Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Kursumlija timetable

wednesday, 23.10.2019.
03:15 05:25 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
dep. 04:05
33 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
72 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
77 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
82 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
96 km
08:30 10:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
arr. 09:08
dep. 09:08
35 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
48 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
57 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
72 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
76 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
77 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
82 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
84 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
88 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
91 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
96 km
11:45 13:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
dep. 12:20
33 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
72 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
76 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
77 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
82 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
96 km
17:15 19:25 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
72 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
77 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
82 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
96 km
19:30 21:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Nis, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:01
30.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
32.8 km
Merosina
arr. 20:27
dep. 20:27
51.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
58.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
64.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
65.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:54
dep. 20:54
67 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
69 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:59
dep. 20:59
69.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
73.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:06
dep. 21:06
75.4 km
Bresnicic
arr. 21:10
dep. 21:10
78.4 km
Kondzelj
arr. 21:13
dep. 21:13
79.9 km
Beloljin
arr. 21:16
dep. 21:16
82.3 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:19
dep. 21:19
84.9 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 21:22
dep. 21:22
86.8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:24
dep. 21:24
88.4 km
Barlovo
arr. 21:27
dep. 21:27
91.2 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:30
dep. 21:30
93.4 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:33
dep. 21:33
95.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
97.2 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:40
100 km
Aleksinac - Kursumlija timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
03:15 05:25 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 03:15
Nis, Bus station
arr. 03:45
dep. 04:00
31 km
arr. 04:05
dep. 04:05
33 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
dep. 04:48
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 04:56
dep. 04:56
72 km
Bresnicic
arr. 05:00
dep. 05:00
76 km
Kondzelj
arr. 05:02
dep. 05:02
77 km
Beloljin
arr. 05:05
dep. 05:05
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:09
dep. 05:09
82 km
Barlovo
arr. 05:17
dep. 05:17
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:22
dep. 05:22
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 05:25
96 km
08:30 10:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:30
Nis, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
31 km
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
arr. 09:08
dep. 09:08
35 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
48 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
57 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
dep. 10:03
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 10:15
dep. 10:15
72 km
Bresnicic
arr. 10:20
dep. 10:20
76 km
Kondzelj
arr. 10:22
dep. 10:22
77 km
Beloljin
arr. 10:25
dep. 10:25
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 10:30
dep. 10:30
82 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 10:33
dep. 10:33
84 km
Barlovo
arr. 10:38
dep. 10:38
88 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 10:43
dep. 10:43
91 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 10:45
dep. 10:45
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 10:50
96 km
11:45 13:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:45
Nis, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
31 km
arr. 12:20
dep. 12:20
33 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
dep. 12:58
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:06
dep. 13:06
72 km
Bresnicic
arr. 13:10
dep. 13:10
76 km
Kondzelj
arr. 13:12
dep. 13:12
77 km
Beloljin
arr. 13:15
dep. 13:15
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
82 km
Barlovo
arr. 13:27
dep. 13:27
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:32
dep. 13:32
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:35
96 km
17:15 19:25 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:15
Nis, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
31 km
arr. 18:05
dep. 18:05
33 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
48 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
56 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
61 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
62 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
dep. 18:48
63 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 18:56
dep. 18:56
72 km
Bresnicic
arr. 19:00
dep. 19:00
76 km
Kondzelj
arr. 19:02
dep. 19:02
77 km
Beloljin
arr. 19:05
dep. 19:05
79 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 19:09
dep. 19:09
82 km
Barlovo
arr. 19:17
dep. 19:17
88 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 19:22
dep. 19:22
93 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:25
96 km
19:30 21:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Nis, Bus station
arr. 20:01
dep. 20:01
30.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
32.8 km
Merosina
arr. 20:27
dep. 20:27
51.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
58.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
64.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
65.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:54
dep. 20:54
67 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
69 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:59
dep. 20:59
69.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 21:03
dep. 21:03
73.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 21:06
dep. 21:06
75.4 km
Bresnicic
arr. 21:10
dep. 21:10
78.4 km
Kondzelj
arr. 21:13
dep. 21:13
79.9 km
Beloljin
arr. 21:16
dep. 21:16
82.3 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 21:19
dep. 21:19
84.9 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 21:22
dep. 21:22
86.8 km
Plocnik kod Prokuplja, II
arr. 21:24
dep. 21:24
88.4 km
Barlovo
arr. 21:27
dep. 21:27
91.2 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 21:30
dep. 21:30
93.4 km
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 21:33
dep. 21:33
95.7 km
Pepeljevac kod Kursumlije, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
97.2 km
Kursumlija, Bus station
arr. 21:40
100 km

Naselja Aleksinac i Kursumlija su međusobno udaljena ~97 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.