00
dep. 15:00
30.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
33.1 km
14:42 15:10 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:42
Nis, Bus station
arr. 15:10
31 km
14:45 15:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
arr. 15:20
33 km
14:45 15:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.2 km
Grejac
arr. 15:13
dep. 15:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:15
dep. 15:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:18
dep. 15:18
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:22
dep. 15:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:24
dep. 15:24
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
28.5 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
34.1 km
15:10 15:52 (00:42)
Bus stationEI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:10
Nis, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
31 km
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Nis, Cele kula
arr. 15:51
dep. 15:51
35 km
Nis, EI
arr. 15:52
37 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Nis, Bus station
arr. 15:45
30 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren, Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
27.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
28.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
30.6 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
28.5 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
34.1 km
15:50 16:50 (01:00)
HalaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 15:50
Aleksinac, Opstina
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:28
dep. 16:28
21 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
22 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:33
dep. 16:33
24 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
26 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:38
dep. 16:38
27 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
29 km
Donji Komren
arr. 16:45
dep. 16:45
33 km
Nis, Bus station
arr. 16:50
36 km
15:53 16:20 (00:27)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 15:53
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
0 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
31 km
16:00 16:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:00
Nis, Bus station
arr. 16:30
31 km
16:15 17:00 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
arr. 17:00
32 km
16:33 17:10 (00:37)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 16:33
Aleksinac, Opstina
arr. 16:34
dep. 16:34
1.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
2.5 km
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
30.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:10
33.1 km
16:35 17:00 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:35
Nis, Bus station
arr. 17:00
31 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
33 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:20
Nis, Bus station
arr. 17:50
31 km
17:30 18:15 (00:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:30
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
30 km
arr. 18:15
31 km
17:42 18:20 (00:38)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 17:42
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
0 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
0 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
0 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
31 km
18:10 18:40 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:10
Nis, Bus station
arr. 18:40
31 km
18:22 18:50 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:22
Nis, Bus station
arr. 18:50
31 km
18:25 19:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
3 km
Moravac, I
arr. 18:35
dep. 18:35
5 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Tesica, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Grejac
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:59
dep. 18:59
16.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
23 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
32 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
34 km
18:42 19:21 (00:39)
Izlaz ka KraljevuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 18:42
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
1.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Donji Komren
arr. 19:16
dep. 19:16
30.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 19:18
dep. 19:18
31.1 km
Nis, Bus station
arr. 19:21
33.1 km
19:30 20:08 (00:38)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Nis, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:01
30.6 km
arr. 20:08
32.8 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
31 km
19:45 20:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:48
dep. 19:48
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
-3.5 km
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Grejac
arr. 20:13
dep. 20:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:15
dep. 20:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:22
dep. 20:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
28.5 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
34.1 km
20:20 20:45 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:20
Nis, Bus station
arr. 20:45
31 km
20:32 21:00 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:32
Nis, Bus station
arr. 21:00
31 km
20:45 21:20 (00:35)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:45
Nis, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
31 km
arr. 21:20
33 km
21:00 21:30 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 21:00
Nis, Bus station
arr. 21:30
31 km
21:25 22:05 (00:40)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 21:25
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
arr. 22:05
32 km
22:20 23:25 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
14.2 km
Grejac
arr. 22:48
dep. 22:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 22:50
dep. 22:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 22:52
dep. 22:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 22:53
dep. 22:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 22:57
dep. 22:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 22:59
dep. 22:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
28.5 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
31.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
32.1 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
34.1 km
22:22 22:50 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:22
Nis, Bus station
arr. 22:50
31 km
22:30 23:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:30
Nis, Bus station
arr. 23:00
31 km
Aleksinac - Nis timetable
Departures on: thursday, 15.11.2019.
04:07 04:35 (00:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:07
Nis, Bus station
arr. 04:35
31 km

Naselja Aleksinac i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Nis iznosi od 2,15 EUR do 2,16 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.