Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Aleksinac - Krusevac timetable

friday, 17.08.2018.
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:00
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
36.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
45.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
60 km
07:55 08:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:55
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
60 km
08:15 09:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:15
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Stalac
arr. 09:00
dep. 09:00
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
60 km
08:45 09:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:45
Razanj, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
60 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
60 km
13:35 14:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Boboviste
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Rutevac
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Deligrad, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
24 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
25 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Josje, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:28
dep. 14:28
34 km
Gaglovo
arr. 14:32
dep. 14:32
36.5 km
Kapidzija
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
41.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
45 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:00
Pojate
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
38 km
Stalac
arr. 15:40
dep. 15:40
43 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:00
59 km
15:35 17:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:35
Cicevac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
41 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
59 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:30
Pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Stalac
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
58 km
17:05 18:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 17:05
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:08
dep. 17:08
2 km
Boboviste
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Rutevac
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Vukasinovac
arr. 17:25
dep. 17:25
16 km
Deligrad, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
19 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Praskovce
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Djunis, 4
arr. 17:40
dep. 17:40
24 km
Djunis, 3
arr. 17:42
dep. 17:42
25 km
Djunis, 2
arr. 17:44
dep. 17:44
26 km
Djunis, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
29 km
Josje, Put
arr. 17:50
dep. 17:50
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:52
dep. 17:52
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Gaglovo
arr. 18:02
dep. 18:02
36.5 km
Kapidzija
arr. 18:07
dep. 18:07
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:10
dep. 18:10
41.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
45 km
18:00 18:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:00
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
39 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
61 km
18:35 19:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:35
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Boboviste
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Rutevac
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Vukasinovac
arr. 18:55
dep. 18:55
16 km
Deligrad, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
19 km
Praskovce
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Djunis, 4
arr. 19:10
dep. 19:10
24 km
Djunis, 3
arr. 19:12
dep. 19:12
25 km
Djunis, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
26 km
Djunis, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
27 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
29 km
Josje, Put
arr. 19:20
dep. 19:20
30 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:22
dep. 19:22
31 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 19:28
dep. 19:28
34 km
Gaglovo
arr. 19:32
dep. 19:32
36.5 km
Kapidzija
arr. 19:37
dep. 19:37
40 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:40
dep. 19:40
41.5 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:43
dep. 19:43
44 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
45 km

Naselja Aleksinac i Krusevac su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksinac - Krusevac iznosi od 500,00 RSD do 500,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.