Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
06:00 07:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
60 km
07:55 08:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
60 km
08:15 09:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:15
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
60 km
08:45 09:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:45
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
60 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
60 km
13:35 14:45 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
25 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
41.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
45 km
14:10 15:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:10
Krusevac, Bus station
arr. 15:20
62 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
59 km
15:35 17:00 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
41 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
59 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:30
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
58 km
17:05 18:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
dep. 17:08
2 km
Boboviste, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Rutevac, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Vukasinovac
arr. 17:25
dep. 17:25
16 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
19 km
Jasenje kod Aleksinca, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Praskovce
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Djunis, 4
arr. 17:40
dep. 17:40
24 km
Djunis, 3
arr. 17:42
dep. 17:42
25 km
Djunis, 2
arr. 17:44
dep. 17:44
26 km
Djunis, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
29 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:50
dep. 17:50
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:52
dep. 17:52
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Gaglovo, ZD
arr. 18:02
dep. 18:02
36.5 km
Kapidzija, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:10
dep. 18:10
41.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
45 km
18:00 18:58 (00:58)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
61 km
20:00 21:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Bus station
arr. 21:05
43.5 km

Naselja Aleksinac i Krusevac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Krusevac iznosi od 4,32 EUR do 4,32 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.